HCL.HR

Novi betmen

  • 185 Odgovora
  • 30156 Hitova
Novi betmen
« : 21. Srpanj, 2008., 18:22 »
http://www.imdb.com/title/tt0468569/

 :thumbs: :thumbs: :thumbs:

jebote imdb.  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Novi betmen
« Odgovori #1 : 21. Srpanj, 2008., 18:26 »
moram gledat :(

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Novi betmen
« Odgovori #2 : 21. Srpanj, 2008., 18:59 »
isuse... al dobro tak je uvijek kad neki uber hit izađe. onda svi fanbojevi pogledaju film i zaključe da je apsolutno genijalan. nakon nekog vremena kad normalni ljudi odluče otić u kino, shvate da film u biti saka pa mu stabiliziraju ocjenu...

tak je bilo i za cloverfield. u početku imao ocjenu 8.8 ili tak neš, sad mislim da je negdi ispod 8.0.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Novi betmen
« Odgovori #3 : 21. Srpanj, 2008., 19:02 »
Cloverfield mi izgleda kao film koji nije vrijedan gledanja uopće. Nek me netko ispravi ak sam u krivu al tako izgleda skroz.

A onak betmen, ajde, betmen ko betmen. Ljudima dosadno i onda dođu na ideju napravit još jednog betmena, a znaju da će tak skupit lovu od fanatika i eto ti.

..betmen..

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi betmen
« Odgovori #4 : 21. Srpanj, 2008., 19:03 »
tak je bilo i za cloverfield. u početku imao ocjenu 8.8 ili tak neš, sad mislim da je negdi ispod 8.0.

Bilo što iznad 6 - 6.5 je za taj film previše. Što se tiče Betmena, ne sumnjam da je film odličan. Samo eto, Ledger je umro, navodno je fenomenalno odglumio pa se to sada hajpa, posthumni oskar, vamo tamo.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Novi betmen
« Odgovori #5 : 21. Srpanj, 2008., 19:06 »
tak je bilo i za cloverfield. u početku imao ocjenu 8.8 ili tak neš, sad mislim da je negdi ispod 8.0.

Bilo što iznad 6 - 6.5 je za taj film previše. Što se tiče Betmena, ne sumnjam da je film odličan. Samo eto, Ledger je umro, navodno je fenomenalno odglumio pa se to sada hajpa, posthumni oskar, vamo tamo.

to ti velim, sve je to hajp. kad je cloverfield izašao i ja bi mu dao 9.0, al sad, kad razmišljam malo, nije film baš tak dobar. ova ocjena 7.6 kaj ima sad, je savršena
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi betmen
« Odgovori #6 : 21. Srpanj, 2008., 19:09 »
I to je previše, ali dobro, nije ni bitno. Koliko god Imdb bio jebena stranica, toliko su ukupne ocjene pojedinih filmova sakate.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Novi betmen
« Odgovori #7 : 21. Srpanj, 2008., 19:25 »
Izgleda iznimno dobro, moram pogledati. :ementaler:

Re: Novi betmen
« Odgovori #8 : 21. Srpanj, 2008., 19:27 »
procito sam neke reviewe, navodno je film vise baziran na psihologiji... a nista vidjet cemo
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2008., 19:31 trojanrabbit »

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Novi betmen
« Odgovori #9 : 21. Srpanj, 2008., 19:30 »
Kao, Batmanova ocjena je čudna...

http://www.imdb.com/title/tt0910970/
 :tired: :tired: :tired:

IMDB više nema nikakav kredibilitet, jer su ljudima dosadili filmovi na popisu i forsiraju masu novih.
U biti, kad razmišljam koliko tutleka mora biti u tih 70 000 koji su trenutno ocijenili Batmana.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Novi betmen
« Odgovori #10 : 21. Srpanj, 2008., 19:34 »
Imam akaunt na tom čudu i prvenstveno mi služi za moju amo reć evidenciju šta sam gleda a šta ne. Tamo ne postoji film koji nema "izmišljene" ocjene, prvenstveno mislim na ljude retaje koji svakom kurcu daju 10 i idiotima koji to isto rade, al davaju 1... Naravno ocjenim film, al isto tako ne obazirem se na ničije druge rivjue u i ocjene. Ipak, mi ljudi smo jako različiti pa svak nešto đoživljava na drukčiji nacin, pa tako i film.  :thumbs:

Što se Betmena tiće, apsolutno mi se jako jako dopada, bar ono šta sam sinja u filmekima, plus to je jedan od rjetkih blokbastera koji me zanima.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Novi betmen
« Odgovori #11 : 21. Srpanj, 2008., 21:55 »
Pa zato i postoji prosječna ocjena koja onako otprilike statistički pokazuje kakav je film.

Betmen mi je uvijek bio više-manje dobar film tako da ću vjerojatno i ovaj pogledat.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Novi betmen
« Odgovori #12 : 21. Srpanj, 2008., 22:37 »
ha neznam, ~70k glasova mi je malo previše da bi mislio da se radi samo o fanboy izdrkavanju. mislim, sigurno ima i toga, al možda film mnogo mnogo owna, zašto ne? :wildboy:

bilo je i prije ovakvih situacija sa dosta filmova (da su ocjene 9+), al prosjek bi počeo dosta prije padat, neznam, ja ga jedva čekam pogledat pa ćemo da vidimo

MOJ GLAS ĆE PRESUDITI! :thumbs:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Novi betmen
« Odgovori #13 : 22. Srpanj, 2008., 00:29 »
Fulate bit svega. Betmen je prvi. Ništa prije nije bilo prvo. U novije vrijeme jel. Bilo je upada na top deset, al nikad na prvo jebeno mesto.


No, dal zaslužuje, procjenite nakon što ga pogledate hipiji jedni.
Kad smo već kod toga, upravo pogledao na svečanoj pretpremijeri i film šuta jebeno dupe. Definitivno najbolji super hiro muvi i jedan od boljih filmova u zadnjih desetak godina. Svakako gledati. Ne pičkarat rendom.


isuse... al dobro tak je uvijek kad neki uber hit izađe. onda svi fanbojevi pogledaju film i zaključe da je apsolutno genijalan. nakon nekog vremena kad normalni ljudi odluče otić u kino, shvate da film u biti saka pa mu stabiliziraju ocjenu...

tak je bilo i za cloverfield. u početku imao ocjenu 8.8 ili tak neš, sad mislim da je negdi ispod 8.0.

Kuiš, fora je u tome da se vakvo što nije desilo nikad. Em je najviše ga ljudi gledalo ikad, em mu daju najviše ocjene ikad.
To se nije desilo ni sa spidermanom 3 (koji je najveće smeće ikad), a kamoli sa cloverfildom.

« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2008., 00:47 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Novi betmen
« Odgovori #14 : 22. Srpanj, 2008., 00:47 »
Nolan i odlična glumačka postava. Mora bit dobro.
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9