HCL.HR

Grindhouse

  • 64 Odgovora
  • 10345 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Grindhouse
« : 13. Travanj, 2007., 00:03 »
Baš večeras gledao u onoj nekoj Wannabe film emisiji na HRT-u...
Rodriguez i Tarantino... 2 filma u jednom... I vjerojatno pwnaju  :dancing: :dancing: :dancing:
http://www.imdb.com/title/tt0462322/

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Grindhouse
« Odgovori #1 : 13. Travanj, 2007., 00:07 »
objasni ovo "dva filma u jednom"
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Grindhouse
« Odgovori #2 : 13. Travanj, 2007., 00:11 »
objasni ovo "dva filma u jednom"

Uglavnom Grindhouse su kao nazivali kina u kojima su se 60-70 godina prikazivali filmovi B produkcije... Trash i to... Kako Rodriguez i Tarantino misle da ti filmovi pwnaju, odlučili su snimiti 2 filma, te između njih ubaciti neke fake trailere... Uglavnom traje 3 sata film, a ustvari gledaš 2 (Planet Terror i Death Proof)... U Europu će doć tek krajem Kolovoza i to odvojeni i vjerojatno produženi...  :dancing:

http://www.youtube.com/watch?v=I6l-InqDHmA evo trailer, bit će ti jasnije

http://www.youtube.com/watch?v=r9GOyle6YqA&mode=related&search= <--- Pogledaj ovaj, ovaj owna više  :dancing:
« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2007., 00:15 Wildboy »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Grindhouse
« Odgovori #3 : 13. Travanj, 2007., 00:52 »
ma idu mi na kurac i tarantino i rodriguez.

točno znam kak je išla scena.

jedno sunčano predvečerje. dodjela oscara ili neš. sretnu se tarantino i rodriguez. i onak pričaju oni međusobno kak su kul i totalno drugačiji od drugih. i padne njima zanimljiva ideja na pamet. ajmo zajedno snimit kul film. ali ne. ajmo snimit dva filma, totalno ga učinit lame jer nemoraš plaćat scenariste da snime neko treš smeće. specijalne efekte ćemo ubacit uz pomoć kompa. unajmit dve tri droljice za 100 eura da nam se u filmu skinu. i pazi sad ovo. biće dva filma a platit ćemo ga ko jednog jer su totalno treš.

al kaj je najgore možda čak za to dobijemo oskara jer je to umjetnost. mi smo to namjerno htjeli napravit.

da je to htio napravit mirko filipović iz hrvatske film bi bio prozvan totalnim trešom. al mi smo kul. jer smo poznati redatelji/scenaristi/glumci. naravno da će film postat klasik sedme umjetnosti.

:tired:

blago rečeno, tarantino saka. pulp fiction mu je jedino kaj valja. sve ostalo saka.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Grindhouse
« Odgovori #4 : 13. Travanj, 2007., 00:56 »
ma idu mi na kurac i tarantino i rodriguez.

točno znam kak je išla scena.

jedno sunčano predvečerje. dodjela oscara ili neš. sretnu se tarantino i rodriguez. i onak pričaju oni međusobno kak su kul i totalno drugačiji od drugih. i padne njima zanimljiva ideja na pamet. ajmo zajedno snimit kul film. ali ne. ajmo snimit dva filma, totalno ga učinit lame jer nemoraš plaćat scenariste da snime neko treš smeće. specijalne efekte ćemo ubacit uz pomoć kompa. unajmit dve tri droljice za 100 eura da nam se u filmu skinu. i pazi sad ovo. biće dva filma a platit ćemo ga ko jednog jer su totalno treš.

al kaj je najgore možda čak za to dobijemo oskara jer je to umjetnost. mi smo to namjerno htjeli napravit.

da je to htio napravit mirko filipović iz hrvatske film bi bio prozvan totalnim trešom. al mi smo kul. jer smo poznati redatelji/scenaristi/glumci. naravno da će film postat klasik sedme umjetnosti.

:tired:

blago rečeno, tarantino saka. pulp fiction mu je jedino kaj valja. sve ostalo saka.

