HCL.HR

Heroes

  • 68 Odgovora
  • 13430 Hitova
*

Affirmative

  • Gost
Heroes
« : 17. Veljača, 2008., 22:26 »
Vjerojatno ste gledali, ako ne, uskoro će biti na novoj.

dakle, ljudi su genetski evoluirali i imaju nadnaravne moći, od letjenja, vatre, munje, gromovi, poplave i požari pa sve do mogućnosti putovanja kroz vrijeme.

serija trenutno ima 3 sezone, zbog štrajka scenarista se obustavila, al nadam se da će snimat dalje.
radnja je cijelo vrijeme napeta, neočekivana, jedva čekate da saznate koji k se događa zapravo.

ja ju veoma preporučam, ima full ludih stvari i scena...

Re: Heroes
« Odgovori #1 : 17. Veljača, 2008., 23:28 »
super junaci!
hah, što sve neće smislit.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Heroes
« Odgovori #2 : 17. Veljača, 2008., 23:34 »
opomena solidusu zbog glupih postova.

ontopik: morat ću gledat seriju jer je svi hvale i jer ima kul slike koje sam držao kao wallpejper.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Heroes
« Odgovori #3 : 17. Veljača, 2008., 23:58 »
opomena solidusu zbog glupih postova.

ontopik: morat ću gledat seriju jer je svi hvale i jer ima kul slike koje sam držao kao wallpejper.

onda smo tebe trebali banat već odavno...  :tired:

ne, ček, to smo učinili...triput  :tired: :tired:

mislim, superjunaci, ono super, fenomenalno, ne zvuči kul, al ono svi ju hvale pa valjda ima nešto više u njoj od običnih bacanja vatrenih kugli i sličnih pizdarija.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Heroes
« Odgovori #4 : 18. Veljača, 2008., 01:01 »
nemate pojma. serija owna sve moguce. jedva cekam nove epizode. jebeni strajk  :tired:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Heroes
« Odgovori #5 : 18. Veljača, 2008., 01:40 »
opomena solidusu zbog glupih postova.

ontopik: morat ću gledat seriju jer je svi hvale i jer ima kul slike koje sam držao kao wallpejper.

onda smo tebe trebali banat već odavno...  :tired:

ne, ček, to smo učinili...triput  :tired: :tired:

mislim, superjunaci, ono super, fenomenalno, ne zvuči kul, al ono svi ju hvale pa valjda ima nešto više u njoj od običnih bacanja vatrenih kugli i sličnih pizdarija.



dobra  :loludara:

koza pwned  :ementaler:

mislio sam skinut tu seriju jer ju hvale i jer glumi moja omiljena glumica al vidjeh reklamira se na novoj pa odustao. Kad točno počinje jel ko zna? :(

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Heroes
« Odgovori #6 : 18. Veljača, 2008., 06:53 »
Počinje 25. veljače i vjerojatno neću gledat jer sam već sve epizode pogledao.  :wildboy:
I serija pwna malo.  :ementaler:

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Re: Heroes
« Odgovori #7 : 18. Veljača, 2008., 10:01 »
Serija je dobra prvih 10-ak epizoda, dok je na scenarijima radio Bryan Fuller, kad je on otisao i serija se pretvorila u smece prepuno plot holeova i razno raznih glupost koje je kulminiralo najgorim finalem sezone u povijesti TV-a. Slicnu sudbinu ima i Prison Break, koji je bio relativno dobar prvu sezonu, a onda se pretvorio u veci SF od Heroesa.
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2008., 10:03 Swink »
... what a tragic mess you fools have made of this.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Heroes
« Odgovori #8 : 18. Veljača, 2008., 13:34 »
Serija mi je kao Lost. Napočetku dobra, a onda neka sranja...

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Re: Heroes
« Odgovori #9 : 18. Veljača, 2008., 14:20 »
Da, osim sto je LOST jedno triput bolja serija, sa triput boljim character developmentom, pricom, mitologijom, boljim glumcima i opcenito jedna od 5 najboljih serija na televiziji u ovom trenutku. IMNSHO  :mrgreen: :piva:
... what a tragic mess you fools have made of this.

*

Affirmative

  • Gost
Re: Heroes
« Odgovori #10 : 18. Veljača, 2008., 14:51 »
moram se složit sa Swinkom. prvih desetak epizoda ima neki kontinuitet i smisao, a onda se najednom dogodi preokret. svi su likovi još tu, ali je radnja takva kao da nedostaje desetak serija između (tj. jedna sezona između)

ali kad pogledaš sve tri sezone, dobiva to neki smisao, a sam završetak jebeno dobro navještuje nastavak... dal je bilo dobro za seriju onaj štrajk scenarista ili loše, to ćemo još vidjeti.

a kako sam ja to sve shvatio, može se radnja podjelit u par cjelina.

početak... pomrčina sunca nagovještuje njihove moći, polako se otkrivaju, Claire Bennet se lomi i krši, a Sylar vrši koljački pohod (Sylar ima moć uzimanja tuđih moći, isto kao i Peter Petreli, samo što sylar treba pojest mozak od drugog s močima, a peter samo treba bit u njegovoj blizini i odmah dobi moć, zato je i napočetku mogao samo letjeti)

poslije se događaju dvije stvari, budućnost u kojoj ekspodira atomska bomba u new yorku i budućnost u kojoj ne eksplodira bomba


a tu još ima puno zapleta i još neobješnjenih situacija sa profesorom iz indije, sa organizacijom, sa Litermanom...

Lost je komplicirana serija, ali u ovoj su otišli u krajnost. nadam se da će sljedeće sezone malo vratiti stvari na mjesto, a i dalje ostat napete i zanimljive...

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Heroes
« Odgovori #11 : 18. Veljača, 2008., 15:05 »
ne vjerujem da je ovo lošije od losta, lost je vrh kretenizma. jedino kaj se može usporedit s lostom je ona retardirana betlstar galaktika  :ave:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Heroes
« Odgovori #12 : 18. Veljača, 2008., 15:47 »
ovaj batlstar,jel tamo glumi onaj lik koji isto glumi u herkulesu?

inače isto mi mnogo ljudi hvali heroese ,pa bum pogledao bar prveih par epizoda da vidim valja li šta
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Heroes
« Odgovori #13 : 18. Veljača, 2008., 16:29 »
Ne, to je andromeda, koju smo gledali radi andromede.


Da swink nije objasnio zašto su heroesi smeće, to bi ja napisao. Znači, potpisujem. Serija je postala sapunasta i dosadna. I Prison Break je smeće. I Lost je smeće. A to nije napisao.

I kakve bogove tri sezone kad je jedna i po (ko druga)?



trenutno
Dexter>sve
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Heroes
« Odgovori #14 : 18. Veljača, 2008., 16:44 »
Gledao.

A meni su sve te serije po šemi iste - prvih nekoliko epizoda se navučeš i skidaš sve moguće epizode s neta uvjeravajući sve oko sebe kak je to najbolja serija u posljednjih 10 godina, a onda nakon prvih 10-ak epizoda serija postane pun kurac dosadna.

Prvih par epizoda serije sve je to prejebeno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9