HCL.HR

Općenita tema za filmove

  • 1665 Odgovora
  • 254986 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1440 : 25. Studeni, 2014., 11:58 »
nisam gledao :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1441 : 25. Studeni, 2014., 13:51 »
Top 10 SF movies of the 80's.

Ma nabijem ih, Blade Runner na 6-om mjestu??!!
Sa drugim mjestom se definitivno slazem, ali prvi i sesti se ''moraju'' zamjenit (nije da nevolim SW, naprotiv obozavam, ali BR je the filmcina) :hiha2:

zamisli da si takav tryhard pa da misliš da je blade runner bolji film od star warsa lol
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1442 : 25. Studeni, 2014., 13:53 »
Zamisli da misliš da je Blade Runner dobar film.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1443 : 25. Studeni, 2014., 14:18 »
Hejtanje Blade Runnera.
Ok.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1444 : 25. Studeni, 2014., 14:26 »
mora se već jednom stati na kraj tom užasno dosadnom prehajpanju blade runnera. :wildboy:

kao da je jednom neko rekao da ti BR mora biti najdraži SF film ako želiš da ljudi znaju da se kužiš ;)
mislim rula film i sve, ali toliko je očito NESAVRŠEN. Onako vrlo solidnih 8/10 zbog atmosfere,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1445 : 25. Studeni, 2014., 14:34 »
Gledam WatchMojo dosta dugo.Ova lista je bila predvidljiva(kao i cijeli serijal).Oni uvijek gledaju na općenitu vrijednost filma,odnosno,koliko je film poznat i ikoničan.Možeš vikati u komentima koliko se ne slažeš,oni te neće slušati.Star Wars po tim kriterijima sigurno vodi.

Alieni su pre visoko.Blade Runner,Back to the Future i Terminator su dosta bolji(i Alien).Ne kažem da je film loš,samo ga WatchMojo previše voli.

Ne radi WatchMojo liste... nego na svojim stranicama imaju otvorena glasanja na x vremena i oni samo slože video po tome što su ljudi/glasatelji odabrali.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1446 : 25. Studeni, 2014., 14:38 »
Nisam baš dobivao dojam da se BR ikad hajpa, al dobro, ako kažeš da imaš takav dojam onda ću ti vjerovati nezz. A to da se MORA STATI NA KRAJ HAJPANJU nezz, jel ovo 2010. i ti se svađaš s Facoom? :wildboy: :hiha: Mislim koga boli kurac realno,,

Ne znam, meni BR nije toliko >sf< mislim tema jest SF ali stilski totalno odudara i uopće ga ne pronalazim u vrhu SF filmske sfere,,, nezz film je atmosferičan i LIJEPO IZGLEDA ne u smislu spektakla nego stilski je baš predivan i karizmatičan, a SF tema filma baš je SF u punom smislu da se izražava o nekim aspektima BUDUĆNOSTI a ne u smislu prostor/vremena budućnosti samo. Ne znam što se još može tražiti od filma,,

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1447 : 25. Studeni, 2014., 14:57 »
mora se već jednom stati na kraj tom užasno dosadnom prehajpanju blade runnera. :wildboy:
Bogu hvala pa Star Wars nije prehajpan. Jel'.
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2014., 14:59 Emperor Ghaleon »

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1448 : 25. Studeni, 2014., 14:59 »
Pa nije ga on spomenuo nezz.

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1449 : 25. Studeni, 2014., 16:04 »
problem je u tome što je blade runner švarcvald torta a pokušava ti se prodati pod puno jelo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1450 : 25. Studeni, 2014., 16:12 »
Nisam baš dobivao dojam da se BR ikad hajpa, al dobro, ako kažeš da imaš takav dojam onda ću ti vjerovati nezz. A to da se MORA STATI NA KRAJ HAJPANJU nezz, jel ovo 2010. i ti se svađaš s Facoom? :wildboy: :hiha: Mislim koga boli kurac realno,,

Ne znam, meni BR nije toliko >sf< mislim tema jest SF ali stilski totalno odudara i uopće ga ne pronalazim u vrhu SF filmske sfere,,, nezz film je atmosferičan i LIJEPO IZGLEDA ne u smislu spektakla nego stilski je baš predivan i karizmatičan, a SF tema filma baš je SF u punom smislu da se izražava o nekim aspektima BUDUĆNOSTI a ne u smislu prostor/vremena budućnosti samo. Ne znam što se još može tražiti od filma,,

stilski odudara od čega? sf-a? nije da SF ima nekakav stilski DEFAULT, to nema smisla. :wildboy:
kažem, lijepo izgleda, atmosfera je odlična, napravljen je sveukupno kao nekakav vrh filmskog ZANATA,,,

a može se tražiti puno lol. tipa da traje duže od 20 minuta lol, da glumci glume kao da ih boli kurac, da nije cijeli plot sfušan ko govno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1451 : 25. Studeni, 2014., 17:37 »
Prestanite odgovarati u istom periodu kao DRUŽILI SMO SE i treba nam aproksimativno jednako minuta da dođemo doma i pročitamo novonastali HCL sadržaj na kojeg ćemo reagirati. :hiha:

stilski odudara od čega? sf-a? nije da SF ima nekakav stilski DEFAULT, to nema smisla. :wildboy:
kažem, lijepo izgleda, atmosfera je odlična, napravljen je sveukupno kao nekakav vrh filmskog ZANATA,,,

Nema stilski default slažem se da je sf više tematski, ali te teme često daju okvir nekakvom određenom stilu,, Mislim, ima krcato različitih SFova naravno, od svemirskih opera ala SW pa tipa TERMINATORA, ali eto taj neo-noir izričaj jest ono što ga čini posebnih unutar tog SF tematskog žanra. Ne znam, je li ti pada na pamet i jedan sf film koji je toliko upečatljiv i poseban čak ako i prihvatimo tu RAZNOLIKOST unutar teme? Pitam ne da te POBIJEM nego samo discuss. :wildboy:

@ixy
e tu si deff u krivu. Blade Runner je jedna fina patka punjena narančom.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1452 : 25. Studeni, 2014., 17:40 »
Zapalio sam vatricu? Nenamjerno, ali vidim zustro se diskutira pa cu se ja maknut i gledat sastrane :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1453 : 25. Studeni, 2014., 17:41 »
Bravo, da išta kažeš samo bi se osramotija jer bi 100% bilo glupo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1454 : 25. Studeni, 2014., 18:08 »
Kao npr. ovaj tvoj post kažeš? :ementaler:
Nikad nisam gleda Blade Runner, moga bi to ispravit ovaj tjedan, pa dat svoj slatkoriječiv sud. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9