HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 139385 Hitova
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #255 : 21. Ožujak, 2016., 10:02 »
24-ti sam level i za sada sam prezadovoljan igrom. Vidit ću kakva će biti kad izlevelam do kraja.

Sinoć smo preko 70 minuta igrali onu Russian consultant misiju (preteska je). Naravno, misija je za minimalno 27 level, no igrali smo s level 21, 23, 24, 24 :D

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #256 : 21. Ožujak, 2016., 11:18 »
Eto... Ne mogu reći da se slažem sa A Joeom ali se on složio sa mnom pošto sam skoro istim riječima
opisao igru prije njegove recenzije. Ne slažem se sa njime u nekim drugim recenzijama ali sada sam pogledao njegov review
ove igre i 5/10 je sasvim dobra ocjena jer ova igra stvarno je prosjek. Mojih 85 je bilo darežljivo što sam procijenio prije nego sam odigrao još
par sati i sada znam da mi ne vrijedi više od 75. Nije mi dosta imerzivna igra da dobije više od toga, previše je AVERAGE :P

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #257 : 21. Ožujak, 2016., 11:58 »
Eto... Ne mogu reći da se slažem sa A Joeom ali se on složio sa mnom pošto sam skoro istim riječima
opisao igru prije njegove recenzije. Ne slažem se sa njime u nekim drugim recenzijama ali sada sam pogledao njegov review
ove igre i 5/10 je sasvim dobra ocjena jer ova igra stvarno je prosjek. Mojih 85 je bilo darežljivo što sam procijenio prije nego sam odigrao još
par sati i sada znam da mi ne vrijedi više od 75. Nije mi dosta imerzivna igra da dobije više od toga, previše je AVERAGE :P

Ček, ček...Procijenio si igru bez da si je odigrao?
Kako točno funkcioniraju te tvoje procijene? Odgledaš prohod (story) cijele igre na twitchu ili kako? Nije mi jasno.
I ti si isto kao i Joe proveo 30min u Dark Zone?

Kad si već spomenuo destiny, pretpostvaljam da si igru ocijenio prije izlaska ekspanzije? Da sad ne tražim po forumu, možeš li mi napisati koju ocijenu si joj dao? Thx

Ja igru procijenim nakon što odigram sav content. Pvp dio tj. sa rogue sistemom nemam nikakvih problema, a oni koji imaju ne svaćaju da ako preživite rogue status, sam reward su itemi koje ste ukrali od drugih igrača (primjer u kojem igrač ubije nekoliko njih na extractionu, padne First wave M1A sa dobrim talentima, pokupi ga, baci pedalu i kad shvati da ne može pobijeći napravi slijedeće: https://www.youtube.com/watch?v=dsO0JIrlRCQ ).....Trenuti "end game" content je loš (Bullet King :D), a na ocijenu će utjecati brzina kojom isporučuju novi content i količina tog contenta.
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2016., 13:56 Teknokyo »

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #258 : 21. Ožujak, 2016., 14:13 »
Eto... Ne mogu reći da se slažem sa A Joeom ali se on složio sa mnom pošto sam skoro istim riječima
opisao igru prije njegove recenzije. Ne slažem se sa njime u nekim drugim recenzijama ali sada sam pogledao njegov review
ove igre i 5/10 je sasvim dobra ocjena jer ova igra stvarno je prosjek. Mojih 85 je bilo darežljivo što sam procijenio prije nego sam odigrao još
par sati i sada znam da mi ne vrijedi više od 75. Nije mi dosta imerzivna igra da dobije više od toga, previše je AVERAGE :P


