HCL.HR

Eragon

  • 61 Odgovora
  • 10406 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Eragon
« : 23. Studeni, 2006., 09:51 »
c/p s gamera moj post

Evo, još jedna u nizu fantasy priča. Knjiga je trilogija.

S algoritma preuzeni info:

 Naoružani tek drevnim mačem i savjetima staroga pripovjedača, Eragon i Saphira putovat će kroz opasna područja staroga carstva kojim vlada kralj Galbatorix čije zlo ne poznaje granica i koji ne bira sredstva da bi dokazao kako je dostojan nositi naslijeđeni ogrtač legendarnih Jahača zmajeva koji su nekada čuvali mir u Alagaesiji. Hoće li Eragon preuzeti ulogu legendarnih Jahača zmajeva?.

Ono što je meni zanimljivo jest da je to počeo pisati kada je imao 15g, i završio do 19g, a djelo je stvarno izvrsno.

Prvi dio knjige preveden je na naš jezik, a drugi dio knjige koji se zove Eldest još nije preveden na naš jezik.

Uz knjigu izašla je i igra Eragon (Baš prije par dana), a i film se radi, tj. već napravljen ako se ne varam.

http://www.imdb.com/title/tt0449010/

link za film: www.eragonmovie.com

http://www.youtube.com/watch?v=OISmH4-Deyg

trailer :)

15. prosinca je film u kinima
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Eragon
« Odgovori #1 : 23. Studeni, 2006., 10:38 »
Zabavno izgleda.
I izlazi na moj ročkas. :dancing:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Eragon
« Odgovori #2 : 23. Studeni, 2006., 12:13 »
Majko mila, izgleda prejadno, nešto kao duhovni nastavak D&D  :lol:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: Eragon
« Odgovori #3 : 23. Studeni, 2006., 12:41 »
X dosadan si ko proljev sa tim trilogijama...procitao sam knjigu prije nego si ti presto srat u pelenu i sta sad? daj ono citaj za sebe i prestani se kurcit  :chair: :dancing:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Eragon
« Odgovori #4 : 23. Studeni, 2006., 13:09 »
OMG

čovjek sam preporučuje kaj treba pogledat ili pročitat.

inače ko je pisac toga, jel istina da je neki hrvat, osječanin
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Eragon
« Odgovori #5 : 23. Studeni, 2006., 13:51 »
Prvi dio knjige preveden je na naš jezik, a drugi dio knjige koji se zove Eldest još nije preveden na naš jezik.

:ave:

da, nego film izgleda analno....
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Eragon
« Odgovori #6 : 23. Studeni, 2006., 14:59 »
omg joss stone  :bang:


:disgusted:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Eragon
« Odgovori #7 : 23. Studeni, 2006., 15:38 »
X dosadan si ko proljev sa tim trilogijama...procitao sam knjigu prije nego si ti presto srat u pelenu i sta sad? daj ono citaj za sebe i prestani se kurcit  :chair: :dancing:

Kao što sam ja pročitao dosta knjiga koje ti nikad nisi, pa ti opet negovorim ništa o njima. Dok sam čitao knjigu sam vidio da je izašla i igra, a usput da će izaći i film, a pošto je knjiga dobra, nadam se da će mi se i film svidjeti, te sam zbog toga napravio ovu temu. Ako ti se tema ne sviđa, nemoj postati u njoj :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Eragon
« Odgovori #8 : 23. Studeni, 2006., 16:00 »
X dosadan si ko proljev sa tim trilogijama...procitao sam knjigu prije nego si ti presto srat u pelenu i sta sad? daj ono citaj za sebe i prestani se kurcit  :chair: :dancing:

Kao što sam ja pročitao dosta knjiga koje ti nikad nisi, pa ti opet negovorim ništa o njima. Dok sam čitao knjigu sam vidio da je izašla i igra, a usput da će izaći i film, a pošto je knjiga dobra, nadam se da će mi se i film svidjeti, te sam zbog toga napravio ovu temu. Ako ti se tema ne sviđa, nemoj postati u njoj :)

Anthrax biva ownan.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Eragon
« Odgovori #9 : 23. Studeni, 2006., 16:57 »
X dosadan si ko proljev sa tim trilogijama...procitao sam knjigu prije nego si ti presto srat u pelenu i sta sad? daj ono citaj za sebe i prestani se kurcit  :chair: :dancing:

Kao što sam ja pročitao dosta knjiga koje ti nikad nisi, pa ti opet negovorim ništa o njima. Dok sam čitao knjigu sam vidio da je izašla i igra, a usput da će izaći i film, a pošto je knjiga dobra, nadam se da će mi se i film svidjeti, te sam zbog toga napravio ovu temu. Ako ti se tema ne sviđa, nemoj postati u njoj :)

Anthrax biva ownan.
na diplomatski način :riding:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Eragon
« Odgovori #10 : 23. Studeni, 2006., 17:05 »
Jok, Anthrax je mene i Terminusa diplomatski ownao kada nam je utjerao strah u kosti na Novoj Godini :smokin:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: Eragon
« Odgovori #11 : 23. Studeni, 2006., 17:20 »
ispričaj :dancing:

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: Eragon
« Odgovori #12 : 23. Studeni, 2006., 17:27 »
ajde, plz... :dancing:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Eragon
« Odgovori #13 : 23. Studeni, 2006., 21:03 »
No wayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: Eragon
« Odgovori #14 : 23. Studeni, 2006., 21:22 »
kaj si to onda uopče spominjo :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9