HCL.HR

Deus Ex: Human Defiance

  • 21 Odgovora
  • 3524 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Deus Ex: Human Defiance
« : 27. Veljača, 2013., 16:02 »
Square Enix registrirao je naziv onoga što bi mogla biti nova igra iz Deus Ex serijala, no za službenu potvrdu toga morat ćemo pričekati još neko vrijeme.



Promatranje nedavno registriranih internetskih domena i zahtjeva za zaštitom naziva u zadnje je vrijeme čest način za otkrivanje nenajavljenih videoigara. U većini se slučajeva glasine o takvim projektima pokažu točnima, a vidjet ćemo hoće li tako biti i sa novim proizvodom Square Enixa koji bi trebao nositi naziv Deus Ex: Human Defiance.

Naime, Square je jučer podnio zahtjev za trademark na taj naziv. Naravno, sam naziv ne otkriva nam je li nastavku, DLC-u ili portu neke Deus Ex igre. Poznato je kako Eidos Montreal uz Thief 4 radi na još dva projekta od kojih je jedan gotovo sigurno vezan uz Deus Ex. No istovremeno, poznato je i to da vanjski developer Straight Right (zaslužan za Mass Effect 3 port na Wii U konzolu) radi na Wii U portu jedne od snažnijih franšiza Square Enixa pa nije nemoguće da naziv Human Defiance ima neke veze s time. U bilo kojem slučaju, Square Enix je na ove tvrdnje hladno odgovorio kako ne komentira glasine i špekulacije.

[HCL]

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #1 : 27. Veljača, 2013., 22:40 »
Nadam se da je nastavak. HR mi je bio super.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #2 : 28. Veljača, 2013., 00:37 »
Također. Human Revolution mi je bio sve ono što sam želio od Deus Exa pa i više. Savršeno pogođena atmosfera, maksimalno ispolirana igra i briljatna stealth mehanika. Nisam ni na neke mane naišao, baš jako kvalitetna igra, tako da me bilo kakva novost u vezi nastavka raspametila. ^^

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #3 : 28. Veljača, 2013., 12:02 »
Rekao bih da nisi igrao prvi dio. Ne razumijem kako ti igra može imati briljantni stealth kada zbog trećeg lica imaš ogroman pregled na pozicije neprijatelja, isto tako bitke s bossevima su ti kvalitetne?

Nemam neka očekivanja ali volio bih da vrate prvo lice, svijet naprave zanimljvijim za istraživanje i da promjene grafički stil.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #4 : 28. Veljača, 2013., 12:42 »
Izbacivanje trećeg lica bi svakako pridonijelo imerziji, iako to onda zahtjeva određene promjene u gameplay dizajnu za koje je veliko pitanje kako bi se svidjele današnjoj publici naviknutoj na pogled iz trećeg lica.
Inače moja najveća zamjerka HR-u je raspad priče na kraju, tj. raspad svega što se gradi kroz igru + debilna "save the world" spika kroz odluke koje su trude ući u domenu sivih, no ispadaju naivne, a to sve iz uloge karaktera koji je plaćeni privatni istražitelj. Boss borbe su također bile apsolutno nepotrebne, dok igri ne bi škodila kvalitetnija shooting mehanika za one koji ne preferiraju stealth.
Al inače veoma dobar naslov, s nastavkom to mogu dići na 90+ razinu.
The greatest teacher, failure is.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #5 : 28. Veljača, 2013., 12:56 »
Znam da bi FPS stil značio promjenu gameplay dizajna ali igra bi barem tako bila izazovnija. Sad što to više nije popularno je za neku drugu temu.

Ovo za priču, pogotovo kraj, kakvo smeće. Ne znam tko ima lošiji završetak igre, HR ili RAGE.

Shooting mehanika treba promjene pod hitno, žalosno je da igra iz 2011. ima lošije pucanje nego prvi DE. I da, DLC glupost, nadam se da toga neće biti ali realno biti će.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #6 : 28. Veljača, 2013., 13:36 »
Sve osim boss bitaka može ostat, to je bilo baš jako loše. Sigurno će se igrat na stealth, kako i je zamišljeno,  tako da mi je za shooting mehaniku svejedno.

Kraj(evi) su dosta bjedni bili.

Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #7 : 28. Veljača, 2013., 20:59 »
Nahajpan ko Isus. Fanboy sam prošle igre. Samo neka se riješe boss fajtova, ili neka ih bar prilagode malo različitijim načinima igranja osim shoot & runa.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #8 : 01. Ožujak, 2013., 00:23 »
Nahajpan ko Isus. Fanboy sam prošle igre. Samo neka se riješe boss fajtova, ili neka ih bar prilagode malo različitijim načinima igranja osim shoot & runa.

Bit će bolje odrađeni bossovi 100%, jer ih u Human Revolutionu nije radio Eidos nego neki drugi razvojni studio (ovi iz Eidosa nisu imali vremena za to :bonk:). Već u The Missing Link dlc-u je bolje urađen onaj boss tj. mogao si ga non-lethal neutralizirati.
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2013., 00:26 Adam Jensen »

Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #9 : 01. Ožujak, 2013., 00:34 »
Jedinica je bila odlicna kao stealth igra a losa kao pucacina. Najvise me iritiralo kada neprijatelj na mene ispuca 100 metaka i onda ga ja ubijem a on ima 3 metka. Ja mislim da sam mozda par puta u cijeloj igri naletio na lika koji je nakon sto sam ga ubio na sebi imao vise od 3 metka.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #10 : 01. Ožujak, 2013., 11:14 »
Jedinica je bila odlicna kao stealth igra a losa kao pucacina. Najvise me iritiralo kada neprijatelj na mene ispuca 100 metaka i onda ga ja ubijem a on ima 3 metka. Ja mislim da sam mozda par puta u cijeloj igri naletio na lika koji je nakon sto sam ga ubio na sebi imao vise od 3 metka.

DE:HR nije FPS tako da mu to ne treba uzimat kao nedostatak. Iako sam ga čitavog prešao stealthom i tranquilizerom, par puta sam iz zezancije (prije nego što ponovo loadujem save) ubio nekoliko neprijatelja običnom puškom i imao sam osjećaj da je dobar i kao FPS tj. dobro ponašanje i zvuk oružja, dobra detekcija pogodaka, realistična animacija pogođenog protivnika itd. Ali, šteta je ovakvu igru igrat u FPS fazonu (jedino ako to nije drugi prelazak) jer dobrih FPS-ova ima na pretek, a kvalitetnih stealth igara veoma malo.
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2013., 11:16 Adam Jensen »

Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #11 : 01. Ožujak, 2013., 12:17 »
Deus Ex bi se trebao igrati kao FPS samo ako se bas mora, iako je jako preporucljivo da se igra stealth. Ja sam cijelu igru presao non-lethal a skuzili su me mozda par puta. :ementaler:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #12 : 02. Ožujak, 2013., 13:14 »
Otkriveno je da je Human Defiance u stvari nadolazeći Deus Ex film. :wildboy:

[Destructoid]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #13 : 02. Ožujak, 2013., 13:21 »
HAHAHAHAAHAHAAHAHAH :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Deus Ex: Human Defiance
« Odgovori #14 : 02. Ožujak, 2013., 13:39 »
prebacite temu u filmski topic :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9