HCL.HR

28 Weeks Later

  • 10 Odgovora
  • 2170 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
28 Weeks Later
« : 01. Studeni, 2007., 15:35 »


Ovo bih napisao i prije ali su mi bili iključili net na 2 mijeseca pa nisam mogao uglavnom...

Nabrijem se na trejler, nečitajući nikakve recenzije nit šta, odletim pogledat navedeni film u kino. Bilo mi je jako žao što sam to napravio već na prvoj četvrtini filma. Uglavnom, poriča je neobjašnjena, il je nastavak pa si n00b ak ne pogledaš prvi dio. Kraj je još gluplji, nema ga... Glavna scena je lik koji 5 minuta lupa glavom u staklo dok mu oči krvave i ujedno izbljuje 5-6 litara krvi. Nije mi bio strašan, morbidan je, dal je još netko slučajno to gledao? Čisto me zanima njegovo mišljenje o tom filmu. I da jedno se mora priznat ima odličan soundtrack.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #1 : 01. Studeni, 2007., 15:55 »
film je prejebeno remek dijelo kao i njegov prvi nastavak koji nisi baš ni pogledo, a? film i jest nastavak, nastavlja se na apokalipsu koja se desila u prvom nastavku u londonu kad su inficirani ljudi poumirali od gladi u drugom dijelu.. kroz cijelu radnju vidiš da klinac dokraja isto bude inficiran i da ga onaj crnac helikopterom odveze nakon što se helikopter ruši pod pretpostavkom da ga je mali gricnuo i onda kao pokazuje kako su sad inficirani u ljudi u parizu jer na kraju vidiš kako trče prema ajfelovom tornju i bit će nastavak 28 months later koji će se vjerojatno nadovezat na to da će cijeli svijet biti inficiran.. istina i bog 28 days later (prvi dio) mi je bio bolji i strašniji al oba filma su baš osvježenje horor žanru i još su britanski

Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #2 : 01. Studeni, 2007., 15:58 »
prvi dio je govno.
drugi dio neću ni gledat pošto je prvi bio govno.
Naime, užasno je dosadan i totalno se vidi nedostatak budžeta što ide na kurac. plus britanci.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #3 : 01. Studeni, 2007., 16:21 »
Onak, film je baš zbog kraja glup...

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #4 : 01. Studeni, 2007., 17:11 »
joj, svatko ima svoj ukus.. a kako svi znaju, o ukusu se ne raspravlja.. nekom će uvijek film sranje, dok će drugom biti odličan.. tako sam i ja pogledo Halloween 2007 i film je totalno sranje iako na nekim stranicama recenziraju film kao odličan remake ovo-ono :tired:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #5 : 01. Studeni, 2007., 17:21 »
tako sam i ja pogledo Halloween 2007 i film je totalno sranje iako na nekim stranicama recenziraju film kao odličan remake ovo-ono :tired:

A ono, taj film je režiro Rob Zombie. Ne znam ko je zdrav njemu dao dozvolu za to.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #6 : 01. Studeni, 2007., 18:35 »
...i onda kao pokazuje kako su sad inficirani u ljudi u parizu jer na kraju vidiš kako trče prema ajfelovom tornju i bit će nastavak 28 months later koji će se vjerojatno nadovezat na to da će cijeli svijet biti inficiran...

Koliko god to tebi zvučalo kul, valjda i sam znaš da je to običan trik kojim su ustvari najavili treći dio... I nakon trećeg će opet biti četvrti... I tako dok infekcija ne dođe u Hrvatsku.  :dancing:
Al aj, meni se drugi dio svidio više od prvog. Nije sad da je remek djelo, al kul film za pogledat.

*

Zapi

  • Gost
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #7 : 02. Studeni, 2007., 11:22 »
Nije, remek djelo, alima dobrih scena, tipa kad joj iskopa oči prstima..i jos nekih relativno morbidnih scena ima..

@ podzemlje
Rob Zombie je dobar, neznam šta se žališ..

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #8 : 02. Studeni, 2007., 11:29 »
Da, onak dobar je film... Meni je prvi dio bolji, drugi je nekako malo predvidljiv al sve u svemu isplati se pogledat.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #9 : 02. Studeni, 2007., 15:54 »
@ podzemlje
Rob Zombie je dobar, neznam šta se žališ..

Nebi se složio. Mislin da se on ipak trebao držati muzike, a u filmsku industriju se ne petljati.

Al evo, da ne buden offtopic, meni je osobno film odličan. Lošiji od prvog nastavka, ali se isplati pogledati, čisto radi bjesnoća akcije.
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2007., 16:06 Underground »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Zapi

  • Gost
Re: 28 Weeks Later
« Odgovori #10 : 02. Studeni, 2007., 20:23 »
Ne, trebo se držat filma (ne filmske industrije), i pustit muziku..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9