HCL.HR

LOST

  • 22 Odgovora
  • 3779 Hitova
*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
LOST
« : 08. Ožujak, 2008., 00:17 »
Gledao sam po prijašnjim stranicama i nisam našao topic, ako mi je promaknuo, benajte me :wildboy:

Daklem, poznata serija, otok bla bla bla, svi znate sadržaj. Ovdje se razgovara o seriji, a posebno o tekućoj, četvrtoj sezoni koja se prikazuje u Ameriki.
OGROMNI SPOILERI NEMOJ ČITAT




















Nemoj si spojlat.









Zadnja koju sam pogledao je peta, i ta mi se najviše svidjela do sad. Prošla, četvrta, je teški, teški trash i na trenutak sam potpuno izgubio vjeru u seriju zato jer je toliko pretjerana i predvidljiva bila, čak sam i pogodio zadnju rečenicu koja će bit :wildboy: Kao Kate u budućnosti ima dijete za koje se na kraju ispostavi da je Claireino dijete(Aron jel), a cijelo vrijeme si ti misliš u to je dijete nje i Sawyera zato jer su se u sadašnjosti ona i Sawyer na otoku znaš već šta, i ona se bojala da je trudna, a sad je tu neko dijete. Kad ono, ovaj mali. Još je tijekom epizode Claire nju zamolila da pridtži dijete, a ona ga gleda i kaže, joj, baš ne znam s djecom :wildboy:Ne ono, uopće nisi mogao predvidjet . Inače onako ok, nikako na razini prošle sezone, barem za sad. Čini mi se da će iz epizode u epizodu rasti. Možda je i stvar u tom što ima likova koji mi idu na živce( onaj azijat na primjer), a možda i u tome što je Locke posve poludio, ... Ne znam, odoh pogledat šestu epizodu pa javim.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: LOST
« Odgovori #1 : 08. Ožujak, 2008., 00:22 »
ja ne znam, ta mi je serija uvijek nekako bila overrated...

previše likova, a radnja dugačka i zakomplicirana... ne volim taj stil u kojem idu sve ozbiljne serije današnjice. počinju izgledat ko sapunice, samo kaj su na engleskom. stalno neki preokreti, tjeraju te da gledaš svaki nastavak i ni slučajno ne propustiš neki dio jer onda ispadaš iz štosa, itd.

uglavnom, nemam vremena za lost i slične serije... više volim kralja queensa...  :ementaler: :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: LOST
« Odgovori #2 : 08. Ožujak, 2008., 00:40 »
Imam 3 sezone spremne za gledanje. Ali nema tog isusa koji bi me odvojio od Dosjea X. :hug
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: LOST
« Odgovori #3 : 08. Ožujak, 2008., 10:01 »
Izišla je i 6 epizoda 4 sezone.


Već sam pogledao.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: LOST
« Odgovori #4 : 08. Ožujak, 2008., 10:51 »
trebao bi početi skidati 4. sezonu \:D/

dosad sam gledao sve nastavke osim 4. sezone i nije me niti jednom razočarala, nadam se da se to neće promijeniti :wildboy:...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: LOST
« Odgovori #5 : 08. Ožujak, 2008., 11:24 »
Ah, ako  voliš višesložnu priču neće te iznevjeriti.

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Re: LOST
« Odgovori #6 : 08. Ožujak, 2008., 12:38 »
Jedna od pet najboljih serija trenutno na TV-u. Pod TV ne mislim na nase TV programe.  :kava: Svako malo se cini kao da se scenaristi gube, ali onda ipak to nekako rijese. Jedna od boljih stvari je sto ipak nece do unedogled ici radnja, nego imaju neki zacrtani end point serije i to je GG. Nakon seste sezone je gotovo, nema vise, tako treba i biti. 4x05 je bila i vrlo vjerojatno najbolja epizoda Losta ikada, a i jedna od opcenito najboljih epizoda neke serije uopce. Bez preuvelicavanja.  :kava:
... what a tragic mess you fools have made of this.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: LOST
« Odgovori #7 : 08. Ožujak, 2008., 14:19 »
Jedna od pet najboljih serija trenutno na TV-u. Pod TV ne mislim na nase TV programe.  :kava: Svako malo se cini kao da se scenaristi gube, ali onda ipak to nekako rijese. Jedna od boljih stvari je sto ipak nece do unedogled ici radnja, nego imaju neki zacrtani end point serije i to je GG. Nakon seste sezone je gotovo, nema vise, tako treba i biti. 4x05 je bila i vrlo vjerojatno najbolja epizoda Losta ikada, a i jedna od opcenito najboljih epizoda neke serije uopce. Bez preuvelicavanja.  :kava:
Je petica je bila sjajna epizoda, Desmond mi je i  inače najdraži lik pa još pogotovo.
Evo pogledah šestu, relativno sam zadovoljan, ali zaintrigiran sam pomišlju tko je Benov čovjek na brodu. :solidus:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: LOST
« Odgovori #8 : 08. Ožujak, 2008., 16:01 »
I meni je Desmond najbolji... Njegova svaka rečenica ne može ić bez brother :mrgreen:


BTW: I Sawyer mi je kul lik.

P.S: Ja mislim da je Benov čovjek na brodu je onaj što je kao lud ili ga uopće nema.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: LOST
« Odgovori #9 : 08. Ožujak, 2008., 16:34 »
Da to brotha mi je najbolje.
Čuj, Ben je rekao Johnu: You better sit down, znači mora biti nekakav šok, a i očito mui je rekao istinu kad ga je Locke pusatio. Sad ili je to netko kog poznajemo( možda se Michael vratio), ili uistinu nikoga ni nema.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: LOST
« Odgovori #10 : 08. Ožujak, 2008., 17:56 »
Da to brotha mi je najbolje.
Čuj, Ben je rekao Johnu: You better sit down, znači mora biti nekakav šok, a i očito mui je rekao istinu kad ga je Locke pusatio. Sad ili je to netko kog poznajemo( možda se Michael vratio), ili uistinu nikoga ni nema.

Ah, ne ćemo sad nagađat. Čekat i vidjet. :ementaler:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: LOST
« Odgovori #11 : 11. Ožujak, 2008., 12:38 »
Jel izišla 7 epizoda?

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: LOST
« Odgovori #12 : 11. Ožujak, 2008., 13:52 »
Jel izišla 7 epizoda?
Četvrtkom u osam, petak se skida.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: LOST
« Odgovori #13 : 11. Ožujak, 2008., 18:30 »
Jel izišla 7 epizoda?
Četvrtkom u osam, petak se skida.

Super. :ementaler:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: LOST
« Odgovori #14 : 15. Ožujak, 2008., 09:48 »
Skino sam 7 ep. Doznao sam tko je špijun na brodu...Majkl :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9