HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234795 Hitova
*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #975 : 15. Svibanj, 2015., 08:13 »
Nebi se u potpunosti složio.

Warlordsi su jako kvalitetna ekspanzija koja je po pitanju raidanja vratila WoW tamo gdje mu je mjesto - odnosno, ne može svaka budala uletit u HC raid i facerollat. Dapače, sa HC gearom nećeš facerollat ni normal ako ne poštuješ taktike. U cataclysmu, a u pandariji pogotovo znam da smo pola mehanika bez pardona mogli ignorirati jer bi healeri jednostavno overhealali tu tonu damagea.

Problem kod trenutne expanzije je usporeniji izlazak dungeon contenta (od izlaska igre praktički nije bilo novih raidova) i činjenica kako garrison kao mehanika nije ispao kako treba. odnosno, 90% ljudi sjedi sama u garrisonu i igra se s followerima. Čak su i gradovi poluprazni zbog ovog. Ali i veliku ulogu igra činjenica da zbog starosti igre, sve više i više imaš balavih cmizdravaca koji konstantno grintaju i plaću radi gluposti. Ako si u imalo odraslom guildu onda imaš zdravu komunikaciju i nema drame.

Ako u najavljenom patchu uvedu timewalker i mythic dungeone - mislim da će bez pardona nadoknaditi ovih par mjeseci tišine kad je update u pitanju. znam da je reciklaža, al dropat će novi jači gear (raid quality) pa će i ljudi koji ne mogu uć u HC BRFa doć na svoje

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #976 : 15. Svibanj, 2015., 09:35 »
Neznam koliko su "balanced" raidovi, ali malo malo vidim mythic boost ponude, a ono, hard mode raid moze biti boostan :wildboy:
No, iskreno mi se cini da raidanje ide na bolje.

Govoreci kao top ladder 3v3 pvp igrac, te sa hrpom pvp zajednice, ovo je katastrofa, mozda poslje navedem par+++ konkretnih razloga zasto.

*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #977 : 02. Lipanj, 2015., 17:36 »
Ola! Ima kakva preporuka za server gdje mogu malo zaigrati sa domaćom ekipom? Moj Aggramar gotovo prazan pa bi si lika prebacio. Inače pandaren mistveawer monk sam, alliance i po mogućnosti malo odraslija banda (27 mi je god). Faaala.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #978 : 22. Lipanj, 2015., 14:34 »
Pošto još nisam prošao sve što mogu u ekspanzijama bez WOD, a sad je na popustu, zanima me dalim se isplati sad kupiti WOD iako ću ga igrati tek za 3,4 mjeseca ili mi je bolje čekati jer će svejedno biti jeftin tad?

Pitam jer sad je neki popust i jeftinije je 18 eura.
"Keep that hair short, Clem."

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #979 : 22. Lipanj, 2015., 17:39 »
Pošto još nisam prošao sve što mogu u ekspanzijama bez WOD, a sad je na popustu, zanima me dalim se isplati sad kupiti WOD iako ću ga igrati tek za 3,4 mjeseca ili mi je bolje čekati jer će svejedno biti jeftin tad?

Pitam jer sad je neki popust i jeftinije je 18 eura.

Ako i kreneš od lv1 lika, do WoDa ćeš stić za par tjedana bez problema tako da se sigurno isplati ako misliš igrat

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #980 : 22. Lipanj, 2015., 18:50 »
Pa sad sam 38 lvl jer idem polako questove i sve čitam je me sve zanima.. :bonk:
"Keep that hair short, Clem."

