HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247525 Hitova
*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1920 : 12. Ožujak, 2018., 20:43 »
Evo ja taman pogledao četvrtu sezonu BB-a. Ostao sam zabezeknut, za klasu bolje od svega drugog što sam gledao. Imao sam osjećaj da gledam finale serije, a ne sezone. Stvarno nema riječi...  :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1921 : 12. Ožujak, 2018., 21:09 »
Jesi gledao The Wire? Meni osobno dosta bolja serija od BB-a.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1922 : 13. Ožujak, 2018., 00:00 »
Zavrsio Person of interest,ok serija,nista spektakularno ali sasvim gledljivo.

Sad cu pocet black sails ili dextera,kojeg sam prekinuo oko treće sezone il' cetvrte pojma nemam.

Jel iko gleda Power onu seriju u koju je 50 cent uključen,valja li ista ?

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1923 : 13. Ožujak, 2018., 00:43 »
Jesi gledao The Wire? Meni osobno dosta bolja serija od BB-a.

Baš sam neki dan pročitao da se navršilo 10 godina od posljednje epizode. A i vidim da je svi hvale i da mnogi govore da im je bolja i od BB-a, tako da mi je definitivno u planu. Možda čak i odmah nakon BB-a.

Čini mi se kao da nemam više serija za gledanje. Imao sam u planu ranije Black Sails, Sherlock, True Detective, ali sad kao da imam osjećaj da neće ostaviti ni približno dobar utisak kao BB, House, GoT ili Vikinzi..  :wildboy:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1924 : 13. Ožujak, 2018., 07:40 »
Čini mi se kao da nemam više serija za gledanje. Imao sam u planu ranije Black Sails, Sherlock, True Detective...
Prva sezona True Detective-a je jedna od najboljih serija, topla preporuka. :piva:

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1925 : 13. Ožujak, 2018., 22:53 »
The Wire najbolja serija koju san gleda u zivotu. USA je USA.

Vikinzi također u top 5 posto volim tu tematiku a i serija je vrhunska. 1 dio 5 sezone pogleda u jedno popodne.

Black Sails. Pogleda zbog pirata posto to volim al ovako sve ukupno nije nista special. Nema ono najvaznije a to je ona čar kad se zagledas u film ili seriju pa pogledas sezonu u jednom danu.

Eto moj opci dojam posto vidim da vas nekolicina pocinje to sad gledat.

Zadnje pogledano The Orville. Dosta zabavna relax serija. Ocekiva san neko sranje. Topla preporuka da gledate napuseni.

« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2018., 23:01 Bembo »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1926 : 16. Ožujak, 2018., 15:34 »
Topla preporuka za Future Man-a, malo je onako...toilet humor, ali baš fora serija ;)

http://www.imdb.com/title/tt4975856/
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1927 : 26. Ožujak, 2018., 14:44 »
Pogledao drugi puta cijeli Breaking Bad. odlična serija i dalje iako drugo gledanje nije imalo onaj udarni efekt kao prvi puta skužio sam neke sitnice koje su mi promakle prije. Tipa kaj točno znači naziv epizode IFT i neke druge sitnice vezane za Jane itd.
Drugi puta sam ju pogledao sa curom kroz razdoblje od nekih dva mjeseca i drago mi je da joj se jako svidjela.

Pogledali smo zajedno i Band of Brothers (fala kurcu neam više curu tipa: "joooj to je rat, pucanje nebi ja tooo šmrc"  :ave:) i lajkam što joj se sviđaju serije vojne tematike i ova joj je također draga. Meni je ovo bilo valjda 8 il 9 gledanje serije ukupno  :mrgreen:
Al ono ni nakon toliko puta serija ne gubi na kvaliteti.

Solo sam pogledao seriju dokumentarca o drugom svj. ratu u boji a planiram možda pogledat i onaj Pacific od HBO-a...nezz
Zainteresirao me onaj Westworld možda dam tome šansu. A vidim dosta se priča o tom The Wire.

Ma na kraju bum pogledo opet Sopranose ko ga jebe Tony-a nikad dosta :faca:
Sve to dok se čeka finale onog GoT sranja, pas mater  :mrgreen:
 
 
« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2018., 14:47 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1928 : 26. Ožujak, 2018., 15:34 »
Pogledao drugi puta cijeli Breaking Bad. odlična serija i dalje iako drugo gledanje nije imalo onaj udarni efekt kao prvi puta skužio sam neke sitnice koje su mi promakle prije. Tipa kaj točno znači naziv epizode IFT i neke druge sitnice vezane za Jane itd.
Drugi puta sam ju pogledao sa curom kroz razdoblje od nekih dva mjeseca i drago mi je da joj se jako svidjela.

Pogledali smo zajedno i Band of Brothers (fala kurcu neam više curu tipa: "joooj to je rat, pucanje nebi ja tooo šmrc"  :ave:) i lajkam što joj se sviđaju serije vojne tematike i ova joj je također draga. Meni je ovo bilo valjda 8 il 9 gledanje serije ukupno  :mrgreen:
Al ono ni nakon toliko puta serija ne gubi na kvaliteti.

