HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247716 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1980 : 10. Srpanj, 2018., 15:26 »
Meni je druga polovica druge sezone nesto najbolje sto je netflix napravio od daredevila prve sezone, epizoda s Iron Fistom dominira, Mariah postane jedan od najboljih negativaca marvelovih serija, dosta mracnih momenata i iznenadenja, ali da, kraj je malo zbunjujuc ako ne pratis pozorno

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1981 : 10. Srpanj, 2018., 16:35 »
Meni je druga polovica druge sezone nesto najbolje sto je netflix napravio od daredevila prve sezone, epizoda s Iron Fistom dominira, Mariah postane jedan od najboljih negativaca marvelovih serija, dosta mracnih momenata i iznenadenja, ali da, kraj je malo zbunjujuc ako ne pratis pozorno

Mislim da je najbolji negativac Marvelovih serija Wilson Fisk iz Daredevila. Epizoda s Iron Fistom mi je bila: kako došo - tako ošo. Jessica Jones druga sezona i Luke Cage druga sezona su mi, za sada, najlošije u cijelom serijalu. Epizoda koja je meni bila najbolja u sezoni je kada se sklone u Rand tower, pa Mariahin monolog prema Tildi. To je bilo mračno i potresno, ali nedosljedno obzirom na scenu pred kraj u zatvoru. Razumijem da su scenaristi pokušali ovdje prikazati mračnije strane likova. Jasno je to iz nekolicine scena, ali mi je sve dijelovalo zbrda-zdola...

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1982 : 10. Srpanj, 2018., 17:55 »


Putovanje kroz vrijeme mi je jedna od najdražih SF tema a u ovoj seriji baš guštam jer radnja konstantno "skakuće" na relaciji budućnost-sadašnjost-prošlost a i glumci su OK. Odgledao prvu od 4 sezone.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1983 : 26. Srpanj, 2018., 02:53 »
La casa de papel (2017)



Pogledao prvu epizodu na preporuku prijatelja, ova serija je skriveni dragulj i to samo takav!
Najgledanija strana serija na netflixu, preimenovali su seriju te je nazvali Money Heist
Kao sto sam naslov kaze, radi se o pljacki, pomno isplaniranoj pljacki cije je planiranje trajalo mesecima
Serija ima 22 epizode u razmaku od 40-50 minuta
I citava sezona je jedna pljacka, citava talacka kriza, kako se razvija situacija, upoznajemo se sa mnogim likovima, koji su jako dobro predstavljeni te se medusobno jako dobro nadopunjuju, gluma te rezija su na nivou, te dobijamo uvid u razna psihicka stanja pojedinca te i sam razvoj stockholmskog sindroma
Dosta stvari u seriji je nerealno i nelogicno, sama pljacka, postupci pljackasa tokom opsade te sami postupci policije, ali to nije ni glavna svrha serije, glavni fokus serije su njeni likovi, redatelji su uspjeli prikazati zapravo kakvi su ljudi u stvarnosti, kako nismo savrseni, te da dopustamo emocijama da nas kontroliraju u mnogim situacijama, te zbog toga im skidam kapu
9/10
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2018., 02:07 hacksor1234 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1984 : 13. Kolovoz, 2018., 21:04 »
Jel prati tko Preachera?

Nakon slabe druge sezone, ova treća rastura. Teško čekam slijedeću epizodu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1985 : 16. Kolovoz, 2018., 14:16 »
Počeo napokon Westworld. Pogledao za sada 4 epizode prve sezone i stvarno mi se dopada. Sir Anthony razvaljuje, pogotovo u ovoj 4. epizodi  :approve