fakat, ni odigrao a sve zna. volim to do ibera. mene koliko nesto u divisionu odbija toliko me privlaci. ima kikseva al ok je ajd ceka se update i tako dalje
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #259 : 21. Ožujak, 2016., 15:10 »
Koji ste vu genijalci, majke mi. Tko kaže da nisam igrao? Možda za razliku od nekih imam prijatelje sa kojima međusobno dijelim akaountove.
Zar stvarno mislite da bi pao tako nisko da komentiram nešto što bisam isprobao? Fakat ste posebni. Ne znam više što reći, uvijek se nađe netko "pametan". Kada sam ja nešto komentirao da nisam isprobao? Ajde, navedite mi primjer. Kupio frend a ja sam testirao lagano. Btw, nema nikakve razlike između bete i cinele igre tako da i knaj tko je samo betu testirao sve zna.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #260 : 21. Ožujak, 2016., 15:14 »
Eto... Ne mogu reći da se slažem sa A Joeom ali se on složio sa mnom pošto sam skoro istim riječima
opisao igru prije njegove recenzije. Ne slažem se sa njime u nekim drugim recenzijama ali sada sam pogledao njegov review
ove igre i 5/10 je sasvim dobra ocjena jer ova igra stvarno je prosjek. Mojih 85 je bilo darežljivo što sam procijenio prije nego sam odigrao još
par sati i sada znam da mi ne vrijedi više od 75. Nije mi dosta imerzivna igra da dobije više od toga, previše je AVERAGE :P


fakat, ni odigrao a sve zna. volim to do ibera. mene koliko nesto u divisionu odbija toliko me privlaci. ima kikseva al ok je ajd ceka se update i tako dalje
Btw, ne ocjenjujem igru prema tome koji dlc će doći nego prema tome što ima.
A za Destiny sam prema tome svakako dao premalu ocjenu
Jer je sada to mnogo bolja igra nego kada sam je ja ocjenio :D
I prvo pitaj da li netko nešto odigra, sa alfom, closed bwtom, opwn betom i sada cijelom igrom iman oko 20ak sati sveukupno, nije da igri nisam dao šansu a jedini je način da ju igram ako ju pokrenem svakih par dana pk sat-dva, dok mi ne poatane opet dosadna.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #261 : 21. Ožujak, 2016., 15:19 »
Eto... Ne mogu reći da se slažem sa A Joeom ali se on složio sa mnom pošto sam skoro istim riječima
opisao igru prije njegove recenzije. Ne slažem se sa njime u nekim drugim recenzijama ali sada sam pogledao njegov review
ove igre i 5/10 je sasvim dobra ocjena jer ova igra stvarno je prosjek. Mojih 85 je bilo darežljivo što sam procijenio prije nego sam odigrao još
par sati i sada znam da mi ne vrijedi više od 75. Nije mi dosta imerzivna igra da dobije više od toga, previše je AVERAGE :P




fakat, ni odigrao a sve zna. volim to do ibera. mene koliko nesto u divisionu odbija toliko me privlaci. ima kikseva al ok je ajd ceka se update i tako dalje
Btw, ne ocjenjujem igru prema tome koji dlc će doći nego prema tome što ima.
A za Destiny sam prema tome svakako dao premalu ocjenu
Jer je sada to mnogo bolja igra nego kada sam je ja ocjenio :D
I prvo pitaj da li netko nešto odigra, sa alfom, closed bwtom, opwn betom i sada cijelom igrom iman oko 20ak sati sveukupno, nije da igri nisam dao šansu a jedini je način da ju igram ako ju pokrenem svakih par dana pk sat-dva, dok mi ne poatane opet dosadna.

covjek ti boldao sta si rekao i sad mrmljas nesto. igraj sada, igraj do kraja, isprobaj DZ kako spada i sudi a ne dat ocjenu na..hm... feeling? drama
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2016., 15:22 wik7im »
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #262 : 21. Ožujak, 2016., 15:51 »


Nismo se razumijeli... Nisam tvrdio da nisi igrao (pa i sam si napisao "Mojih 85 je bilo darežljivo što sam procijenio prije nego sam odigrao još par sati i sada znam da mi ne vrijedi više od 75.") već odigrao. Meni odigrati nešto znači završiti igru :P (bar story dio).
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2016., 15:53 Teknokyo »

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #263 : 21. Ožujak, 2016., 15:59 »
Čitanje sa razumijevanjem, 1. dio:
"Mojih 85 je bilo darežljivo što sam procijenio prije nego sam odigrao još par sati i sada znam da mi ne vrijedi više od 75."

