HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 252866 Hitova
*

Umorni bluz

  • *
  • 26
  • Bassist, phlegmatic & nicotine addict.
    • DzoSupertramp.last.fm
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #960 : 08. Lipanj, 2013., 14:29 »
Pošto je Office nedavno završio, tražim neku novu seriju za pratit. Preporuke? Čuo za onaj Parks and Recreation, jel valja to što?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #961 : 08. Lipanj, 2013., 14:44 »
Nisam gledao Parks and Recreation, al kažu uglavnom ljudi da valja. Ja osobno ti preporučam Arrested Development, pogotovo sad kad ga je "oživio" Netflix sa novom sezonom.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Umorni bluz

  • *
  • 26
  • Bassist, phlegmatic & nicotine addict.
    • DzoSupertramp.last.fm
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #962 : 08. Lipanj, 2013., 14:52 »
Bilježim sa štovanjem.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #963 : 08. Lipanj, 2013., 15:13 »
Trenutno pratim nekoliko serija: Star Gate SG1 (sezonu 3), Spartacus: War of the Damned (sezona 3), Nikita (sezona 2), a nakon ovoga ću nastaviti 2 najbolje serije Game of Thrones (sezonu 3) i Fringe (sezonu 5). A kad ću tek naći vremena za: Borgias, Arrow, Falling Skies ili Mentalist, zaista ima toliko kvalitetnih serija da čovjek ne zna šta bi prije gledao (teške su ove "slatke muke") :mrgreen:.
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2013., 22:38 Adam Jensen »

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #964 : 08. Lipanj, 2013., 15:43 »
:hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #965 : 08. Lipanj, 2013., 19:48 »
ja ovdje vidim samo jednu kvalitetnu seriju.
Hoćeš reć da ostale nisu kvalitetne. To samo može biti stvar ukusa ;)
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2013., 19:49 Adam Jensen »

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #966 : 09. Lipanj, 2013., 11:59 »
ja ovdje vidim samo jednu kvalitetnu seriju.

Ali,,, nitko nije napisao Firefly?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #967 : 09. Lipanj, 2013., 13:45 »
ta tvoja borba protiv vjetrenjača sebe samog,,
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #968 : 12. Lipanj, 2013., 20:59 »
Pogledao sam ovu najnoviju Game of Thronesa, 3. Odlična mi je baš, kao i prethodne a vjerojatno i malo više. Sada već tradicionalno cijela sezona je build up 9. epizodi koja je opet najbolja. Taman sam mislio da sam sve vidio, i onda ovo. ISUSA TI BOGA. :ave::ave::ave: Neću u detalje, ali ovo stvarno nisam očekivao i samo G.R.R. Martin ima muda da ovo izvede. Sviđa mi se općenito flow sezone, iako mnogi kažu da im je dosadno. Po običaju, navija se za Tyriona, Arryu i John Snowa, no moram priznat da mi i Danaerys Targaryen sa svojom vojskom kao vladarica konačno poprima nekakav dobar profil. Baš je u ovoj sezoni daleko zanimljivija nego prije. Jako mi je drago da ne razvlače stvari previše nego se radnja konstatno kreće te da su pozavršavali neke od većih story arcova tipa John Snow je gotov sa svojom undercover misijom, Jamie je natrag kod kuće itd itd. S njim isto jedva čekam da vidim što će biti jer sad kad su otkrili što je zapravo napravio sa Ludim kraljem, svi će ga gledat sa potpuno novim očima. E da, i naj badass ove sezone je Tywin Lannister.
Eto, po meni se sad tek zahuktava radnja za ozbiljno i jedva čekam da vidim nastavak. 9/10.

