HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 248131 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1650 : 21. Svibanj, 2016., 23:59 »
Prison Break  44min | Action, Crime, Drama | TV Series (2005–2009)



Ne sjećam se kada me ovolika manija povukla za serijom. Okej možda je bio Lost ili 24 u svoje vrijeme.
Ali potegao sam prvu sezonu u doslovce 4 dana, znači 22 epizode po 43-44 minute. Genijalna prva sezona ostat će mi u sjećanju kao najbolja prva sezona jedne serije.
Kada je serija bila aktualna, došao sam do sredine treće sezone, ali sam dosta toga pozabravljao u ovih 10 godina što je prošlo od gledanja...

Sada sam u 5 dana roknuo ukupno 29 epizoda serije, iliti 7 epizoda druge sezone...
Rula mi i druga te ta sva cijelokupna potjera. Već sam htio prije opet pogledat seriju, no sada sam definitivno odlučio, budući da se nastavlja snimanje!
Malo sam si spojlao razlog ponovnog snimanja, jer je nemoguće ne bilo naletjet na spojler "zašto" je serija renjuana...

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1651 : 22. Svibanj, 2016., 20:44 »
Nemogu da vjerujem da je ovo iz 2005 godine,kako jebeno vrijeme leti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1652 : 31. Svibanj, 2016., 13:27 »
Prison Break 43min | Action, Crime, Drama | Sezona 4 2009



Jako sam zadovoljan sa sve tri sezone koje sam u šusu pogledao.
Prva je savršena, druga malo kaska za njom, a treća mi je isto full dobra, iako svi govore kako je puno lošija od prve dvije.
No ne gledam joj u zube zbog toga, zato što ima svrhu biti takva, a i teško da može biti tako savršena i napeta kao prve dvije sezone.

Sada sam počeo gledat četvrtu i jako mi se sviđa kako se to sve odvija zasada.
Likovi u seriji su savršeni. Iako su mi naši "pozitivci" najdraži, nemogu se prestat klanjat kako neki pojedinci kao negativci nose seriju.
T-Bag, Mahone... 

Sona mi je u prvom gledanju bila katastrofa, sada mi je bila odlična (s time da prije nisam nikada vidio finale sezone), a četvrtu sezonu sada po prvi put gledam.
A veselim se i što se serija nakon 7 godina, ponovno snima...

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1653 : 03. Lipanj, 2016., 18:29 »


Već sam na 2. sezoni. Veoma mi se sviđa serija, iako mi je u početku smetalo što su gotovo svi likovi tinejdžeri (kao da MTV producira seriju) međutim veoma solidna SF serija koja u mnogočemu podsjeća na fenomenalni The Lost.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1654 : 23. Srpanj, 2016., 16:59 »
Suits,Bones i Grey's Anatomy  :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1655 : 01. Kolovoz, 2016., 20:46 »
http://www.imdb.com/title/tt2628232/

Pogledao prvu epizodu i cini mi se da je serija brutalna.Setting je odlican, likovi na prvu savrseni, prica misterijozna, izgleda kao pun pogodak.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1656 : 01. Kolovoz, 2016., 21:07 »
Ja sam pogledao prve 2 epizode i bile su mi neviđeno dosadne :D No, navodno postane sve bolje i bolje, ali je finale serije (posljednja epizoda treće sezone) najveće smeće. Frendica mi je savjetovala da pogledam samo prve 2 sezone, a treću da ne diram jer pokvari iskustvo. Sad me zanima kaj su to napravili :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1657 : 01. Kolovoz, 2016., 21:08 »
Neznam, meni se odma prva epizoda strasno dopala, tako da moze samo bit bolje.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1658 : 01. Kolovoz, 2016., 21:56 »
Neznam, meni se odma prva epizoda strasno dopala, tako da moze samo bit bolje.
Naoruzaj se serijama pred Njemacku,nema ovdje skidanja zato nakrcaj laptop,eksterni da imas sta gledat :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1659 : 01. Kolovoz, 2016., 22:02 »
Ma ee, pa gledam na Filmoviziji, al nema toga tamo?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1660 : 01. Kolovoz, 2016., 23:56 »
To da,al ja jednostavno nemogu gledat na laptopu nista nit igrat igre. Dosta mi je losa kvaliteta slike na takvim stranicama, samo si beze pokvarim film il seriju.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1661 : 05. Kolovoz, 2016., 16:47 »
http://www.imdb.com/title/tt4574334/ Stranger Things - Upravo zavrsio sa 4. epizodom..Necu vam previse govorit, pogledajte trailer i procjenite jel vam se svida, meni je serija savrsenstvo.


Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1662 : 06. Kolovoz, 2016., 11:01 »
Modern Family i mislim da ću krenut pratit Marvelove Netflix serije kao Daredevil ili Jessica Jones  ;)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1663 : 21. Kolovoz, 2016., 22:49 »
The Rush Hour. 1. sezona! 7.7/10



Fina serija za ljubitelja akcije i humora(tu i tamo).

Gledali ste Jackie Chan-a i Chris Tucker  u Gas do daske 1,2,3? E, to je to, samo klasa niže.

Počeo sam gledati serije jučer a skinio 1,2,3 epizodu ima možda tjedan dva. Trailer me navukao i jučer bzvze nešto tražim i na seriju naletim.

Prvo priča uvodna oduševila me da sam morao i dalje da gledat a onda su razvukli sa nekim ostalim zadacima, u nekim epizoda glavna se priča nije ni spominjala. Ali su fino završili iznenađujuće. Jedva čekam 2. sezonu!   :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1664 : 22. Kolovoz, 2016., 08:32 »
The Rush Hour. 1. sezona! 7.7/10

(Klikni za pregled slike.)

Fina serija za ljubitelja akcije i humora(tu i tamo).

Gledali ste Jackie Chan-a i Chris Tucker  u Gas do daske 1,2,3? E, to je to, samo klasa niže.

Počeo sam gledati serije jučer a skinio 1,2,3 epizodu ima možda tjedan dva. Trailer me navukao i jučer bzvze nešto tražim i na seriju naletim.

Prvo priča uvodna oduševila me da sam morao i dalje da gledat a onda su razvukli sa nekim ostalim zadacima, u nekim epizoda glavna se priča nije ni spominjala. Ali su fino završili iznenađujuće. Jedva čekam 2. sezonu!   :kava:

Teško, budući da je otkazana.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9