HCL.HR

Netflix, da ili ne?

  • 7 Odgovora
  • 2623 Hitova
Netflix, da ili ne?
« : 28. Srpanj, 2016., 12:13 »
Koristi netko to? Mislim na hrvatsku verziju, a ne putem tunnelbeara il nekih drugih vpna? Imao sam free account odmah kad je izasao i nisu imali bas neku ponudu serija, kako sada stoje, isplati li se?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Netflix, da ili ne?
« Odgovori #1 : 28. Srpanj, 2016., 14:36 »
Hr verzija je koma... Osiromašena i nedostaje hrpetina sadržaja...


Možeš besplatno isporbati Netflix 1. mjesec. Samo upišeš podatke o paypalu ili o kartici i odmah isti dan otkažeš pretplatu da ti se ne naplati idući mjesec.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Netflix, da ili ne?
« Odgovori #2 : 29. Srpanj, 2016., 20:29 »
Ja baš uživam :)
Dodali su masu serija nedavno, Sherlocka, SVE (i baš mislim na sve) Star Trekove (a ja ih obožavam), a i dolaze sve nove serije koje Netflix izbacuje. Meni zasad nije žao para jer je masa contenta kojeg mi se ne da tražit po netu/ne da skidat. Daje neki komfor. Ima cijenu, al meni se isplati.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Netflix, da ili ne?
« Odgovori #3 : 10. Svibanj, 2018., 01:37 »
Bum.   :kava:

Jel netko gleda u 4k? Koliko interneta zahtjeva? Ja mogu samo 1440p gledat... Dobio ponudu za malo jaci internet pa pitam.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Netflix, da ili ne?
« Odgovori #4 : 10. Svibanj, 2018., 16:18 »
Isplati se uzeti, iako dosta toga fali, ima dosta serija koje me interesuju i koje ce mi zaokupiti paznju iducih par meseci, a lakse mi je ovako nego skidati, traziti da gledam na nekim sumnjivim sajtovima i slicno
Kvaliteta je jako dobra, nema nikakvog bufferinga osim na pocetku, ima i jos par dobrih sitnica kao titlovi na hrvatskom, preskakanje uvodne spice i slicno

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Netflix, da ili ne?
« Odgovori #5 : 10. Svibanj, 2018., 16:33 »
Preplapacen sam vec 4 mj. Izvini sto nisam to napisao. Ne smeta mi sto nema hr titlova vecinom, jer eto, samo izaberes seriju ili film, plus imas my list kategoriju, da ne trazis nesto sto si upiknio itd. Sve vise i vise se obogatuje Netflix u BIH.

 1440p mogu i uzima mi 6Mb/s. Pa me zanima koliko je potrebno za 4k.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Netflix, da ili ne?
« Odgovori #6 : 11. Svibanj, 2018., 14:29 »
Evo na njihovoj faq stranici pise da je potrebno 25 mbit/s, nadam se da ce ti pomoci

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Netflix, da ili ne?
« Odgovori #7 : 12. Svibanj, 2018., 01:08 »
Hm. Imam ponudu za internet do 25Mb/s ali nece ni priblizno bit jer sam daleko od centrale za nekih 100m, svejedno cu na probu uzet pa vidit, ako bude 16mb/s valjda ce bit stogot od bolje kvalitete filma/serije.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9