HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234692 Hitova
World of Warcraft
« Odgovori #120 : 19. Svibanj, 2005., 20:20 »
:D ... Daj mi reci kak bi bilo ako svakim upravlja zaseban èovjek. Kad emuliraš server možeš dodavti questove, likove, mijenjati sve moguæe al na serveru može biti samo jedan lik kojim upravlja èovjek... osim ako ti se frendovi ne spoje na njega. Na netu ima(bar je bilo) servera sa veæ izgraðenom bazom podataka a ima i onih kojim trebaš izgraditi tu bazu.

*

G-man

  • *****
  • 2076
World of Warcraft
« Odgovori #121 : 19. Svibanj, 2005., 20:21 »
Ajd ako uspiješ objavi na forumu pa da to probam

World of Warcraft
« Odgovori #122 : 19. Svibanj, 2005., 20:27 »
Citat: Prolaznik
:D ... Daj mi reci kak bi bilo ako svakim upravlja zaseban èovjek. Kad emuliraš server možeš dodavti questove, likove, mijenjati sve moguæe al na serveru može biti samo jedan lik kojim upravlja èovjek... osim ako ti se frendovi ne spoje na njega. Na netu ima(bar je bilo) servera sa veæ izgraðenom bazom podataka a ima i onih kojim trebaš izgraditi tu bazu.


najbolja baza ti je wddg i svi je koriste

I ain't a killa but don't push me
revennge is like the sweetest joy next to gettin pussy
_____________
Khaless - Tauren Shaman - Darksorrow - Circle of CROws

World of Warcraft
« Odgovori #123 : 19. Svibanj, 2005., 20:29 »
To je baza od servera ABC World of Warcraft. Su onda oni ipak bolji od DKR-a?

World of Warcraft
« Odgovori #124 : 20. Svibanj, 2005., 18:04 »
Došao sam do onog questa di imaš tri triala. Ono trial of strenght(ili se tak nekak zove) kad trebaš ubiti 12 likova iz protivnièkog plemena i uzeti im 12 remena. To sam prešao. Sad sam na drugom(trial of visions) i nabavio sam sve kaj treba i trebam popiti neku tekuæinu da mi se pojavi vizija. To trebam obaviti pred "trilbal fire"(plemenska vatra) da sve uspije. E sad je pitanje... DI JE TA VATRA??? Tražim ju sto godina i nikak da ju naðem... Piše kao da se nalazi u tom selu.

Ako nekome ovo zvuèi poznato i ako zna di je ta vatra... Jel bi bio dovoljno dobar da mi kaže? :)

World of Warcraft
« Odgovori #125 : 20. Svibanj, 2005., 18:34 »
taj ti quest ne radi... a vatra ti je odmah pred tipa

I ain't a killa but don't push me
revennge is like the sweetest joy next to gettin pussy
_____________
Khaless - Tauren Shaman - Darksorrow - Circle of CROws

World of Warcraft
« Odgovori #126 : 20. Svibanj, 2005., 18:49 »
Kak misliš da ne radi??? :shock:

Vatra je pored onog tipa kaj mi daje quest?

World of Warcraft
« Odgovori #127 : 20. Svibanj, 2005., 18:50 »
MOžda treba po noæi iskoristiti onaj item... Možda zato ne radi...

World of Warcraft
« Odgovori #128 : 20. Svibanj, 2005., 20:04 »
koliko ja znam taj se quest nemre obaviti(welcome to pirated servers...)

I ain't a killa but don't push me
revennge is like the sweetest joy next to gettin pussy
_____________
Khaless - Tauren Shaman - Darksorrow - Circle of CROws

World of Warcraft
« Odgovori #129 : 20. Svibanj, 2005., 20:55 »
Ja sam prizvao miniona(koji me prati i pomaže mi u borbi)... i sad mi se uz jednu stazu pojavljuju svakih desetak metara nova vizija(oni plavoprozirni duhovi vukova) Koje trebam pratiti do svoje "sudbine" :wink: ...

Nakon kojeg levela æu otiæi iz onog mulgore-a? Mislim kad æu se poèeti boriti protiv drugih ljudi(kolko vidim ovo je samo priprema...)?

I kada mogu dobiti svog ljubimca? Za kodo-a treba imati 1000zlata i level 60 pa to otpada... :(  :arrow:  :)

World of Warcraft
« Odgovori #130 : 20. Svibanj, 2005., 21:38 »
za skupljeg kodoa treba 1000 a za jeftinijeg 80 + 20 za jahanje il mozda cak u selu uspije nanuciti za 1c

I ain't a killa but don't push me
revennge is like the sweetest joy next to gettin pussy
_____________
Khaless - Tauren Shaman - Darksorrow - Circle of CROws

World of Warcraft
« Odgovori #131 : 20. Svibanj, 2005., 21:41 »
Znam jahati al nemam kodoa kojeg bi jahao.

Usput uspio sam preæi ovaj quest kaj si reko da je nemoguæe... Samo treba pratiti one plave duhove i di pokazuju njuškom i to je to. Doðeš do tog lika do kojeg treba doæi. :)

World of Warcraft
« Odgovori #132 : 20. Svibanj, 2005., 21:43 »
Znam jahati al nemam kodoa kojeg bi jahao.

Usput uspio sam preæi ovaj quest kaj si reko da je nemoguæe... Samo treba pratiti one plave duhove i di pokazuju njuškom i to je to. Doðeš do tog lika do kojeg treba doæi. :)

Ali igra je postala jebeno preteška... sve životinje oko mene su najmanje level 8-9... a neke su i 12... A ja sam level 8 i jedva imam šanse protiv praire stalkera... Kad mi doleti ona sitna ptica gotov sam...

P.s. Zakaj u igri jedna minuta traje ko i u stvarnosti... Tako nikad ne stignem igrati po noæi nego samo po danu... :cry: A po noæi je ljepše.

World of Warcraft
« Odgovori #133 : 20. Svibanj, 2005., 22:24 »
stignes... sam to moras ujutro igrati posto je americki server...

btw. da si me posluso i uzeo druida sad bi ti lakse bilo :)

I ain't a killa but don't push me
revennge is like the sweetest joy next to gettin pussy
_____________
Khaless - Tauren Shaman - Darksorrow - Circle of CROws

World of Warcraft
« Odgovori #134 : 20. Svibanj, 2005., 23:56 »
A jebemu svoju tvrdoglavnost :x  :arrow:  :) . Al sam sada otkrio taaktiku i sve ubijam. Prvo ih ošamutim i usporim pa ih izudaram sa svim moguæim udarcima :) ...

Jebote... na serveru hrpa neobrazovanih njemaca traži me za pomoæ u navedenome questu... i onda im kažem da me slijede i nestanu na pola puta. :?

Dajte doðite igrati WoW na Dark Knights Realm kao Tauren ili bar pripadnik horde. Promijenio sam ime u Prodigy(tako da se ne zbunite kad vidite da nema prolaznika)...tj. èudo prirode :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9