Pogleda sam 1. sezonu Star Trek: Enterprisea, sad gledam drugu. Ono... okej serija, no epizode su svakako hit or miss. Neke su odlične, neke dosadne do bola. Likovi su zanimljivi, no raznolikost između istih je daleko manja nego u jednom TNG-u ili DS9-u. Tko voli, neka izvoli. No tko ne voli ovakve stvari (Čole tebi govorim), ni blizu. 6.5 za prvu sezonu.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #969 : 12. Lipanj, 2013., 23:42 »
Da Vinci Deamons (2013)

:hiha:
Objektivno, grozomorno.
Osobno, rula mi. Fiktivna mladost lea da vincija. ima šašavih stvari i odvratnih klišeja i pretjerivanja, ali na kraju svega rula. Baš se kežual da gledat, i na onaj savršen način se nekad poklopi ta glupa šašava fikcija sa pravim događajima iz prošlosti.
u sljedeći ponedjeljak je zadnja epizoda prve sezone, hyppe sam skroz :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #970 : 27. Lipanj, 2013., 21:52 »
Psych

Već sam napomenuo u temi za filmove prilikom opisivanja The Cabin in The Woods, ali kako sam završio sve do sad snimljene epizode i počinjem od početka, valja spomenuti i tu. Zapravo samo kratim vrijeme do Psych The Musical

Inače, seriju ne treba puno predstavljati - vrh awkward komedije

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #971 : 28. Lipanj, 2013., 01:44 »
Valja li Vikings?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #972 : 01. Srpanj, 2013., 19:46 »
Nisam gledao, ali kažu ljudi da je ok. Ništa naj ikad nego super da vrijeme prođe jer je fokus isključio na dobroj zabavi.

OT;

Pogledao Star Trek: Enterprise 2. sezonu. Malo bolja od prve, ali i dalje nije to to. Počela je odlično i završila je odlično, ali sredina je i dalje samo čisti prosjek. Ima ono baš mamojebačkih epizoda tipa Future Tense (2x16), Regeneration (2x24), Carbon Creek (2x02), Dead Stop (2x04), ali i hrpa lako zaboravljivih. Drago mi je da su malo počeli povezivati epizode, bacati reference na prethodne događaje i takve stvari jer kad bi su 1. sezoni neš desilo, u sljedećoj epizodi ko i da nije.
7.0

House of Cards također, Netflixova prva serija ikad. Moram priznati da iako ima epizode, struktura serije je kao 12-satni film, i svi događaji od prve do zadnje epizode su dosta usko povezani i zato preporučam gledanje maratonski. Baš se vidi da je svaka epizoda poglavlje veće priče, a ne... prava epizoda koja bi imala svoju vlastitu radnju. Od prve sekunde se osjeti taj Fincherov utjecaj u smislu tog njegovog dobro poznatog neonoire-a. Prikazuju političko spletkarenje baš do krajnjih granica i kako glavni lik povećava svoju moć na sve strane te kako izigrava svakoga samo da dođe do cilja. Spacey je IMO apsolutno savršen te svakako najbolji dio cijele serije. Na ostale se isto ne mogu požalit svakako. Robin Wright, ne mogu vjerovat kolko se ta ženska promijenila od Forrest Gumpa, valjda zbog kraće kose ili nešto. Kate Maru nikada nisam posebno volio. Nije da je loša glumica nego mi se neda gledati tu njezinu facu kad nemoram. I Michael Kelly, koji je inače manje poznati glumac mi je skroz bad ass. Ima nažalost i nekih mana. Naime, ne sviđaju mi se neki dijelovi priče i malo su mi isforsirani. Da jednostavno taj osjećaj "Joj, zašto opet ovo?". Dio kad Spacey priča u kameru i obraća se direktno publici, iako je jako dobro odrađeno, je ipak rip off iz Malcolma u Sredini, a mobilne poruke u zraku su direkt iz Sherlocka. Sve u svemu, mogao bih još detaljnije ići određivati što je dobro što nije, ali ovo je sasvim dosta za ovo mjesto i vrijeme. Moja preporuka svakako i jedva čekam da vidim još toga.
8.3
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #973 : 01. Srpanj, 2013., 21:23 »
završio 1.sezonu zakona brać i sada počeo 2. :)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #974 : 16. Srpanj, 2013., 20:09 »
Twin Peaks. Završavam prvu sezonu. Užasno rula. Audrey je najbolja pička ikad
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9