HCL.HR

Tomb Raider

  • 34 Odgovora
  • 10119 Hitova
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #30 : 04. Siječanj, 2013., 18:41 »
Ok nema veze alooo kako ne kuzis  :tired: ja ne volim takav nacin kad platis igru prek neta moras cekat da je skine a ovako odem u trgovinu kupim i instaliram je u roku 5 min i spremim cd i gotovo tako je jednostavnije ja sam siguran da oko 60% ljudi u svijetu da im je bolje otic u trgovinu i kupit cd jer ko ce cekag 1 dan da se skine igra od recimo 15giga ti tak volis ja volim onaj klasicni nacin cuj svako nes voli dobro i ja sam nest nacuo da ce biti samo digital download to ce biti tako neko vrijeme i onda ce sigurno napravit na cd-u ali ce zato bit skuplje a cuj sto se tice toga neda se meni sad pravit play pal i otvarat deviznu karticu  ja cu radije onak na stari nacin cuj  ja sam staromodan  :D
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2013., 18:45 AmdLover21 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #31 : 04. Siječanj, 2013., 18:55 »
60% gamera danas brže skine igru nego što ode do trgovine i nazad. pitaj ubisofta :hiha:

ono, sa najnižom adsl brzinom u hrvatskoj, što je valjda tcomovih 3 mbps ili koliko, prosječno veliku igru skinit ćeš za šest sati.

i još jednom ti kažem da tu igru možeš pohranit na disk/usb/dvd/cd/štogod.

jedini razlog za odlazak u trgovinu i kupovanje fizičke kopije je taj da s njime dobiješ neke stvari osim same igre. ali to je danas rezervirano samo za collectors edition, dok se u standardnim izdanjima više ne pakira ni manual nego ga dobiješ na disku kao pdf ili čak ingame. a još ako igra ima glupu naslovnicu, džaba prostora na polici ili gdjeveć držiš.

uostalom, danas korisnici kada slažu sebi konfiguracije važu koliko je isplativo stavit dvd čitač. i tako, dok ja kužim da ti voliš box izdanja, ne kužim kako smatraš da si dijelom većine. pc gaming prodaje više igara u digitalnom obliku nego u fizičkom, to nije budućnost nego stvarnost.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #32 : 04. Siječanj, 2013., 20:01 »
60% :ave:

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #33 : 04. Siječanj, 2013., 23:23 »
Realno gledano, Wyzard je potpuno u pravu :wildboy:
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #34 : 19. Siječanj, 2013., 17:53 »
evo tu se moze naruciti novi tomb raider http://www.infomark.hr/kategorije/96#naslov  a nije dosta skupa igra ja sam mislio da ce za pc barem kostat 400-450kn a imaju 2 verzije obicni tomb raider koji kosta 299kn i survival edition ja svakako uzimam ovaj survival edition je malo skuplji ni jebes 70kn vise neg od obicnog tomb raidera jedva cekam da izadje i cant wait \:D/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9