HCL.HR

Najbolja igra godine po izboru dabrove armije

• 1057 Odgovora
  • 43856 Hitova
*

wyzard

• Administrator
  • 15422
    • HCL.hr
Najbolja igra godine po izboru dabrove armije
« : 10. Prosinac, 2017., 18:15 »
Po prvi put u povijesti Zlatnog Dabra i Vi možete sudjelovati u glasovanju za najprestižniju nagradu: najbolju igru godine. Do sada je ta nagrada bila rezervirana isključivo za izbor redakcije HCL.hr portala, no sada slobodu glasa dajemo i Vama! Naše uredništvo i dalje će birati igru godine, no uz nju će ravnopravno stajati i najbolja igra po izboru dabrove armije.

Za razliku od svih drugih kategorija , u ovoj ćete igre nominirati sami. Igra koju nominira najviše ljudi bit će proglašena pobjednikom. Pri tome imao dva uvjeta koja morate poštovati da bi vas glas bio uvažen:

Nominirati se mogu samo igre koje su po prvi put izašle 2017. godine
Nominirati se može samo jedna jedina igra iz 2017. godine

Glasovanjem u ovoj kategoriji možete sudjelovati i u nagradnoj igri povodom Zlatnog Dabra 2017. Uvjet za sudjelovanje u nagradnoj igri je da nam uz svoju nominaciju jedne igre napišete zašto mislite da je ta igra zaslužila biti proglašena igrom godine.

Za sudjelovanje u nagradnoj igri morate s minimalno dvije rečenice opisati zašto nominirate baš tu igru.

Dobitnici nagradne igre bit će odabrani nasumično, bez obzira koju su igru nominirali i koliko su ju detaljno opisali. U nagradnoj igri mogu sudjelovati svi registrirani korisnici HCL foruma, uključujući i one koji nisu iz Hrvatske.

Podijelit ćemo vam više od 20 igara za PS4 i PC, svakom izvučenom pobjedniku po jednu!

U sljedećem videu provjerite o kojima nagradama se radi:

http://youtu.be/CeqTRRQU8u8
« Zadnja izmjena: 28. Prosinac, 2017., 18:37 Ementaler »

Odg: Najbolja igra godine po izboru dabrove armije
« Odgovori #1 : 11. Prosinac, 2017., 18:00 »
Horizon Zero Dawn
Zašto? Jer mi je najbolja ove godine.
Idemo od važnijih stvari poput
mehanika borbe i oružja
nadalje imamo odličan AI
Ideja o spoju mechova i prahistorije je interesantna
Priča se otkriva odličnim tempom
A i napredak Alloy je super tempiran
Vizualno igra izgleda vrhunski
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2017., 18:03 baDarmageddoN »

« Odgovori #2 : 11. Prosinac, 2017., 18:11 »
Horizon Zero Dawn
Igra ima odličan gameplay gdje da bi uništio mašine trebaš ciljati slabe točke i iskoristiti slabosti na elemente. Također igra ima zanimljivu priču i prekrasnu grafiku koja oduzima dah.

« Odgovori #3 : 11. Prosinac, 2017., 18:15 »
Divinity: Original Sin 2.
Dokaz da je i u 2017. godini moguće napraviti CRPG koji je jednako zanimljiv koliko je i izazovan. Indie developeri posramili su ovim remek djelom puno bogatije, pohlepnije, razvikanije i mikrotransakcijama opsjednute izdavače.

« Odgovori #4 : 11. Prosinac, 2017., 18:16 »
Nier: Automata

Yoko Taro i Platinum Games su savršena kombinacija.

Yoko Taro sa svojom ludom ali i jako zanimljivom tematikom me oduševio. Nisam dugo igrao igru sa tako zanimljivom pričom..

Platinum Games je najbolji što se tiče rađenja akcijskih igri i ovdje nije razočarao. Malo je slabiji gameplay od Bayonette ili Metal Gear Rising ali to je očekivano pošto je ovo akcijski RPG.

Trebali ste stavit izbor za najbolji soundtrack jer bi i po tome po meni osvojilo nagradu.

