HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 252838 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #990 : 07. Kolovoz, 2013., 09:32 »
Ma nije to ništa. Mini-serija od 10 epizoda, gotovo za 3 dana ako se ne žurim, pogotovo sad preko ljeta kad imam vremena više nego dosta. Di su tek one sve PRAVE serije koje su mi više puta prošle kroz oči. :winknkiss: Zato i odigram igru svaka 3 mjeseca i to na brzaka. :hiha::hiha2:
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2013., 09:34 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #991 : 11. Kolovoz, 2013., 22:22 »
Pratim How I met your mother i Bibin svijet

*

WinterTux

  • *
  • 43
  • <p>Ovo je paragraf :P</p>
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #992 : 15. Kolovoz, 2013., 13:54 »
Počeo eto, higurashi no naku koro ni, vrlo gotivno :)


Ja sam jedini ludak, koji prati dva animea u isto vreme, počeo sam da gledam i Digimon tamerse(eto čisto da vidim što ih pljuju, ok je, a čisto da se malo potcetim mlađih dana, mada ja sam još uvek mald,tek srednja xD. Čak su po meni  i bolji od prve dve sezone.)

Takođe i pogledao sam i 5 epizoda Istražitelja iz njjorka:


To je to od danas :D

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #993 : 16. Kolovoz, 2013., 20:14 »
Završio prvu sezonu Doctora Who i malo je reći da sam oduševljen ... serija je baš legendarna i ovako u komadu pogledati cijelu sezonu je baš bilo odlično iskustvo :)
Sad čekam da mi stigne druga sezona i očekujem par dana neizdržive dosade jer knjiga koju čitam ima dvije isparane stranice pa ne mogu dalje, a sve igre koje sam započeo sam prešo... a ništa, filmovi valjda

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #994 : 16. Kolovoz, 2013., 20:46 »
Nisam mislio pisat, al evo kad si ti da i ja.

Dakle, sinoć završio 3. sezonu isto Doktora. Odmah da kažem, prva sezona izgleda ko malo bolji Youtube video u odnosu na ovo. Christopher Eccleston je rulao kao doktor, al Tennat mi je bolji bez dvojbe. Rula mi sa tim odijelom, smeđim kaputom, razmaljanim gelom u kosi i starkama na nogama. Po osobnosti ipak nije tolki zajebant, i ima više emocionalnih scena, al zato ga baš i volim zbog te kombinacije. Ima malo slabijih epizoda, al uvijek to nadoknade s nekim momentima koji su baš ono... vrh vrhova. Ima tih misterija koje otpetljaju "da ti vilica padne" i onda buljiš u ekran sa dok ti svjetleći znak WTF lebdi nad glavom. Sve se na kraju posloži ko lego kockice. Sad ću vjerojatno dalje gledat odmah večeras.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #995 : 03. Rujan, 2013., 15:07 »
Jel pogledao tko ovu leakanu 1. epizodu 3. sezone Homelanda? Dojmovi?
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #996 : 04. Rujan, 2013., 18:52 »
Postoji li portal koji bi me obavještavao kada izađe nova epizoda određene serije? Može li se to na imdb-u (nemam profil pa ne znam)? Pratim više serija, tako da mi se uvijek dogodi da zaboravim jednostavno da je epizoda izašla.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #997 : 04. Rujan, 2013., 19:49 »
Imaš PM.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #998 : 04. Rujan, 2013., 20:26 »
Mislim da me nisi shvatio cole. Trebam stranicu koja bi me obavještavala kada izađe nova epizoda neke serije. Npr. da ja dodam Workaholics u svoje serije i da me, recimo, obavjesti da sutra izlazi nova epizoda (nažalost, ne izlazi). Ovo što si mi ti poslao je u biti torrent portal, koliko sam ja shvatio.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #999 : 04. Rujan, 2013., 20:55 »
Pae, odmah te obavijesti kad izađe rip nove epizode. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1000 : 04. Rujan, 2013., 20:59 »
A gle, torrent portali su zapravo jedino riješenje za to što ti želiš. Kad dođe nova epizoda, jednostavno ju "uočiš" i to je to. Nema sad nekih portala koji imaju headlineove tipa "Stigla je nova epizoda Mad Mena".

Ili ovako, svaka serija na wikipediji ima popis epizoda, i samo googlaš "List of [ime serije] episodes" i dobiješ nešto tipa ovo. Imaš datume za svaku epizodu po desetak epizoda unaprijed i samo pogledaš kad dolazi iduća. No ubiti i to je nepotrebno jer se epizode prikazuju svaki tjedan na isti dan u isto vrijeme. I onda znaš "Aha, danas je ponedjeljak, nova epizoda Game of Thronesa je stigla".
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1001 : 04. Rujan, 2013., 21:05 »
U tri sekunde sam izguglao stranicu koja radi baš to što se traži.

PRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRD

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1002 : 16. Rujan, 2013., 23:55 »
Završio specijale između 4. i 5. sezone Doctor Whoa ... zbogom Tennante, bilo nam je divno :wildboy:

A sad, Matt Smith - Allons-y!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1003 : 17. Rujan, 2013., 00:26 »
:wildboy:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1004 : 17. Rujan, 2013., 14:13 »
Završio specijale između 4. i 5. sezone Doctor Whoa ... zbogom Tennante, bilo nam je divno :wildboy:

A sad, Matt Smith - Allons-y!

Uskoro ćeš saznati da Matt ima novo kečfrejz. Geronimo!

Inače, 5. sezona je sezona gdje se fanovi dijele. Jedni, od kojih sam i ja, obožavaju te serijalizirane plot arkove, povezanost svega i svačega, podosta komplicirane twistove sa time travelom itd. Drugi pak iz dna duše mrze novog showrunnera Stevena Moffata (Inače, spisatelja epizoda kao Blink (3x10), Girl In the Fireplace (2x04)... a i BBC-jevog Sherlocka) zbog istih razloga. Zato što je serija od onda nadalje daleko ozbiljnija, kompliciranija i manje "Whoična" te sve manje radi na principu case-of-the-week, iako i dalje ima takvih, i uvijek šarmantnih epizoda. Nešto ekvivalentno mržnji J.J. Abramsa od strane Trekkija.

Nez, i soundtrack je isto :ave::ave:.

Ja sam došao do 7. sezone, i napravio stanku da odgledam Under the Dome.
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2013., 14:19 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9