HCL.HR

Wolfenstein: The New Order

  • 169 Odgovora
  • 46497 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #105 : 20. Svibanj, 2014., 09:07 »
Nisu...
Popodne ako nebudem radio...
Napravit ću downsampling i malo pokrenut...

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #106 : 20. Svibanj, 2014., 10:35 »
Meni se skida i da vjerovatno će malo duže potrajat, treba 40gb skinut. :wildboy:


Nadam se da će mi se isplatit.


*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #107 : 20. Svibanj, 2014., 11:23 »
WTF is... - Wolfenstein: The New Order

TB je zadovoljan... ja također, dalo bi se nabavit kad malo padne cijena :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #108 : 20. Svibanj, 2014., 11:38 »


Dobili smo kod za PS4 verziju, pa se skida i ta verzija. Nadam se da će radit nakon što skine tih početnih 5 giga.

A prednarudžba PC verzije mi još nije stigla na mail :wildboy:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #109 : 20. Svibanj, 2014., 12:11 »
"Every machine we've tested the game on has nontheless had problems with texture pop-in when you turn quickly. Remember RAGE? It's not as pronounced as it was in the first id Tech 5 game, but it's the same issue. Higher graphics settings help the issue slightly but don't solve it entirely and come with their own FPS issues."

"As for that texture pop-in - well, I'm less certain that it'll get patched out. It's a real shame that id Tech 5's most prominent problem is still apparent three years after RAGE."

PC Play Wolfenstein technical issues

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #110 : 20. Svibanj, 2014., 14:10 »
Ma ovo ako se bude kupilo kupit ce se na DVD-u ,ma da je i malo skuplje meni se isplati jer mi se neda skidati 40-tak gb :hiha:

EDIT: Jeli igrao ovo itko,gledao sam recenzije i kazu da igra nije uopce losa,stovise pogledao sam jos par videa na yt mogu reci da mi se svidjela,odavno nisam igrao kakav dobar FPS.
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 14:13 The one »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #111 : 20. Svibanj, 2014., 16:01 »
Ja sam napaljen ko kuja ispred mesnice.

Obozavao sam svaki Wolfenstein dosada (od onog prvog iz '92, preko rpg-a za mobitele, do zadnjeg iz '09), a Rage mi je bio genijalan, zavrsio sam ga sa 100%, sve one sewere sam rijesio, upgraedao sve zivo i odigrao sve, pa i onaj bezvzezni DLC sto je izasao godinu dana nakon igre.

Uglavnom, ovo mi se skida, a posto imam samo 4mbit vezu, nacekat cu se... :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #112 : 20. Svibanj, 2014., 16:13 »
"Every machine we've tested the game on has nontheless had problems with texture pop-in when you turn quickly. Remember RAGE? It's not as pronounced as it was in the first id Tech 5 game, but it's the same issue. Higher graphics settings help the issue slightly but don't solve it entirely and come with their own FPS issues."

"As for that texture pop-in - well, I'm less certain that it'll get patched out. It's a real shame that id Tech 5's most prominent problem is still apparent three years after RAGE."

PC Play Wolfenstein technical issues

Oni taj pop-in tekstura još nisu riješili s tim engineom :fpalm:

I Rage me iritirao zbog toga podosta. Nadao sam se da su taj problem ovdje riješili - stvar totalno ubija imerzivnost. Umjesto da se uživiš u svijet, upijaš atmosferu bez brige na glavi, ti gledaš u teksture kako ti se izoštravaju na svakom brzom okretu... skoro kao da se igra sastavlja dok igraš. Mah, svašta. Ali inače, igrao sam ovo na Gamescomu i na tom demou nije bilo texture-pop-ina, baš sam išao za tim. Doduše, nisu htjeli potvrditi je li se demo vrtio na PC-ju ili konzoli (igrali smo s Xbox One kontrolerom ako se dobro sjećam).


*

Bijelac

  • *
  • 41
  • Partija
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #113 : 20. Svibanj, 2014., 16:34 »
Sreća pa nije bilo preordera. A bio sam blizu.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #114 : 20. Svibanj, 2014., 17:05 »
Oni taj pop-in tekstura još nisu riješili s tim engineom :fpalm:

I Rage me iritirao zbog toga podosta.

U Rageu sam to skroz rješio čačkajući po config datoteci za čas... Te dosta popravio vizualnu prezentaciju sa još par editiranja...

Sada sam došao sa posla, stavit ću ga snimat, u dućan po večeru pa malo podesit to....
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 17:08 doktor1 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #115 : 20. Svibanj, 2014., 17:07 »
Ma znam da se može srediti, ali ne želim prčkat po ničemu kad nabavim igru na Steamu i to nekih godinu dana nakon izlaska. Takve stvari do tada već moraju biti službeno pokrpane.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #116 : 20. Svibanj, 2014., 17:10 »
Ma čini mi se da neki i nemaju problema sa popingom...
AMD kartice i Wolfenstein se navodno ne vole baš....

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #117 : 20. Svibanj, 2014., 17:20 »
Pa unreal engine sa kojim hrpa igara neki puta uopce ne ucita teksture (bas neki dan ponovno odigrao odlicni Singularity koji ima gadnih problema sa ovim) je po meni jos gori po tom pitanju nego Rage.
Ali ja se ionako uzivim u igru pa te stvari skoro ni ne primjetim ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #118 : 20. Svibanj, 2014., 17:37 »
Kod Unreala je to malo drugačije - manje često, obično samo kod inicijalnog učitavanja levela.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #119 : 20. Svibanj, 2014., 18:45 »
Ovako... Ovo su mi postavke:



Phenom II x4 955BE @3.8, 8GB DDR3, GTX 650 Ti - 1080p
FXAA preko nvidia control panela...

U uvodu gdje je kaos igra je radila na cca 30 FPSa dok sada trči na cca 40/45 FPSa. Poping nije kao u Rageu, jedino ako mahnito naglo okreneš miša u suprotnu stranu može se dogodit... Ja sam dodao još neke komande i u gameplayu ga uopće ne vidim! DOF i osvjetljenje mi je fantastično...
Sada malo ispolirat igru i to je to...

Inače osjećaj napucavanja je fantastičan, kao i zvukovi... Nevjerovatno loše je izveden prelazak iz cut scene u akciju.. Nevjerovatno!
Inače, leševi ne nestaju već ostaju na hrpi...

Više slika kasnije kada dotjeram prezentaciju i performanse...







« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 18:50 doktor1 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9