HCL.HR

Przenje Xbox Igri

  • 6 Odgovora
  • 6253 Hitova
*

adjlf

  • *
  • 28
Przenje Xbox Igri
« : 10. Kolovoz, 2009., 12:05 »
Znaci prije nekoliko dana pokusao sam sprzit igre za prvi xbox. Skinuo sam s neta nba street v3 i def jam fight for new york te pokusao sprzit. Nakon malo zajebavanja s tim uspijevam sprzit igre no javlja mi se odredjeni problem. Xbox prpozna igre no kod djffny ne zeli ga ucitat i odmah kod prvog loadinga stane , a kod nba street uspijem pokrenuti igru i mogu igrat dunk contest i practice al kad krenem igrat bas tekmu igra se zamrzne nakon par sekundi. Moze mi netko pomoc oko ovoga ?

Re: Przenje Xbox Igri
« Odgovori #1 : 10. Kolovoz, 2009., 13:18 »
na kojoj si brzini pržio? probaj ponovo spržit, ali na minimalnoj brzini.

*

adjlf

  • *
  • 28
Re: Przenje Xbox Igri
« Odgovori #2 : 10. Kolovoz, 2009., 14:57 »
przio sam na minimalnoj brzini, koristio sam sony dvd-e, koristio sam Craxtion4 za napravit iso file i przio sam sa DVD Decrypter .
Je mozda ima veze PAL - NTSC

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Przenje Xbox Igri
« Odgovori #3 : 10. Kolovoz, 2009., 15:42 »
probaj proguglat malo, za x360 se mora pržit na 2.4x, podesit layer breakove, najbolje je pržit na verbatim dl+ (npr. kad na traxdata pržim ne čita mi ih često) i tak, pa pretpostavljam da imaju neke slične šeme za prvi box
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Re: Przenje Xbox Igri
« Odgovori #4 : 27. Kolovoz, 2009., 21:27 »
ja imao xbox (1),igre kopirao na hard i pokretao s harda i radolo sve ok :thumbs:

*

adjlf

  • *
  • 28
Re: Przenje Xbox Igri
« Odgovori #5 : 11. Rujan, 2009., 15:29 »
^^ ja sam isto pokusao spojit i prebacit na hard al mi se javlja isti problem igra se zamrzne cim pocnem igrat

*

adjlf

  • *
  • 28
Re: Przenje Xbox Igri
« Odgovori #6 : 11. Rujan, 2009., 15:30 »
ja imao xbox (1),igre kopirao na hard i pokretao s harda i radolo sve ok :thumbs:
mozes napisat koji si program koristio i objasnit na koj nacin si prebacio

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9