HCL.HR

Filmovi slični GS Hooligansima

  • 4 Odgovora
  • 1608 Hitova
*

Benko

  • *****
  • 2370
Filmovi slični GS Hooligansima
« : 22. Ožujak, 2008., 14:56 »
jednostavno.. nabrojite bilokoje filmove koji vam dođu prvo napamet da im je radnja iole slična Hooligansima.. znači, makljaže, navijači, huligani, brutalnost itd. znam već za american history x (nisam pogledo) i the football factory (nisam pogledo).. još koji na tu temu?


*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Filmovi slični GS Hooligansima
« Odgovori #2 : 19. Travanj, 2008., 14:07 »
Ovako, imas od skinsima Romper Stomper sa Russelom Crowom.
Dalje, imas jedan jako jako jako dobar 15-minutni filmic It's a Casual life koji u tih 15min pokaze jednu od najrealnijih sora sta se huligana tice, odlican prikaz mode u casualse i ono najbolje prica samo o casualsima. Pogledaj obavezno! Imas na Youtoubu malo browsaj sigurno neces ostat ravnodusan.
Imas i Quadriohenia kojeg nisam pogledao al na Youtoube mi se dosta dobar cinil. Totalno oldskul oblacenje i sore... hvali ga se dosta. Ako pogledas javi dojmove.
I sad ima jedan vise dokumentarac, zove se Hooligans at play, ima i nastavak, postoji dvojka jel... Dve i pol ure sora snimljenih nadzornim kamerama, ili prolaznika... Brijem da ide kroz sve djelove svjeta, Engleska vecinom zastupljena i tako...
Za ovo dalje bas i neznam, ima GSH i Tvornica nogometa (procitaj knjigu obavezno btw), a tu ako oces Danny Dyer je snimil jedan dobar film The Bussines se zove.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Filmovi slični GS Hooligansima
« Odgovori #3 : 19. Travanj, 2008., 14:11 »
E, hvala ti puno na preporukama.. +1

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Filmovi slični GS Hooligansima
« Odgovori #4 : 19. Travanj, 2008., 17:57 »
Naletio na Stone Islandov Spejs pa vidio pod Movies.
Postoji nekakav film Goodbye Charlie Bright. Na prvi pogled mi se cini da se radi o casualcima. Imaju i nekakav Scum koji se cini da se radi samo o lolaknim stemerima u Engleskoj.
A ovaj mi se od navedenih cini i najbolji. Rjec je o I.D.... kao policajci idu anderkaver u bandu huligana...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9