HCL.HR

Popcorn time

  • 6 Odgovora
  • 1157 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Popcorn time
« : 27. Studeni, 2015., 09:05 »
Koristite li Popcorn time? Ja jesam, onaj američki, ali su ga ukinuli. Zatim sam prešao na europski i imam problema s njim, u zadnja 2 tjedna niti jedan film nije imao originalan audio. Može li se to nekako promijeniti ili je to jednostavno do tog torrenta s kojeg se streama?
Inače toplo preporučam program :)

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Popcorn time
« Odgovori #1 : 27. Studeni, 2015., 13:34 »
Nisam gledao ništa na Popcorn time-u, ali ako ne nađeš rješenje imaš Showbox aplikaciju za androide, iOS(potreban jailbreak), a koliko znam ima i za Win i Mac.
Meni je super :piva:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Popcorn time
« Odgovori #2 : 27. Studeni, 2015., 13:39 »
oho, svakako ću isprobati, hvala na informaciji!

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Popcorn time
« Odgovori #3 : 27. Studeni, 2015., 13:41 »
Dakako ne možeš skinuti aplikaciju s google play-a. :thumbs:

Odg: Popcorn time
« Odgovori #4 : 16. Prosinac, 2015., 10:37 »
nikad nisam koristio pa jel mi neko može reć kakv je

*

L8

  • *
  • 26
Odg: Popcorn time
« Odgovori #5 : 24. Ožujak, 2016., 03:36 »
Koristio sam Popcorn Time i ukoliko mi film radi bez nekog štekanja, za mene nema problema. Ali kad mi npr. 7 od 10 pogledanih filmova šteka, izgubim živce. Veliki plus samog programa je pristupačan meni i design, te nema onih konstantnih addova kaj iskaču kao kod streamova i slično, ali kao što rekoh, nekad se film ne može pogledati kako spada zbog sporog učitavanja i zastajkivanja. Znači, dok se film ne učita, ne može ga se pogledati, a za to vrijeme loadinga, skineš cijeli film od 5 gb sa super slikom i zvukom..

 

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Popcorn time
« Odgovori #6 : 24. Ožujak, 2016., 11:57 »
Meni europski radi izvrsno u zadnje vrijeme, ne moram loadat cijeli film i radi super :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9