HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 248208 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1605 : 09. Siječanj, 2016., 19:38 »
NCIS, NCIS LA, Osumnjičeni. Sami krimići, a dok oni ne počnu onda sitcomi(teorija velikog praska,dva i pol muškarca)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1606 : 15. Siječanj, 2016., 23:56 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1607 : 16. Siječanj, 2016., 06:18 »
 :ave:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1608 : 16. Siječanj, 2016., 18:38 »
The X-Files druga sezona 9. epizoda i Lost prva sezona 8. epizoda.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1609 : 17. Siječanj, 2016., 12:06 »
Breaking bad jucer zapoceo,3 epizode u cugu i serija je jebeni vrh,iako je drugi put gledam neznam odusevljen sam,dok vecinu serija koje sam pregledao nema sanse da ponovo upalim.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1610 : 20. Siječanj, 2016., 19:06 »
Falling Skies, 5 i nadam se zadnja sezona....ajme majko u koji se ovo smor pretvorilo...ali ''moram'' je pogledat sada do kraja kad sam vec odgledao prijasnje sezone.

Bas su gadno ostali bez ideja, pa ej razvlace ko losu sapunicu, steta, bas je bila OK u pocetku.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1611 : 20. Siječanj, 2016., 19:32 »
Falling Skies, 5 i nadam se zadnja sezona....ajme majko u koji se ovo smor pretvorilo...ali ''moram'' je pogledat sada do kraja kad sam vec odgledao prijasnje sezone.

Bas su gadno ostali bez ideja, pa ej razvlace ko losu sapunicu, steta, bas je bila OK u pocetku.

Zadnja sezona je počela odlično, ali u konačnici nije mi se svidjela.
Mislim da ćeš se složiti.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1612 : 20. Siječanj, 2016., 21:34 »
Prison Break nešto se dugo nagovaram da pogledam sve epizode
a bio sam pratio dok se vrtila serija neko vrijeme na TV,
došao sam do 9ep koda gledam prvi put ničeg se ne mogu sjetit. :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1613 : 23. Siječanj, 2016., 16:53 »
Počeo pratit s curom Mentalista, fakat je ok serija zasad!

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1614 : 24. Siječanj, 2016., 19:04 »
Tuđi život

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1615 : 25. Siječanj, 2016., 17:01 »

Završio Lost  :wildboy:, jedna od najboljih serija ikad  :ave:. Radnja, likovi, misterija, SF elementi... sve je na najvišem nivou. Abrams se dosta boljim pokazao u (ko)kreiranju  SF serija (Lost, Fringe) nego u SF filmovima. Ostalo mi je još par vanrednih epizoda koje dodatno pojašnjavaju dešavanja iz serije (koja inače ostavlja podosta otvorenih pitanja) ali mi se ne gleda u 360p rezoluciji na yt  :chair:. Čole je fan ako se ne varam, jesil negdje našao bolji snimak tih par epizoda?


Dosta su mi se svidjeli Hannibal filmovi sa Anthonyjem Hopkinsom (prije svih fenomenalni "Kad jaganjci utihnu) a i serija Dexter koja se također bavi sličnom problematikom, tako da je i ova serija došla kao logičan slijed događaja. Glumci su mi "sjeli" odmah na prvu, pogotovo Mikkelsen koji je savršen, čak je bolji i od Hopkinsa. Sviđaju mi se slučajevi serijskih ubojstava koji su svaki umjetničko djelo na svoj način, međutim fali mi te neke misterije jer se ubrzo sve razmontira a i često vidimo ubojicu odmah na početku pa se izgubi ona čar nepoznatog. Nakon prvih 5 epizoda još uvijek čekam da Hannibal krene u akciju, tada očekujem da će serija zasjati u punom sjaju, ovo za sad je čisto OK.


Odgledao sam svojevremeno prve 2 sezone i onaj Final Break film  :chair:, pa sam sada odlučio da to sve od početka do kraja pogledam onako "kako Bog zapovjeda"  \:D/.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1616 : 26. Siječanj, 2016., 13:13 »
Dva i pol muškarca ali stare epizode, jer me nove baš i ne oduševljavaju, Mentalist, NCIS.   :thumbs:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1617 : 26. Siječanj, 2016., 20:26 »

The X-files - Odličan comeback, ništa manje nije ni očekivano, jedna od najboljih serija iz 90-ih, bez previše uvoda odmah kreće sa zanimljivom mističnom radnjom. Pogledao prve dve premijerne epizode i nisam ostao razočaran. Jedina zamjerka mi je mali broj epizoda po sezoni.


Power - Vrhunska krimi serija, ukratko radnja se vrti oko glavnog protagonista Jamesa pod pseudonimom "Ghost", vlasnika elitnog noćnog kluba u NY koji vodi dvostruki život tako što zapravo želi postati jedan od najjačih narkoboss-eva, a klub mu naravno kriomice služi za pranje love od dilanja. Zanimljiva priča prepuna obrata i izdaja samo kako bi se stiglo do vrha. 3. sezona se trenutno snima, toplo preporučam svima da ovo pogledaju  :thumbs:

---
Uz to se naravno još prate i serije: TWD, Arrow i Gotham

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1618 : 26. Siječanj, 2016., 22:21 »
Pogledao pilot The Expanse-a (http://www.imdb.com/title/tt3230854/)

Tko voli scifi žanra mislim da bi mu se mogla svidit. S, naravno, primjesom drame i trilera :)

Vidit ćemo kako napreduje, zasad mi se sviđa. :thumbs:
The blood of youth is bubbling back..

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1619 : 27. Siječanj, 2016., 20:21 »
Odgledao Banshee, jedna od najboljih serija koje sam ikada gledao sto se tice karakterizacije likova i akcije. Jedva cekam finalnu sezonu u cetvrtom mjesecu  :ementaler:

Velika preporuka svima, jako podcijenjena serija  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9