Odigrah alfu, odigrah closed betu, odigrah open betu i mislio sam da će igra kada izađe vrijediti više i prije izlaska igre sve sam
ocijenio kao 85/100 jer sam očekivao da će igra dodati nešto novoga.
Nakon što je igra izašla, odigrah i cijelu igru i kada sam vidio da je 10% više stvari u njoj nego u alfi i betama ocjena mi se srozala na 75
a najviše zbog najgoreg kraja u nekoj igri zadnjih par godina, to gore ne može biti. ja nisam niti shvatio da je igra gotova dok nisam
vido da je story 100.00% complete. Onda si misliš WTF?!
Nemoj me samo držati za vrijeme igranja, to sam pisao otprilike jer mi se ne gleda koliko je točno.

Iznerviran sam sada malo ali nije bitno, nisam pogriješio ništa. Odigrah, smanjih ocjenu i osjećam se dobro radi toga.
Drago mi je što sam posudio igru nakon svega a ne kupio je. A DZ... Da, interesantna ideja koja je dobra dok imaš ekipu koja se ne
okrene protiv tebe a sve van toga- promašena stvar osim ako nemaš muda biti Rogue agent, tek je onda interesantno ali ne vidim smisao
postojanja DZ-a uopće, nema veze sa igrom kao takvom.
Čitanje sa razumijevanjem, 2. dio i 3. dio:
"Procijenio si igru bez da si je odigrao?" "fakat, ni odigrao a sve zna. " Samo citati tebe i još jednog kolege...
No hard feelings ali jeste me malo iznervirali sa ovim glupostima.
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2016., 16:11 baDarmageddoN »

*

Garrus

  • *
  • 57
  • I'm so Mass Effect !
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #264 : 21. Ožujak, 2016., 18:50 »
Patch izlazi sutra u 9 sati, a evo i šta je sve popravljeno https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4bcv2c/the_division_patch_notes_102/
Neurofunk

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #265 : 21. Ožujak, 2016., 22:51 »
Prešao sam sve main misije i 26-ti level sam. Jel moram ponovno prelaziti misije da dođem do 30-og levela ili? Inače nisam baš fan ponovnog igranja već pređene misije...

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #266 : 22. Ožujak, 2016., 14:09 »
Patch izlazi sutra u 9 sati, a evo i šta je sve popravljeno https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4bcv2c/the_division_patch_notes_102/

i onak gledas notes i ugodno prekrizena jedina valuta koja koristi necem u igri... to the next update, najradije bi cekao...
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #267 : 22. Ožujak, 2016., 18:25 »
Prešao sam sve main misije i 26-ti level sam. Jel moram ponovno prelaziti misije da dođem do 30-og levela ili? Inače nisam baš fan ponovnog igranja već pređene misije...

Polako, nemojte mi svi u isti glas odgovarati  :chair:

Predpostavljam da moram iste misije igrati, pošto novih nema (pas mater), pa me zanima koje mi preporučujete da izlevelam s tim do kraja? Samo ne onaj Russian consultant  :bonk:

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #268 : 25. Ožujak, 2016., 09:52 »
Jeste vidjeli na mapi dole desno što pripremaju Last Stronghold za idući update?
Nadam se da će staviti još koju misiju da mogu izlevelati na miru, da ne moram rješavati encountere....  :chair:

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #269 : 25. Ožujak, 2016., 10:01 »
Jeste vidjeli na mapi dole desno što pripremaju Last Stronghold za idući update?
Nadam se da će staviti još koju misiju da mogu izlevelati na miru, da ne moram rješavati encountere....  :chair:


Ono što trenutno znamo o Incursionima, je da će biti slični raidovima i postojat će dvije težine, hard i challenge mode. U koliko budu samo povećali hp / resistance i dmg mobovima / bosevima bez nekih mehanika ne vjerujem da će zadržati igrače ....

Ček, ti nemaš dovoljno misija za dignut max lvl? Ti mora da si jedini s tim problemom :P
« Zadnja izmjena: 25. Ožujak, 2016., 11:23 Teknokyo »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9