HCL.HR

Filmovi tipa

  • 24 Odgovora
  • 4352 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Filmovi tipa
« : 29. Studeni, 2009., 00:16 »
Ronin
Lucky Number Slevin
Leon the professional
Scarface
Pulp Fiction
Payback
Goodfellas

nastavite s preporukama  :hug






Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #1 : 29. Studeni, 2009., 00:20 »
moramo prvo ustanoviti poveznicu između tih filmova.

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #2 : 29. Studeni, 2009., 00:24 »
Nasilje, možda?  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #3 : 29. Studeni, 2009., 00:27 »
ne sviđa mi se. previše općenito.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #4 : 29. Studeni, 2009., 00:29 »
Aha sry.

Pa ono, kul i zanimljiva priča, interesantni likovi (da su uživljeni u ulogu i da znaju odglumit to, da mi nije neki Stiven Segal u filmu), akcija, mafijaški obračuni ili plačeni ubojice, krv, pucnjava, zanimljivi završetci bez nekakvih američkih sranja di već na početku filma skužiš kraj filma, dobar zaplet, karizmatični glumci, filmovi koji nisu stoti nastavak i tako to..

Može i tipa Shawshank redemption..

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #5 : 29. Studeni, 2009., 00:38 »
Fight Club
American History X
Reservoir Dogs nisi naveo, pa ono
The Departed
No Country For Old Men

ne zadovoljava baš taj kriterij akcije, mafije i heterosexualnosti koji želiš, al eto :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #6 : 29. Studeni, 2009., 00:54 »
Fargo

True Romance
meni super, al nije nešto preesponiran izdanak kventina

kajaznam, evo par malo ne eksponiranijih koje vjerojatnije nisi gledo a da se isplati...

Sexy Beast
najači britanski film ikad, britanski naglasci i genijalna izvedba Bena Kingsleya (nešto što nebi očekivao)
Night and the city
noir koji neopisivo rula. dinamično i genijalno odglumljeno.
White Heat
jebiga film rula, gluma nije sad nešto genijalno al atmosfera je totalno nešto što bi i očekivao
Rififi
najači predstavnik francuskog noira i samim time nešto što se nemre propustit jebiga, atmosfera do jaja
City on Fire
film koji je tarantino skopiro da napravi dogse., dogsi su naravno bolji, ali film je super nevertheles




Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #7 : 29. Studeni, 2009., 14:28 »
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)
Snatch (2000)
Ocean's Eleven (2001), Twelve (2004), Thirteen (2007)
The Italian Job (2003)

Vjerojatno si gledao sve al ono, ne padaju mi napet sad neki underground. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zapi

  • Gost
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #8 : 29. Studeni, 2009., 14:45 »
evo, jedan od motiva gore, i jedan od motiva koji obećava sve ovo navedeno gore je revenge film, ili još bolje rape/revenge. naravno neću ti preporučit pinku, jerbo su svi te teme, i svi su loši.

Thriller - en grym film (1974)
jedan od najbrutalnijih revenge filmova. od poznatih, siguran sam da negdje ima neki azijskih bolesnijih.

ima i Forced Entry (1973), al znam da ga nećeš pogledat zbog toga što piše Genre: Adult | Horror. Adult je zbog exsplicitne scene silovanja, a horror također.

isto probaj Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965), Russ Meyer.

I Spit on Your Grave.

Ajme, da, onda pogledaj i Ms. 45 (1981), revenge klasik Abela Ferrare, što ga čini najmanje treš ovdje.

Ako pogledaš bar jedan, ovaj post ima smisla ,(

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #9 : 29. Studeni, 2009., 15:01 »
thx  :hug

Probat ću ih odgledat sve kroz božićne praznike  :ementaler:

evo, jedan od motiva gore, i jedan od motiva koji obećava sve ovo navedeno gore je revenge film, ili još bolje rape/revenge. naravno neću ti preporučit pinku, jerbo su svi te teme, i svi su loši.

Thriller - en grym film (1974)
jedan od najbrutalnijih revenge filmova. od poznatih, siguran sam da negdje ima neki azijskih bolesnijih.
ima i Forced Entry (1973), al znam da ga nećeš pogledat zbog toga što piše Genre: Adult | Horror. Adult je zbog exsplicitne scene silovanja, a horror također.

Po čemu je horor?

zaboravih spomenuti Ex Drummer kojem sam već prije govorio.. isto spada u ovaj tip
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #10 : 29. Studeni, 2009., 15:08 »
pa zbog silovanja i općenitog nasilja kroz cijeli film.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #11 : 30. Studeni, 2009., 01:31 »
i da, kako zabroavih french new exstremism.

Baise-moi (2000), Irréversible (2002)

Seul contre tous (1998), da su egzistancijalisti (barem kako su shvaćeni od strane vas prljavih ne-filozofa) radili film, to bi bilo to.

Ako te zanima još, reci.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #12 : 30. Studeni, 2009., 08:43 »
Old Boy (2003)

Plot: After being kidnapped and imprisoned for 15 years, Oh Dae-Su is released, only to find that he must find his captor in 5 days.

Evo ti film koji jednostavno moraš pogledati, a i ostali ako niste.

To je kraj priče za koji ne bi nikada pomislio da će biti, i držati će te do neizvjesnosti.
Prijevod postoji i na hrvatskom, na Divx Titlovi.

Jedino preko čega moraš prijeći jest 4 min dok se bude tukao u jednom hodniku jer je to smiješno, ali pogledaj do kraja cijeli film, nećeš se razočarati. To vrijedi za sve vas, Zapi, tebi pogotovo, mislim da bi ti se svidio jako  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #13 : 30. Studeni, 2009., 11:28 »
Jedino preko čega moraš prijeći jest 4 min dok se bude tukao u jednomhodniku jer je to smiješno

Ae bar tu scenu nisu snimali 5 dana tako da izgleda savršeno, ali ajde.  :wildboy:

Ne kužim točno kakav tip filma se traži, ali po prvom postu nekako bi preporučio Payback.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Filmovi tipa
« Odgovori #14 : 30. Studeni, 2009., 11:39 »
Jedino preko čega moraš prijeći jest 4 min dok se bude tukao u jednomhodniku jer je to smiješno

Ae bar tu scenu nisu snimali 5 dana tako da izgleda savršeno, ali ajde.  :wildboy:

Ne kužim točno kakav tip filma se traži, ali po prvom postu nekako bi preporučio Payback.

Ma, nije loša scena, ali dosta ljudi koje znam se nije svidjela baš ta scena zbog ne realističnosti, ali, izvrstan film, da je, je  :clap:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9