*

Oxidia

  • n00b
  • 3
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #981 : 23. Srpanj, 2015., 10:43 »
Nakon sto su mi poslali 7 besplatnih dana kad je izasao novi patch, vratilo mi se ono: e zato si i kupim mjesec dana pa ne igram po par mjeseci (nakon grinda mjesec dana da mi ne propadne novac zgadi mi se cijela igra) nema se sto raditi osim garrisona, queve vrijeme za sve je smijesno, ashran i lfr. Jos ako si novi igrac kao ja, nema.sanse da ce te netko izvan guilda pozvat u raid a ako trazis u lfr natezat ces se sa ljudima koji zahtjevaju lvl 695 na normal. Comunity je isto uzas ali nista novo jel.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #982 : 23. Srpanj, 2015., 11:56 »
Ako igraš da "iskoristiš plaćeno vrijeme" - u startu griješiš. Naravno da će ti se zgadit. Doduše, sad možeš platit gametime goldom tako da kupiš token.

queue time za healere je par minuta, tankovi su gotovo instant u grupama. LFR zaboravi. To nema veze sa zdravom pameću. Bossevima fali pola mehanika, a 20 od 25 ljudi nema pojma šta radi unutra dok uredno imaš jednog try-harda koji urla, psuje i naziva ljude debilima jer on je "pro". Sačuvaj živce i samo zaobiđi.

Bez raiding guilda nećeš raidat. Simple as that. S time da moraš znat kako su raidovi u WoDu ekšuli teški - nisu ni slični pandariji i ljudi se muče downati HC bosseve čak i u pravim raiding guildovima. Na žalost, večina klinaca danas želi da ih se boosta i odustaju nakon prvog wipea.

Ovo za community je 100% točno ako iskustvo temeljiš na LFRu.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #983 : 31. Kolovoz, 2015., 20:39 »
Ima netko da prodaje tokene? Tj. gold za tokene?
"Keep that hair short, Clem."

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #984 : 31. Kolovoz, 2015., 20:58 »
ima - blizzard. odeš na AH i kupiš

tokeni su boundani i nemoš ih dijelit kad ih kupiš

*

lukavk93

  • n00b
  • 3
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #985 : 15. Veljača, 2016., 00:07 »
Pozdrav,, zanima me ukratko vaše mišljene o novoj ekspaniziji Legion? :) i jedno moje pitanje hoću li i dalje "morati" igrati pvp kao human, pošto mi je stvarno dosadilo već nekoliko godina igrati s njima i to nekoliko likova,,, zanima me hoće li u ovoj ekspaniziji doći do nekoga balansa i hoćemo li moći vidjeti sve češće  i Horde kao PVP igrače.. LP

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #986 : 15. Veljača, 2016., 11:51 »
Pozdrav,, zanima me ukratko vaše mišljene o novoj ekspaniziji Legion? :) i jedno moje pitanje hoću li i dalje "morati" igrati pvp kao human, pošto mi je stvarno dosadilo već nekoliko godina igrati s njima i to nekoliko likova,,, zanima me hoće li u ovoj ekspaniziji doći do nekoga balansa i hoćemo li moći vidjeti sve češće  i Horde kao PVP igrače.. LP

Ne volim si spoilati lore tako da ne pratim alpha/beta stanje. Ono što je po meni sigurno, je to da će na releasu lako dosegnuti 10mil+ player-a, pogotovo s ovim marketingom tj. dijeljenjem igre/ekspanzija uz ulaznicu za film! Koliko njih će biti aktivno, vrijeme će pokazati.

*

tothwow

  • *
  • 32
  • Music & Gaming
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #987 : 12. Ožujak, 2016., 01:37 »
ja igram vec 7 godina, trenutno sam na piratskom serveru Warmane, nije najbolji ali ima dosta igraca i kolko tolko funkcionalne battlegroundove i raidove kroz wotlk, cata i mop ekspanzije tako da, meni je dovoljno :D
«MTG»TOTHcore

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #988 : 13. Ožujak, 2016., 21:56 »
Ne volim si spoilati lore tako da ne pratim alpha/beta stanje. Ono što je po meni sigurno, je to da će na releasu lako dosegnuti 10mil+ player-a, pogotovo s ovim marketingom tj. dijeljenjem igre/ekspanzija uz ulaznicu za film! Koliko njih će biti aktivno, vrijeme će pokazati.
Isto,ali znam pogledati stvari gdje prikazuju kaj su promjenili od mehanika i tako.I čini se da idu na bolje.Iako wow postaje sve više i više casual što se znatno osjeti.
Tko,što?

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #989 : 24. Ožujak, 2016., 00:00 »
jao kako bih volio da mogu kupiti wow expanziju,dokurcilo vise igrat na privatnim serverima :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9