HCL.HR

Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru

  • 7 Odgovora
  • 1445 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« : 21. Prosinac, 2015., 16:56 »


Već tradicionalno za dvanaesti mjesec birajmo filmove koji su vas po vašem mišljenju oduševili.
Iako naslov sugerira da istaknete najbolje filmove, ova tema traži od vas da se ipak malo potrudite oko svojeg posta.
Pa bih vas sve redom koji misle sudjelovati da nabrojite najbolji film, najbolje filmove, ali isto tako i najgore filmove koje ste pogledali ove godine kao i najgori film koji ste gledali.
Slobodno istaknite i najbolje te najgore glumce koji su vas se dojmili ili pak iztrolali svojom lošom izvedbom.

Najbolji filmovi: Mad Max: Fury Road, The Martian, Mission: Impossible – Rogue Nation, Avengers: Age of Ultron, Focus, Ted 2, Furious 7, Ant-Man, Taken 3, The Man from U.N.C.L.E., Inside Out, Chappie, Ex Machina.

Glumac/ica godine: Charlize Theron (Imperator Furiosa - Mad Max: Fury Road)

Nepodnošljivac/ica godine: Hugh Jackman (Vincent Moore - Chappie)




Film godine: Mad Max: Fury Road





Kakvo remek djelo. Kakav spektakl. Kakav fantastičan film. Ovo je najimpresivniji akcijski film koji sam vidio u životu. CGI koliko kažu 20% svega. 4DX iskustvo kakvo nisam mogao ni sanjati. Jedino što mi je falilo, su recaro sicevi i pojas, sve ostalo je apsolutni jebeni vrh. Baš sam jebeno osupnut svime. Tom Hardy kao Maxonja <3, baš je veličanstven, iako u nijednom trenutku njegova gluma ne prezilazi sve ostale veličanstvene stvari u filmu, ipak uspijeva baš biti savršen kotačić koji to sve vrti. Charlize Theron kao Furiosa mi je još više impresivnija od Maxa. Baš su odličan combo izveli, bez nekakvih romantičnih nepotrebnih drama. Film svakom svojom akcijskom scenom jede sve moguće konkurencije unazad ohohohoho godina. Nesmijem ga uspoređivat sa Avengersima novim, jer je ono stvar savršene koreografije i vrhunskog CGI-a, dok je ovo jebeno iznad svega, apsolutno zapanjujuće su scene. Hugh Keays-Byrne koji glumi Immortan Joea je 10/10, toliko gadan i zajeban, baš mu se vidi mržnja u očima i kako svo zlo isijava iz njega. A oni bijeli borci na čelu s Nuxom koji krade show su mi valjda najbolja grupacija villaina koje sam vidio u filmovima. Mislio sam da će mi oni orci iz Tolkienovih priča biti zauvijek neprikosnoveni, ali to se s ovim filmom mjenja. Baš su svi impresivni i predobro se uklapaju u cijelu priču.

4DX iskustvo 10/10
Akcijske scene i cijelokupna atmosfera filma 10/10
Gluma negativaca i pozitivaca 10/10
Cinestar bez Recaro siceva i pojaseva 0/10
Scenografija najbolje ikad/10

Šta reć? Film godine? Apsolutno. 10/10




Najgori film godine: Hitman: Agent 47



Zašto??? O jebeno žašto? Aleksander Bach; nabijem te na karinu. Uzeo si skoro najbolju gaming franšizu ikad i doslovce si s filmom napravio sve ono što netreba. Rupert Friend mi je ownao bogove u Homelandu, dok ovdje jednostavno ne. Kao prvo frajer nije čelav čak niti ako si britvicom obrije glavu, jer ima jebeno guste korijenove i izgleda apsolutno ridikulozno. Još gluma toliko ni loša nije, ali njegov izgled kao 47-ica jednostavno ne. Priča je smeće. Likovi su još veće smeće. Diana kineskinja??? Ridikulozna akcija i sve ono što nije Hitman serijal. Sada mi onaj film sa Timothy Olyphantom iz 2007 remek djelo. Neznam kada sam se više uzrujao za postojanje nekog filma kao za ovog. Bravo Aleksander Bach, uspio si napravit gori film nego što je Magic Mike XXL.

Ove godine pogledao sam 61 film, no zapravo jako malo novih filmova sam pogledao, pa mi za ovu godinu dosta filmova fali, koje tek trebam pogledati...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« Odgovori #1 : 24. Prosinac, 2015., 19:39 »
Najboli film 2015 godine:

The Martian (2015)
Predivan film od pocetka do kraja, stvarno nemam rjeci, pravo remek djelo.Povezivanje sa glavnim likom te neizvjesnost od pocetka do kraja cine film savrsenim za uzivanje te napetim sve do zadnjih sekunda.

Najgori film 2015 godine:

Mad Max Fury Road (2015)
Sto reci o ovom filmu? Nesto gore i dosadnije nisam gledao odavno.Uzasan film, uzasna radnja, toliko lose i bezvezno da ga cak nisam ni pogledao do kraja koliko je dosadan.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« Odgovori #2 : 24. Prosinac, 2015., 19:42 »
Mad Max definitivno br1 ove godine ;)

Ostali odlicni filmovi ove godine: SW: The Force Awakens, The Hateful Eight, Avengers: Age of Ultron, Mission Impossible: Rogue Nation, Chappie, EX Machina...

A najgori..neam pojma, moze ovo govno : Home Sweet Hell

EDIT: Editirano, Cole zna :P
« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2015., 20:20 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« Odgovori #3 : 24. Prosinac, 2015., 20:06 »

Iako naslov sugerira da istaknete najbolje filmove, ova tema traži od vas da se ipak malo potrudite oko svojeg posta.
Pa bih vas sve redom koji misle sudjelovati da nabrojite najbolji film, najbolje filmove, ali isto tako i najgore filmove koje ste pogledali ove godine kao i najgori film koji ste gledali.
Slobodno istaknite i najbolje te najgore glumce koji su vas se dojmili ili pak iztrolali svojom lošom izvedbom.

*

MareGaming™

  • *
  • 14
  • Bolje je pošteno izgubiti, nego varanjem pobediti
    • HCL
Odg: Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« Odgovori #4 : 25. Prosinac, 2015., 21:46 »
Ted 2

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« Odgovori #5 : 29. Prosinac, 2015., 08:24 »
Najbolji filmovi: The Martian, Sicario, Ex Machina, Mad Max: Fury Road, Ant-Man, The Man from U.N.C.L.E.
Glumica godine: Alicia Vikander, (Ava - Ex Machina)
Glumac godine: Benicio Del Toro, (Alejandro - Sicario)
Film godine: The Martian

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« Odgovori #6 : 29. Prosinac, 2015., 11:50 »
Najbolji: MMFR
Najbolji poslije najboljeg: Hitman Agent 47
Najbolji poslije Hitmana: Straight Outta Compton

Najgori: Southpaw

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Najbolji filmovi 2015. godine po Vašem izboru
« Odgovori #7 : 29. Prosinac, 2015., 12:52 »
najbolji film: pixels
drugi najbolji: minions
treći: terminator genisys
četvrti: ted 2

najgori: jurassic world, survivor

ovo su svi 2015 filmovi koje sam pogledao  :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9