Biver je najlošiji filmski kritičar ikad  :tired:
Osim što se djelomično slažem da Tarantino saka. Nije da saka, ali Pulp Fiction i Reservoir Dogs ownaju a Četri sobe i Kill Bill su mu loši ko kurac... valjda mu ovaj bude ownao...
I da ovo će ownat...  :dancing:

Re: Grindhouse
« Odgovori #5 : 13. Travanj, 2007., 01:24 »
ko prvo tarantino i rodrigez su najbolji frendovi i tako   :wildboy:

a kao drugo biver suti jer nisi ni gledo jackie brown ni dogse.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Grindhouse
« Odgovori #6 : 13. Travanj, 2007., 01:26 »
ko prvo tarantino i rodrigez su najbolji frendovi i tako   :wildboy:

a kao drugo biver suti jer nisi ni gledo jackie brown ni dogse.

Pa jackie brown je od Rodrigueza, a on nije reko da on saka... A dogsi ownaju  :ave: :dancing:

Re: Grindhouse
« Odgovori #7 : 13. Travanj, 2007., 01:30 »
ne wildy, jacie brown nije od rodrigueza.  :ementaler:

a i four rooms nije samo od tarantina onako...a i njegova epizoda i jedina owna.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Grindhouse
« Odgovori #8 : 13. Travanj, 2007., 01:33 »
ne wildy, jacie brown nije od rodrigueza.  :ementaler:

a i four rooms nije samo od tarantina onako...a i njegova epizoda i jedina owna.

Aukurac... Živio sam u zabludi čitav život misleći da je od Rodrigueza, neznam zašt...  :wildboy: :wildboy: :wildboy:
Znam to za four rooms... al svjedno saka  \:D/ ne previše...

Re: Grindhouse
« Odgovori #9 : 13. Travanj, 2007., 01:38 »
nemoj da pricas gluposti :ementaler:

a sad

geindhouse zasad ima nerealno visoke ocjene na imdb-u. 8.4, ako nastavi ovim tempom mogo bi uc medu 200 najboljih filmova imdba, a to onak nije mala stvar. Da to nisam naprimjer vidio mislio bi da je film totalno govno, kao sto je opcenito sve sto njih dva rade zajedno, znaci four rooms i od sumraka do zore, aj sin city je okej.

al posto sam vidio to na imdbu ful me zanima.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Grindhouse
« Odgovori #10 : 13. Travanj, 2007., 01:40 »
nemoj da pricas gluposti :ementaler:

a sad

geindhouse zasad ima nerealno visoke ocjene na imdb-u. 8.4, ako nastavi ovim tempom mogo bi uc medu 200 najboljih filmova imdba, a to onak nije mala stvar. Da to nisam naprimjer vidio mislio bi da je film totalno govno, kao sto je opcenito sve sto njih dva rade zajedno, znaci four rooms i od sumraka do zore, aj sin city je okej.

al posto sam vidio to na imdbu ful me zanima.

Sin City nisu radili zajedno, Tarantino je režirao samo jednu scenu... I Sin City pwna...  :dancing:
Trenutno je 84 na listi...  :dancing:
Znači valja... ali tek 16000 glasova... pričekat još par meseci  :dancing:

Re: Grindhouse
« Odgovori #11 : 13. Travanj, 2007., 07:58 »
imam filing da ce ovo sakat :kingmortal:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Grindhouse
« Odgovori #12 : 13. Travanj, 2007., 08:13 »
Weky je jednom rekao na MSN.
"Jebes IMDb kad Grindhouse sakupit takvu ocjenu i dode medu top 250 u samo dva dana prikazivanja."
Uglavnom, ovaj koncept filma totalne nekuzim. Ono, jasno je da je dva jebena filma u jednom, ali jesu povezani ili sta? Ili su samo scene iz jednog prebacene u drugi... Svejedno, precjenjen film i tako... Ali jedino sta ocu je doba muzika. Koja je uvjek kod Tarantina tu.
I da, Tarantino owna. Onak, u Šundu i u Psima. Scenarij u istima je genijalan, glumacka postava zavidna, a realizacija velicanstvena.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Grindhouse
« Odgovori #13 : 13. Travanj, 2007., 09:56 »
Svi novi filmovi su precjenjeni, zamisli da je ono govno od 300 imalo 9+ ocjenu. Hmm da.  :bonk:

Al ajde, od ovog filma očekujem dobru trash zabavu i smijanje glupostima.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Grindhouse
« Odgovori #14 : 13. Travanj, 2007., 10:09 »
what he said :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9