Nier i Persona 5 su mi bile najbolje igre ove godine ali ipak Nier po meni za mrvicu bolji :)

« Odgovori #5 : 11. Prosinac, 2017., 18:22 »
Super Mario Odyssey.

Odličan gameplay, super priča, i više nego dobri likovi. Dokaz da igra može da bude vjerovatno i igra godina, a da pritom grafika ne igra najvažniju ulogu  :D Gameplay na prvom mjestu!  :clap: :clap:
I'm not going to stop the wheel. I'm going to break the wheel.

« Odgovori #6 : 11. Prosinac, 2017., 18:23 »
Horizon Zero Dawn.

Igra koja me uvukla od prve minute, igra s odličnim gameplayom, fantastičnom grafikom i estetikom, priča je veoma zanimljiva, world building fenomenalan, i bila mi je uvod u PS4. Zajedno s odličnom ekspanzijom, ovo mi je definitivno igra godine.

« Odgovori #7 : 11. Prosinac, 2017., 18:25 »
Horizon Zero Daw.
 Prekrasna grafika, dobra prica, zanimljiv gamplay je sve ono sto najbolja igra godine treba imat. Odlicno modelirani robotski dinosauri, gdje svaki od njih ima razlicitu slabu tocku. Svakako moj izbor igre.

« Odgovori #8 : 11. Prosinac, 2017., 18:27 »
Ac orgins
Top igra, top prica.
Grafika vrhunska, a pored sveg edukativna :)

« Odgovori #9 : 11. Prosinac, 2017., 18:32 »
Kalo Duri WW2
Grafika impresivna
Kampanja odlična
Inovacije tu i tamo

*

Wolfboy

• n00b
  • 1
« Odgovori #10 : 11. Prosinac, 2017., 18:32 »
Super Mario odissey jer je to Mario a i jako je zanimljiv gameplay i sve to.
Wolfboy;)

*

Moses

• n00b
  • 4
« Odgovori #11 : 11. Prosinac, 2017., 18:36 »
Legend of Zelda: Breath of the Wild
Najiskrenije, nisam ovu igru igrao, ali sam zato igrao sve Zelde prije nje. I od malo gameplaya kojeg sam vidio, između ostaih i Igorovog :D, igra me oduševila. Od novih mehanika,predivnog umjetničkog stila i zabavnog gameplaya, do činjenice da je nosila novu konzolu cijele godine u toj mjeri da je Switch nekoliko mjeseci bio prodavaniji od Playstationa 4. I povrh svega, igra je unijela dašak svježeg zraka (pun intended) u franšizu koja slijedi istu formulu barem zadnjih 20 godina. I to govorim kao fan.
I tako prepoznajući dobru i zabavnu igru, nominiram Breath of the Wild kao igru godine.

*

jukaa

• *
  • 32
« Odgovori #12 : 11. Prosinac, 2017., 18:37 »
Playerunknown's Battlegrounds
Nominiram Pubg iz jednog vrlo jednostavnog razloga.Nemam dovoljno dobar pc i stoga ne mogu igrati ni  jednu zahtjevniju igru(kao i moja ekipa),stoga sam s ekipom otišao u igraonu i tamo smo nas četvorica prvi put zaigrali pubg.Iako igra još nije dovršena,niti je još praktički izašla u punoj verziji ja je svejedno nominiram jer me svaki puta iznova privlači da je igram s ekipom.Svako drugi dan smo u igraoni i zajedno igramo i zbog toga je nominiram,bez obzira na sve.#odbacitepredrasude#goty :ave: :D

*

JADRO

• *
  • 25
« Odgovori #13 : 11. Prosinac, 2017., 18:38 »
Horizon Zero Dawn!

Super priča, odlična grafika, dinosauri, a najviše mi se svidjelo kod HZD što tražiš najslabiju točku kako bi ih ubio.

« Odgovori #14 : 11. Prosinac, 2017., 18:40 »
ove godine su nas iznenadile kvalitetne igre poput Cupheada, Hellbladea, PUBG i Nier Automate ali ipak Horizon zero dawn
If you follow someone else, you are ignoring your own yogurt.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23