HCL.HR

Requiem for a dream

  • 93 Odgovora
  • 16338 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Requiem for a dream
« : 21. Srpanj, 2008., 14:13 »
Pretpostavljam da ga je većina gledala ....ali oni koji nisu evo par linkova..

trailer koji se meni sviđa: http://www.youtube.com/watch?v=UKJpWfSHEs4


http://www.imdb.com/title/tt0180093/
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #1 : 21. Srpanj, 2008., 14:17 »
Hej, super topik!  :thumbs:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #2 : 21. Srpanj, 2008., 14:23 »
A da ti odjebeš u troskoku?
Napravio sam temu za ovaj film, jer od vas 10-20 cijenjenih kritičara, MOŽDA IMA NETKO TKO NIJE POGLEDAO FILM.

možda.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #3 : 21. Srpanj, 2008., 14:28 »
Ja nisam pogledao film. Ali i ne zanima me nešto previše. Ne preferiram takav žanr.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #4 : 21. Srpanj, 2008., 14:31 »
ja nisam gledao, al cini se zanimljiv
sta je to, nesto ko mi djeca s kolodvora zoo?  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #5 : 21. Srpanj, 2008., 14:33 »
The hopes and dreams of four ambitious people are shattered when their drug addictions begin spiraling out of control.

I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #6 : 21. Srpanj, 2008., 14:42 »
odličan film, muzika se previše abjuza ovih dana
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #7 : 21. Srpanj, 2008., 15:15 »
Zbilja prejeben film, obavezno pogledati.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #8 : 21. Srpanj, 2008., 17:48 »
Iam ga na kompu, budem ga pogledao onda kad ga tako hvalite. :piva:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #9 : 21. Srpanj, 2008., 20:51 »
Bolji je PI  :bonk:

Al Rekvijem bi se trebao pogledat, iz više razloga.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #10 : 21. Srpanj, 2008., 21:50 »
Ja inače imam već tjedan i po dana problema s spavanjem, tipa da sanjam mrtve ljude, stvari koje ne volim, sve psihodelično bolesne (inače iovako ionako kažu da imam bolestan um)....budim se i treba mi 10-30sec da bi shvatio da to nije san, budim se s suzama, tresem se, mokar sam...totalno fucked up

Jučer sam gledao ovaj film, i ležao sam u krevetu i tresao sam se andrenalin me oprao totalno vizije po glavi sve fucked up..cijelu noć sam se budio mokar i tresao sam se, ono, noćne more itd...a danas slušam 2 remixa od te pjesme nekih 10h već...

kljukam se s previše vitamina itd..a i ono u zadnjih par mjeseci sam doživio dosta sranja pa me psihički izmorilo i tijelo mi vapi za odmorom...

ali sutra i prekosutra gledam opet ovaj film...jer tako sick djeluje na mene  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #11 : 21. Srpanj, 2008., 22:39 »
ma sve super x, al jebote ne piše se andrenalin nego adrenalin, po pectoti put :kingmortal:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #12 : 22. Srpanj, 2008., 01:06 »
Tatjana, ak te peru sranja, kist u ruke i slikaj/crtaj. Možd ispadne forica. A i liječi.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #13 : 22. Srpanj, 2008., 01:23 »
Ja inače imam već tjedan i po dana problema s spavanjem, tipa da sanjam mrtve ljude, stvari koje ne volim, sve psihodelično bolesne (inače iovako ionako kažu da imam bolestan um)....budim se i treba mi 10-30sec da bi shvatio da to nije san, budim se s suzama, tresem se, mokar sam...totalno fucked up

Jučer sam gledao ovaj film, i ležao sam u krevetu i tresao sam se andrenalin me oprao totalno vizije po glavi sve fuc

HAHAHAHAHAHA
Dovde sam stao, nemrem pročitat ostatak posta. Suze mi idu na oči. Tresem se. Navala adrenalina. Mokar sam.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Requiem for a dream
« Odgovori #14 : 22. Srpanj, 2008., 13:53 »
Ja inače imam već tjedan i po dana problema s spavanjem, tipa da sanjam mrtve ljude, stvari koje ne volim, sve psihodelično bolesne (inače iovako ionako kažu da imam bolestan um)....budim se i treba mi 10-30sec da bi shvatio da to nije san, budim se s suzama, tresem se, mokar sam...totalno fucked up

Jučer sam gledao ovaj film, i ležao sam u krevetu i tresao sam se andrenalin me oprao totalno vizije po glavi sve fuc

HAHAHAHAHAHA
Dovde sam stao, nemrem pročitat ostatak posta. Suze mi idu na oči. Tresem se. Navala adrenalina. Mokar sam.

I tvoja cura isto. Hebiga, ne mogu se suzdržati da ne prskam  :piva:

ma sve super x, al jebote ne piše se andrenalin nego adrenalin, po pectoti put :kingmortal:

Što je najgore, svaku put tu grešku ponovim...blah u 3pm  :bonk:

Pogledao danas opet film...

inače imam 2 remixa ove stvari, i presick su ...

kakav je Pi?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9