HCL.HR

A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)

  • 45 Odgovora
  • 7523 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #30 : 09. Kolovoz, 2006., 20:46 »
pa ako ćemo sudit o ice cubeu po onom njegovom filmu friday imam jako visoko mišljenje

ostale filmove nisam gledao ali u tome mi je bio maestralan
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: A Scanner Darkly/Èitaè Tmine (2006.)
« Odgovori #31 : 09. Kolovoz, 2006., 20:48 »
Ne nemoj... Ice Cube.... WTF? :tired:

Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #32 : 09. Kolovoz, 2006., 20:54 »
to su primitivni ljudi...ono, kad čuju ice cube, odma pomisle Ice-T :tired:

Naime Ice Cube probio se s(osobno najbolji gang film ikad) boyz in the hood, nastranu gay naslov :tired: . Poznata je uloga u filmu 3 kralja. I da, on je jedan od osnivača repa kakvog danas znamo.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #33 : 09. Kolovoz, 2006., 21:02 »
Ice Cube owna  :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Re: A Scanner Darkly/Èitaè Tmine (2006.)
« Odgovori #34 : 09. Kolovoz, 2006., 21:20 »
@mr_solidus - ne nego pomislim baš na njega, a i filmovi nisu mjerilo skilla samog glumca (a filmove koje sam gledao sa Ice Cubom su sranje, a njegova gluma niti ima neki stil niti uvjerljivost.

A rep koji poznajem danas nije on stvarao definitivno, možda je stvarao onakav kao što radi 50 lipa koji je namijenjen osoba koji imaju dvoznamenkasti IQ.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #35 : 09. Kolovoz, 2006., 21:29 »
malo smo glupi? provjeri činjenice.

i to da filmovi nisu mjerilo glumčeva skilla? glupost. ako je glumac loš, zauvjek će ostat u lošim filmovima, jer mu nitko drugi neće nudit poso.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Re: A Scanner Darkly/Èitaè Tmine (2006.)
« Odgovori #36 : 09. Kolovoz, 2006., 21:37 »
malo smo glupi? provjeri èinjenice.

i to da filmovi nisu mjerilo glumèeva skilla? glupost. ako je glumac loš, zauvjek æe ostat u lošim filmovima, jer mu nitko drugi neæe nudit poso.

LMAO, a maloprije govoriš kako je Reeves loš, aka sereš bez pokriæa i onda jedeš vlastita govna. A možda i jesam malo glup, ali uvijek ima onih koju si više od mene (npr. jedan mr_solidus).

A reæi da Ice Cube zna glumiti je samo dokaz da nisi sposoban govoriti o filmovima, stoga  :alright:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #37 : 09. Kolovoz, 2006., 21:46 »
eh ti primitivci...

gle, ja sam vidio barem 10 rivsovih filmova, i odgovorno tvrdim da je on loš. S druge strane, Cube je dobar glumac i reper. žii.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Re: A Scanner Darkly/Èitaè Tmine (2006.)
« Odgovori #38 : 09. Kolovoz, 2006., 22:03 »
eh ti primitivci...

gle, ja sam vidio barem 10 rivsovih filmova, i odgovorno tvrdim da je on loš. S druge strane, Cube je dobar glumac i reper. žii.

Opet ti, Ice Cube je bio smeæe od glumca prije godinu dana, ne znam možda se stanje promijenilo, ali Reeves kako god glumio (nisam baš neki njegov fan) opet glumi bolje od ledene kocke. Za to kakav je reper me ne zanima, jel te komercijonalne "pjesme" sa tekstovima tipa bièz-gunz-drugz ne slušam (IQ mi je troznamenkast).

Te spike sa primitivcima možeš prodavat deci koja nisu pogledali film ili èuli pjesmu stariju od 10. god.

P.S. zašto sad okreæeš prièu na vlastitom iskustvu i ne držiš se "èinjenica" koje si iznio u postu maloprije? Reeves je tražen glumac i snima poprilièno filmova, ima dosta uspješnih (ako æemo gledat na polju gledanosti) itd.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #39 : 09. Kolovoz, 2006., 22:09 »
da, ali moraš priznat da nisi pogledao nijedan Cubeov film, što vidim da je točno.

to o komercijalnim pjesmama, watever, nađi mi danas repera koji to nije. Ice Cube bar ima pravo bit komercijalan, da nije njega nebi bilo pola ovih pizdica danas.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Re: A Scanner Darkly/Èitaè Tmine (2006.)
« Odgovori #40 : 09. Kolovoz, 2006., 22:17 »
da, ali moraš priznat da nisi pogledao nijedan Cubeov film, što vidim da je toèno.

Jebote, otvori štand i prodavaj naivcima da si vidovit, samo kad nekome kažeš da æe mu partner uskoro roditi dijete, a ispadne da je èovjek kome se obraæaš peder nemoj se èuditi èudnim i neugodnim pogledima  :ave:

Jang padavan, stil maè tu lrn ju hev.  :smokin:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #41 : 09. Kolovoz, 2006., 22:18 »
da, ali moraš priznat da nisi pogledao nijedan Cubeov film, što vidim da je toèno.

Jebote, otvori štand i prodavaj naivcima da si vidovit, samo kad nekome kažeš da æe mu partner uskoro roditi dijete, a ispadne da je èovjek kome se obraæaš peder nemoj se èuditi èudnim i neugodnim pogledima  :ave:

Jang padavan, stil maè tu lrn ju hev.  :smokin:

:?

kaj?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: A Scanner Darkly/Èitaè Tmine (2006.)
« Odgovori #42 : 09. Kolovoz, 2006., 22:25 »
Gledao sam par Cube-ovih filmova, i osim što su oni loši (što i nije važno), uberloša i neuvjerljiva (o tome da je bez stila ne moram ni govoriti, zar ne?) je i njegova bijedna "gluma".

Ima povelik broj nekomercijonalnih glazbenika (ako uopæe znaš šta to znaèi), ali neda mi se sad tebi davat uvid o tome.
Ima on pravo biti komercijonalan koliko hoæe, dok god ima ljudi koji æe slušati njegovu glazbu (svaka budala ima svoje zadovoljstvo), ali valjati provale kako je on dobar reper/pjevaè prelazi granica zdravog razuma.

P.S. idemo previše u offtopic, ako nemaš šta pametno reæi u ovom topicu sa nekim normalnim argumentom nemoj ni psotati, a ove postove dosad pobriši ili prebaci u novi topic koji æe se baviti tom tematikom.

 :wave:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: A Scanner Darkly/Čitač Tmine (2006.)
« Odgovori #43 : 09. Kolovoz, 2006., 22:32 »
gle, tak se možeš s onim pederima na shumi razgovarat

nije da mi je jasno koji kurac ti tu namećeš svoje mišljenje cjelo jebeno vrjeme, sam to.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: A Scanner Darkly/Èitaè Tmine (2006.)
« Odgovori #44 : 09. Kolovoz, 2006., 22:40 »
Èek malo, Ice Cube je onaj tip koji je glumio u xxx-u, tri kralja i anakondi.

Pa dobro, on po meni u filmovima služi da bi stvorio odreðenu atmosferu kao i veæina crnaca (ovo nije bio neki rasistièki statement).

Ali dobro, nije baš da je i Reeves nešto dobar, on je više za filmove di treba sveukupno reæ par rijeèi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9