HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247632 Hitova
*

aca

  • **
  • 171
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2100 : 07. Siječanj, 2020., 09:14 »
Supruga prije nekoliko dana spržila knjigu You za jedan dan..... :chair: i ode na nokte i cuje da postoji serija koja je po toj knjizi i ocemo skiniti vamo tamo ajd... skinem ja nama.. uglavnom nemogu docekati da dodjem kuci da ju upalim i da ju zavrsimo..  :bonk:

Uglavnom u seriji You (za sada 2 sezone) radi se o tipu Joe Goldberg koji je malo ''maka'' uhodi cure/zene/njihove prijatelje i kada se zaljubi ubija sve koji su po njegovom mišljenju toksični za njegovu odabranicu, serija je brutalna malo je luda ali da se gledati zanimljivo je sto neda da maknes pogled a kamoli da odes do WC jer je zanimljivo i stalno vuce da gledas jos i jos i jos...

nisam neki recenzer ima toliko toga za napisati ali ako netko gleda nezelim mu kvariti dojam i spojlati dolje postam trailere

sezona 1
https://www.youtube.com/watch?v=ga1m0wjzscU

sezona 2
https://www.youtube.com/watch?v=urnOhIiiuYI

živili  :piva:
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2101 : 13. Siječanj, 2020., 15:59 »
Jack Ryan

1h | Action, Drama, Thriller | TV Series (2018) | Season Two


Iako mi načelno dosta lošija sezona u odnosu na prvu, svejedno je jako jako dobra. Nije mi se isprva činila Venezuela kao setting sezone dobar izbor, no sa zadnjih par epizoda postala mi je jako dobra sezona. John Hoogenakker kao Matice mi je bio jeben. A posebno mi je rasturio u ovoj drugoj sezoni Michael Kelly kao Mike November kao šef CIA-ne ispostave u Venezueli. Iako Greera obožavam još od Žice, mislim da mu je dalje vrijeme stvarno za stolom. Jedva čekam treću sezonu.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2102 : 24. Siječanj, 2020., 16:34 »
Pogledao prvu epizodu Star Trek: Picard i odusevio se!!!  Mislim da ova serija salje poruku "fck off discovery whatever you are".

Zao mi je samo sto ima 10 epizoda :( Ali druga sezona je vec potvrdena :)
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2020., 20:42 Haki »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2103 : 24. Siječanj, 2020., 18:08 »
Meni je onako... pogledat ću do kraja, ali ne očekujem previše.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2104 : 19. Veljača, 2020., 21:49 »
Pogledao 5 sezona na Netflixu Brooklyn Nine-Nine koliko su stavili i serija je za preporuku. Vec dugo nisam pogledao toliko komicnu seriju! Izasla je i 6. I 7. Sezona ali je ocito netflix nine odkupio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9