HCL.HR

Ban s Xbox Livea

  • 18 Odgovora
  • 5745 Hitova
Odg: BANN
« Odgovori #15 : 17. Travanj, 2010., 22:44 »
Gle, ovo nije 100% sigurno, ali, kao što sam rekao, znam par ljudi koji tako rade dvije-tri godine i dosada nisu bannani sa Live-a.

MU je memorijska.

Ne znam što će biti. Nemam box, a nisam pitao likove. U najgorem slučaju, možeš i bez gamescorea.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: BANN
« Odgovori #16 : 18. Travanj, 2010., 00:14 »
Hmm, kako ti kažeš.Al ne vjerujem baš, jer po toj logici onda Microsoft detektira usere po saveovima koji su nastali od backupa a ljudi koji imaju 2 Xboxa prebacuju svako malo HDD koji sadrži saveove i profil s modificirane konzole u drugu na kojoj se igraju isključivo originali i ne dobiju ban.Microsoft na neki način vidi modifikaciju kad si na Live-u i po tom banaju, a ne po game saveovima...Bar kolko sam ja shvatio dosad.
« Zadnja izmjena: 18. Travanj, 2010., 00:16 charlesfreck »

Odg: BANN
« Odgovori #17 : 18. Travanj, 2010., 10:50 »
On nije 100% siguran da to funkcionira, al ja sam 100% siguran da to ne funkcionira.

Da ne ulazim u previše detalja, koju god igru pokreneš na svom Xboxu, konzola pamti određene podatke s diska. To su podatci po kojima se može prepoznati je li disk originalan. I ti podatci se ne mogu spržiti na piratski disk. Konzola te podatke sejva u NVRAM memoriju ilitiga memoriju koju ne možeš izbrisati.

I ta memorija nije na hard disku niti memory unitu, tako da je potpuno svejedno vadiš li HDD ili ne.

Jedini način kako je moguće izbjeći ban (ali ni to nije 100% sigurno) je korištenje ispravno stealth pečanih igara. Al opet, ako si ikad dosad pokrenuo barem jednu neispravno pečiranu igru, sljedeći val banova će zahvatiti i tebe. ;D

Odg: BANN
« Odgovori #18 : 18. Travanj, 2010., 21:21 »
vjerujte mi. uz sve ove cake koje ste nabrojali , M$ opet dolazi do bananja..

proso sam to 2 puta.. tako da znam, imao sam foru da me banaju samo radi toga sta sam mw 2 nabavio 2 tj prije izlaska na trziste u europi, ali nisam je igrao online nego samo SP da vidim malo i drugi dan se spojio sa drugim Gamertagom/accom i pobro bananu.

kako? zasto? ne pitajte  :tired:

ali zato sam se naucio pameti i lijepo kupio ne modanu konzolu, uzeo neke igre za online tipa : Battlefield BC 2 , Halo, Gears of War 2.. itd i rokaj.. a za druge igre koje nisu mp , njih cu proci kada im se bude smanjila cijena ..  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9