HCL.HR

Općenita tema za filmove

  • 1665 Odgovora
  • 254974 Hitova
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1080 : 19. Lipanj, 2013., 02:41 »
Evo, ako nisi gleda nešto od ovih pogledaj:

1) Misery
2) Killer Joe
3) The Raven

poredani od najboljeg prema najgorem = ) iako je ovaj treći jedini koji sliči ovome što si ti tražija, ali je i najgori = (
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1081 : 19. Lipanj, 2013., 09:09 »
Nemaš pojma koliko si na gubitku ako si po defaultu otpisao Hitchcocka. Rope, Man who knew too much, Dial M for murder...sve prejebeni filmovi.

Šta ti je točno toliko odbojno kod njega? Ili si pogledao samo Psiho? :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1082 : 19. Lipanj, 2013., 11:41 »
:hiha: pogledao sam hrpu od njega, daleko da su loši il nešto, al neda mi se to sad, ubije ta neka depresivnost :wildboy:

ma fora je što to neću sam gledat jel, zato sam izbirljiv, a i ne želim baš ponovno gledat neki film. Enemy of the State su izgleda svi ikad pogledali (a i ja sam, nije mi bio poznat na prvu, al sam skonto da sam to jednom na TVu gledao), pa to onda izbacivam. Freddy, thx, al oću baš film. Smaug, thx, al nijedan mi ne izgleda baš nešto nešto nezz.

Ma nvm, vidit ću sam nešto ipak,, Ne želim da me se krivi što je topik otišao u kurac xD :hiha:

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1083 : 19. Lipanj, 2013., 15:30 »
>čovjek iz bosne
>ne budi superpleb
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1084 : 19. Lipanj, 2013., 15:40 »
istina, komentar mi je bio bezrazložno agresivan.

ali ti si svejednako jadnik.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1085 : 19. Lipanj, 2013., 15:58 »
kme kme

inače imam tu sestričnu kojoj sam ja neznam THE FILM čovjek i onda me svake godine kad smo na moru pita da joj preporučim FILMOVE xD jako malo stvari me tako izbaci iz takta i baš iziritira. al postoje ti ljudi koji mogu nešto preporučiti onako skroz rendom iz pičke neznajući nikakve smjernice.
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2013., 16:00 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1086 : 19. Lipanj, 2013., 16:21 »
Ubrzo će World War Z.
Čini mi se da će to biti odličan film..

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1087 : 19. Lipanj, 2013., 16:30 »
inače imam tu sestričnu kojoj sam ja neznam THE FILM čovjek i onda me svake godine kad smo na moru pita da joj preporučim FILMOVE xD jako malo stvari me tako izbaci iz takta i baš iziritira. al postoje ti ljudi koji mogu nešto preporučiti onako skroz rendom iz pičke neznajući nikakve smjernice.

ae, imam par frendova kojima sam ja go-to film čovjek. :hihi:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1088 : 19. Lipanj, 2013., 16:37 »
ane, jedan od meni bližih frendova je kroz godine dobio dojam da sam film osoba jer sam mu preporučio Lock, Stock ATSM i Revolver i to mu je prerulalo. Jako me često pita za film i kad kažem da nisam gledao niti jedan film nikad i gledam 2-3 filma godišnje koji su svi trećerazredna sranja za koja nitko nikad nije čuo uvijek reagira JOJ TI KAKO SI SKROMAN, DAJ BILO ŠTA, ZNAM DA ĆE RULAT :D:D:D

Al ono, nije da me takve stvari smetaju il neš, kažeš prvi film koji se sjetiš il mu kažeš neku stranicu di može nać filmove.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1089 : 19. Lipanj, 2013., 16:40 »
ISTRAŽIVA

KRIMINOLOŠKI TRILER

ne budi glupi depresija jer stariji filmovi tog ŽANRA su bolji puno od novijih jer imaju taj gritty feel,,,

The French Connection (1971)
The Taking of Pelham One Two Three (1974)
Cruising (1980)

ok ok. :piva:




*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1090 : 19. Lipanj, 2013., 20:43 »
Na imbd stranici filma mi je naslov na HR, a nisam logiran, zašto to?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1091 : 19. Lipanj, 2013., 20:56 »
Pa upravo zbog toga. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1092 : 19. Lipanj, 2013., 20:57 »
Nemogu se ulogirat. :mrgreen:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1093 : 19. Lipanj, 2013., 21:02 »
Citat:
The system is already designed to display titles based on the selection entered by the user in his/her account settings, and should default to the language of the country of the user (based on the IP address) only if the user is not logged in or has not selected a different language choice. The reason why this doesn't happen in some cases is hard to pinpoint, and only affect some users/titles which is why it's not an easy fix.

To anyone who is still experiencing this problem: please change your title language display preference to 'Original' (not 'English') in your user setting and let us know if you are still seeing titles of US films in your local language regardless of this setting. If so, please give us some examples of titles that are affected so we can try to reproduce the problem.

to sam kopirao iz nekih komentara, pa možda pomogne.


Edit: Nisam ni ja logiran, pa je na eng. Uvijek.
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2013., 21:06 Seengeer »


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9