Solo sam pogledao seriju dokumentarca o drugom svj. ratu u boji a planiram možda pogledat i onaj Pacific od HBO-a...nezz
Zainteresirao me onaj Westworld možda dam tome šansu. A vidim dosta se priča o tom The Wire.

Ma na kraju bum pogledo opet Sopranose ko ga jebe Tony-a nikad dosta :faca:
Sve to dok se čeka finale onog GoT sranja, pas mater  :mrgreen:
 
 
Pacific je OK serija, ali nakon BoB je totalno bzvz, nije joj ni do koljena.
Ja sa curom počeo opet (prvi put nakon 20+ godina) gledat Život na Sjeveru (Northern Exposure), ma ta serija mi je baš simpatična, gradić na Aljasci prepun osebujnih ljudi, i dan danas baš gušt za pogledat :)

A evo krenula je 5-a sezona Silicon Valleya , a The Terror pa ću i njih pogledat.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1929 : 04. Travanj, 2018., 01:41 »
Trebali gledat Marvel-ove serije po nekom redosljedu, ili je svejedno? Vidim Netflix ih je pun. :ementaler:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1930 : 04. Travanj, 2018., 06:14 »
Marvelove serije su ti mahom na ovaj il onaj nacin vezane za Marvelove filmove. Primjerice mozes gledati Daredevilla obje sezone, pa se prebaciti na Jessicu Jones pa Luke Cagea i The Iron Fist i na kraju Marvels Defenders (gdje su svi navedeni u team-upu). Sta se Defendersa tice nisam vidio spomen oko samih filmova. Marvelova serija koja ti to jako prati jesu Agents of SHIELD. Recimo odma nakon Winters Soldiera ti se spominje bar malo u kojoj epizodi serije sta je bilo kratko onako, pa nakon Age of Ultron itd. E sad.. Zavisi od tebe. Od drugih serija ako si fan Capt. Americe i njegovih filmova imas ukinutu seriju Agent Carter koja se vrti oko Peggy Carter iz prvog filma gdje su ti jos od Tonya Starka stari, njegov sluga Jarvis itd. Nije spektakularna al se isplati pogledati cist radi price.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1931 : 04. Travanj, 2018., 12:04 »
Okey, hvala kolega!  :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1932 : 04. Travanj, 2018., 13:19 »
Postaju li bolje?

Osobno, gledao sam (i uživao) u Agents of SHIELD negdje 3 sezone dok seriju nisu tolko usrali da su napravili sci-fi sapunicu.
Gledao sam Daredevila nekih 12-13 epizoda, skroz ok serija, onda su došle neke obaveze i nisam nikad nastavio gledati jer sam shvatio da mi je serija samo to - ok i da me apsolutno ništa ne vuče da gledam dalje.
Iron Fist pogledao 2 epizode i ugasio zauvijek.
Na kraju mi je Peggy bila uvjerljivo najbolja, a nju su ukinuli.

Pa je moje pitanje - postaju li te serije bolje odnosno jesam li im dao premalo šansi ili su jednostavno smeće?
« Zadnja izmjena: 04. Travanj, 2018., 13:21 9mlg9 »

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1933 : 04. Travanj, 2018., 16:07 »
Ha cuj, to je vise subjektivno pa je tesko dati neku procjenu. SHIELD ti se odma u pocetku nove sad sezone okrenuo jos jednom kako kazes sci-fi-u xD E sad, meni iskreno prosla sezona  (5 brijem) je bila ok, radi obaveza od nove sam vidio svega 3 epizode i nakon toga stao. Daredevill je po meni jedan od boljih Marvelovih serija i iskreno jedna od jacih, opet kazem to je moj dojam oko nje. The Iron Fist mi je recimo bio podosta naporan tako da nakon svega par epizodi sam prestao gledati takodjer kao i ti. Sta se tice Agent Carter ona mi je isto bila superpa su ju ugasili. Defendersi su mi bili dobri al i dalje mi nisu bili bolji od recimo prve i druge sezone Daredevilla i Luke Cage-a i prve sezone (drugu nisam vidio jos) Jessice Jones. Zaboravio sam reci da imas jos i Punishera. Odgledao sam ga al iskreno sam ocekivao nesto vise akcije. Ne da je prica bila losa u toj seriji al onak prosjecna. E sad, neznam sto da ti kazem - iskreno sa moje strane bih ti preporucio znaci Daredevilla sezonu 1-2,Luke Cage-a i eventualno Jessicu Jones te mozda Punishera. Iako kazem meni su od svih Daredevill i Luke Cage bili najbolji.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1934 : 16. Travanj, 2018., 06:06 »
Bas jucer odgledao do kraja seriju The Terror. Nikako je ne mogu preporuciti. Steta, jer sam ocekivao vise i bolje obzirom da je Ridley Scott jedan od producenata. Dali su nam 10 epizoda jedne sezone koja je komotno mogla biti mini-serija od 3-4 epizode po sat i pol. Dosadno i nejasno. Puno fillera i hrpa, hrpa pricanja. Sto monologa, sto dijaloga. Problem je sto ta prica ne vodi nigdje.  :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9