Gleda neko Better Call Saul? Trenutno se emituje 4. sezona, i poprlično sam zadovoljan kako se stvari odvijaju za sada.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1986 : 03. Rujan, 2018., 20:17 »
Ja pratim Better Call Saul. Osobno mi je zanimljiviji razvoj Mikea, te likovi koji se oko njega pojavljuju. Saul (Jimmy) mi je samo ok. Očekivao sam više jer mlako mi djeluje. Kao da nema nikakvu svrhu. Mike mi djeluje kao izgrađeniji i kvalitetniji lik.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1987 : 03. Rujan, 2018., 22:27 »
Takođe. Mike mi je postao jedan od omiljenih (ako ne i omiljeni) lik iz cijelog BB/BCS svijeta. Da ne spominjem glumu Banksa koja je izvrsna. Takođe mi je Chuck imao sjajnu karakterizaciju, naravno uz odličnu glumu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1988 : 05. Rujan, 2018., 16:42 »
Odgledao 12 Majmuna i ovo mi je uz Fringe (i možda Star Gate SG1) vjerovatno najbolja SF serija. Skroz je underrated, gotovo se uopće ne priča o njoj a tako je dobro napisana i realizovana. Ko voli SF a pogotovo time-travel ovo je must watch. Najbolje od svega je što je svaka sezona bolja od prethodne a sa finalnom  duplom epizodom je dostigla kulminaciju i tako završila sa stilom.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1989 : 08. Rujan, 2018., 02:21 »
Binge watcho drugu sezonu Iron Fista, znatno poboljsanje od one bljuvotine od prve sezone, dijalozi su bolji, koreografija je bolja, likovi su bolje napisani te odnosi medu njima nisu forsirani te stvarno imaju dobru kemiju na ekranu, Sacha Dhawan je odradio dobar posao kao Steel Serpent te nemam nikakvih prigovora, highlight sezone je Alice Eve kao Typhoid Mary, pacing vise nije problem, smanjili su sezonu na 10 epizoda stoga nema previse filera, preporuke svima za pogledat

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1990 : 08. Rujan, 2018., 10:59 »
Binge watcho drugu sezonu Iron Fista, znatno poboljsanje od one bljuvotine od prve sezone, dijalozi su bolji, koreografija je bolja, likovi su bolje napisani te odnosi medu njima nisu forsirani te stvarno imaju dobru kemiju na ekranu, Sacha Dhawan je odradio dobar posao kao Steel Serpent te nemam nikakvih prigovora, highlight sezone je Alice Eve kao Typhoid Mary, pacing vise nije problem, smanjili su sezonu na 10 epizoda stoga nema previse filera, preporuke svima za pogledat

Znao sam da ce biti bolja.Budem je pogledao cim prije.Trenutno gledam Ozark S2,Atypical i Superstore  :thumbs:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1991 : 16. Rujan, 2018., 14:54 »
Shameless sezona 9
-Danas (odnosno sutra :D) izlazi 2. epizoda.
-Serija se već dosta razvodnila, ali eto pratim ju od početka i super mi je bila skroz, pa ću popratiti i do kraja.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1992 : 17. Rujan, 2018., 15:47 »

Na nagovor žene počeo gledat, odmah me u prvoj sezoni kupila serija već nakon prve dvije epizode. Druga sezona se dosta razlikuje od prve i iako mi djeluje čak nekako bolje, jer se likovi više otkrivaju i puno više saznajemo o tome što se zapravo dogodilo, prva sezona mi je bolja. Razvoj situacije na kraju druge sezone mi se nije svidio, no ostavlja puno toga za treću sezonu. Iako nisam fan school drama, stvarno je odlična serija.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1993 : 18. Rujan, 2018., 13:06 »



Počeo gledati Vikinzi

Odgledao 6 epizoda  prve sezone u cugu, ni trepnuo nisam.

Ovo je stvarno pretjerano dobra serija :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1994 : 18. Rujan, 2018., 13:39 »
Odlicna. Ja sam zapeo na 4. ili 5. sezoni, ne jer je dosadno ili nesto nego sam jednostavno izgubio volju kako sam krenuo u sezonu i to.

Odlicna je serija, stvarno nemam nekih zamjerkim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9