HCL.HR

Boardwalk Empire

  • 6 Odgovora
  • 1087 Hitova
*

paco

  • *
  • 38
  • www.kz-team.info
    • www.kz-team.info
Boardwalk Empire
« : 30. Prosinac, 2015., 18:53 »



Amerika 1920-ih. Rat je završen, Wall Street je u usponu i sve je na prodaju, čak i bejzbolsko prvenstvo. To je doba promjena, žene dobivaju pravo glasa, počinju radijska emitiranja i mladi ljudi vladaju svijetom. Nadomak plaža u južnom New Jerseyju leži Atlantic City, spektakularno odmaralište poznato kao „svjetsko igralište“, i mjesto gdje nema pravila. Masivni hoteli krase njegovo poznato šetalište - Boardwalk - kao i noćni klubovi, arkade i ostali sadržaji za zabavu u pokušaju da zasjene rivala Broadway.
Za samo nekoliko dolara to je mjesto gdje radni čovjek može pobjeći od svakodnevnice i živjeti kao kralj, na legalan i na ilegalan način. Vladar Atlantic Cityja gradski je rizničar - Enoch Nucky Thompson, (Steve Buscemi), znanac u političkim krugovima, ali i igrač u sjeni koji se savršeno snalazi u ulozi političara, kao i gangstera.




*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovori #1 : 30. Prosinac, 2015., 19:27 »
Zanimljivo izgleda.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovori #2 : 30. Prosinac, 2015., 20:23 »
@paco

Jel ti sve te serije stvarno i gledaš ili otvaraš teme za sve serije za koje si čuo?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovori #3 : 30. Prosinac, 2015., 20:57 »
Jesi gleda cole ovu, kakva je?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovori #4 : 30. Prosinac, 2015., 21:02 »
Nisam. ;_____________(

*

paco

  • *
  • 38
  • www.kz-team.info
    • www.kz-team.info
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovori #5 : 30. Prosinac, 2015., 22:36 »
@paco

Jel ti sve te serije stvarno i gledaš ili otvaraš teme za sve serije za koje si čuo?

pregledao sam ja mnogo mnogo vise  :ementaler: Ali ovo su mi među najdrazim ;) Ugl na jednom samp serveru forumu kada se otvorio film PDF sam bio moderator pa sam i tamo otvarao ove iste teme :) Ugl ono volim gledati serije,dobre filmove itd ;)

@Sto se tice ove serije pregledao sam prvu sezonu poslije nove godine gledam dalje  :clap: Ovo su trenutne koje pratim tj. koje se snimaju

« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2015., 22:46 paco »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovori #6 : 31. Prosinac, 2015., 12:14 »
Nisam. ;_____________(

Pogledaj, serija je vrh uz Sopranose, GoT, Rome....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9