HCL.HR

Batman (1989)

  • 5 Odgovora
  • 1805 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Batman (1989)
« : 10. Travanj, 2008., 17:32 »
Meni osobno najbolja Batman ekranizacija, iako nisam gledo Batman Begins. Tim Burton opet radi vrhunski posao. Film je bio jako velika stvar u svoje vrijeme, sto nisam znao ustvari. Michael Keaton mi je ovdje dobar, ima savrsen spoj malo humora, sazaljena, komicnosti u cool pokretima..jako dobar..meni jedan od najdrazih filmova ikad.

On Set With Bob Kane
The Complete Robin Storyboard Sequence
Heroes: Batman
Heroes: Vicky Vale
Heroes: Alexander Knox
Heroes: Commissioner Gordon
Heroes: Harvey Dent
Villains: The Joker
Villains: Bob The Goon
Building The Batmobile --- Moja preporuka, zanimljivo..
Designing The Batsuit
Nocturnal Overtures: The Music Of Batman
Those Wonderful Toys Props & Gadgets Of Batman

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Batman (1989)
« Odgovori #1 : 10. Travanj, 2008., 17:44 »
Prvi i drugi nastavak batmana, znači Batman 1989 i Batman Returns (1992) su daleko najbolji. Daleko najbolja atmosfera, baš kakva bi po meni trebala bit za batmana. Ovo ostalo je živo smeće osim Batman begins. To može proć.

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Re: Batman (1989)
« Odgovori #2 : 10. Travanj, 2008., 18:15 »
Ne volim ni Burtona (tip je preveliki cudak) ni Keatona, ali volim prvog i drugog Batmana. Doduse, puno draza mi je kombinacija Nolan i Bale i smjer u kojem su krenuli s novim Batmanom. Schumacherovi Batmani nisu vrijedni spomena.
... what a tragic mess you fools have made of this.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Batman (1989)
« Odgovori #3 : 10. Travanj, 2008., 18:20 »
sjećam se da je meni prvi batman najviše ostao u pamćenju po jednoj rečenici mog frenda kad smo prvi put u životu ko klinci posudili tu kazetu u videoteci.

"znaš, dobar ti je to film, al batman ti se pojavljuje samo tri puta i to na par minuta. svo ostalo vrijeme je bruce wayne."

fakat dugo nisam gledao batmana, i ne sjećam se dal je to u filmu stvarno istina, al ta rečenica mi je bila veliki šok. zamisli da si dijete, voliš betmena, sve one uber kul njegove poteze, oružja, batmobil i onda ti netko uništi cijelu čaroliju gornjom rečenicom.

al da, batman je jedna od najboljih strip ekranizacija, možda čak i najbolja. zadnji batman je meni osobno genijalan. općenito, ko akcijski film, ne nužno kao batman.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Batman (1989)
« Odgovori #4 : 10. Travanj, 2008., 18:31 »
sjećam se da je meni prvi batman najviše ostao u pamćenju po jednoj rečenici mog frenda kad smo prvi put u životu ko klinci posudili tu kazetu u videoteci.

"znaš, dobar ti je to film, al batman ti se pojavljuje samo tri puta i to na par minuta. svo ostalo vrijeme je bruce wayne."

fakat dugo nisam gledao batmana, i ne sjećam se dal je to u filmu stvarno istina, al ta rečenica mi je bila veliki šok. zamisli da si dijete, voliš betmena, sve one uber kul njegove poteze, oružja, batmobil i onda ti netko uništi cijelu čaroliju gornjom rečenicom.

al da, batman je jedna od najboljih strip ekranizacija, možda čak i najbolja. zadnji batman je meni osobno genijalan. općenito, ko akcijski film, ne nužno kao batman.



Na sreću tvoj je frend lagao i tvoje dječje traume mogu završiti. Batman se dosta puta pojavljuje u prvom nastavku, a i u ostalima.  :thumbs:
Al suosjećam se s tobom, i ja sam imao takve probleme.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Batman (1989)
« Odgovori #5 : 10. Travanj, 2008., 19:16 »
prvi nastavak sam uvijek kao klinac gledao za novu godinu/ili par dana prije nove godine.

jocker je odradio svoj posao prejebeno.

taj film sam pogledao cijeli, batman begins nisam, nije mi se dalo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9