HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 139251 Hitova
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #375 : 09. Studeni, 2016., 08:15 »
Ma zovi kako hoćeš, ali ako služi za kupovanje- onda je keš brale, obični ili onaj drugi feniks.

Kako gd, nakupiš opreme, prodaš i jovo nanovo.
Kad zađe novi patch, oprema će ti automatski postati bajata, odnosno zastarjela prema novom Tier 5 levelu, no, imaćeš brdo keša da pazariš šta ti god dpadne na pamet.
A što se tiče napretka GS-a iz sadašnjeg maksimalnog Tier 4 u PST maksimalni Tier 5, meni je trebalo oko sat-dva vremena sinoć.

Ma ne sjecam se te valute zato pitam...Znam samo da imam oko 4 milijarde necega jos od bullet king exploita :D

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #376 : 20. Studeni, 2016., 20:38 »
Razmišljam si o kupnji igre za PS4, kakva je situajcija s igračima i pronalaženju kada zatreba za neku misiju, jer se nađe ili je polako pusta igra?   :kava:

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #377 : 21. Studeni, 2016., 00:44 »
Nije nikako pusta,uvek ima ljudi i matchmaking je brz,barem na PC-u

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #378 : 21. Studeni, 2016., 15:01 »
Sutra izlazi novi 1-5 Patch, osim što ispravlja neke stvari i bugove,  donosi i hrpu novih oružja, novi tier 5 level, novi sistem ekonomije, povećava GS na 256... i još trista čudesa.
Osim toga svega, konačno dolazi i Survival DLC, za PC i Xbox, s tim da verzija za PS izlazi za oko mjesec dana.

Više o svemo tome možete pročitati ovde: http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-275149-16&ct=tcm:148-76770-32

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #379 : 21. Studeni, 2016., 16:15 »
Lepo,sutra moj build nece vrediti ni za sta pa cu morati lepo sve ispocetka  :wildboy: :wildboy:
barem sam se nafarmo normalnih creditsa i phoenix creditsa pa cu si moci priustiti neki 256 item

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #380 : 21. Studeni, 2016., 16:51 »
Ali zašto ne stave nove misijie i povećaju level up do 50? Ovo sve ostalo je pretakanje iz šupljeg u prazno i ne vraća igrače nazad u igru...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #381 : 21. Studeni, 2016., 17:21 »
Ja sam se isto vratio igri malo ovih dana, trenutačno u lvl 29, a DZ nisam baš takao

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #382 : 21. Studeni, 2016., 17:25 »
@hacksor: E neš vala.  :ne:
Svi kupovni sanduci sa opremom u tier5 se skaliraju prema trenutnom GS-u.
Moj savjet: Kad ti se digne patch 1.5, prebaci na tier5 i napravi jedan veći đir po gradu, pogotovo oko roaming bossova. Nakupi random opreme i oružja da upotpuniš sve na 256, a onda se vrni u bazu i sa novcima koje imaš kupi ono što tačno zanima.
Samo da znaš, cijena jendog sanuka na tier5 je oko 400.000, pa računaj i to.

Ja sam se već prilično dobro spremio, tako da... Nema :kava: zime.



@dinodinix: Underground, Incursionsi, HVT/DVT misije, DZ, Survival PvE/PVP... pa još hrpa dnevnih i tjednih zadataka, plus roaming bossovi.
Ima tu dosta materijala da se razumijemo, ali veći problem je jednoličnost.
Inače, to što ti spominješ i nije baš tako jednostavno za implementirati, no sa druge strane, kolaju neke polu-priče po forumima... no vrijeme će reći kud sve to ide.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #383 : 21. Studeni, 2016., 17:49 »
Pa ne kažem da je jednostavno, no oni su vrhunski programeri dobro plaćeni za to. Jedan poveći patch to sve rješava bez problema.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #384 : 21. Studeni, 2016., 21:35 »
slažem se sa tobom @dinodinix mada bi barem ako ne stave nove misije mogli bi povecati dark zone,staviti neke nove online modove,na primer deathmatch
Kako igra ima potencijala to je strasno a developeri slabo iskoristavaju
Evo jedan moj predlog koji bi bio dobar za PvP
Na primer nesto kao last man standing,10 ljudi se bori u ogranicenom delu mape i zadnji koji ostane dobija neku nagradu,ili npr svaki pojedinac pre ulaska ulozi neki item i pobednik na kraju dobija sve te iteme od ostalih
To bi bilo super

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #385 : 22. Studeni, 2016., 09:28 »
Pa da, igra ima ogroman potencijal, a Online je jad i bijeda....

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #386 : 22. Studeni, 2016., 16:04 »
Zbog čega bokte?

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #387 : 22. Studeni, 2016., 22:03 »
Dosta je jednolican,svodi se samo na jedno: na konstantno farmanje i skupljanjei tema u nadi da ces dobiti neki dobar item da bi upotpunio build

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #388 : 22. Studeni, 2016., 22:45 »
Upravo nakon 50 sati stigao do 30 levela, danas krenuo sa 1.5 patchem.
Sasvim nova igra, čini mi se da tek sada počinje prava stvar. Iako sam 90% solo igrač, kada se nađe dobar tim, ova igra rula sve živo.
Brutala živa...

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #389 : 22. Studeni, 2016., 23:00 »
Da tada igra dobija jos vecu dubinu,mozes raditi razne buildove
I evo taman malopre dobio godrole AUG
Ima vicious,responsive i brutal,uspeo sam dici critical hit chance do 30 posto,vicious mi daje jos 10 posto kada imam vise od dva segmenta healtha i + pulse daje jos par posto i jos mi critical hit damage 90 psoto,jos dobijem jedan smg sa ferecious unforgiving i deadly savrsen alpha -bridge pvp build  :clap: :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9