HCL.HR

Anketa

Koji vas je film najviše oduševio?

SW: Episode I - The Phantom Menace
0 (0%)
SW: Episode II - Attack of the Clones
1 (6.7%)
SW: Episode III - Revenge of the Sith
5 (33.3%)
SW: Episode IV - A New Hope
2 (13.3%)
SW: Episode V - The Empire Strikes Back
5 (33.3%)
SW: Episode VI - Return of the Jedi
2 (13.3%)

Ukupno Glasova: 15

Star Wars filmovi (Anketa)

  • 16 Odgovora
  • 3135 Hitova
Star Wars filmovi (Anketa)
« : 19. Travanj, 2010., 10:53 »
Ja ću glasati za SW: Episode III - Revenge of the Sith, nekako me se najviše dojmio. Ali generalno gledajući fora su mi svi naravno :) Vama?
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #1 : 19. Travanj, 2010., 10:55 »
Krivi podforum. I kako ti može ovo novo smeće bit bolje od originalne trilogije?  :wildboy:

Moj izbor je šestica.
Why is your...

Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #2 : 19. Travanj, 2010., 11:31 »
Krivi podforum. I kako ti može ovo novo smeće bit bolje od originalne trilogije?  :wildboy:

Moj izbor je šestica.

Dobar je podforum, bavimo se SW tematikom, usmjereno na SW:TOR. Ako vidite i male zelene sa svjetlosnim mačem, to možete pisati na ovaj podforum :)

Šestica je čini mi se zaradila najviše para. Dobar izbor :)
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #3 : 19. Travanj, 2010., 11:52 »
meni isto trojka. film sam po sebi nije ništa posebno, ali ponijeli me hype i kino atmosfera, nešto čemu nisam mogao svjedočit kod originalne trilogije, pa eto, mogu reć da mi je i unatoč manjem razočaranju ostavio dobar dojam

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #4 : 19. Travanj, 2010., 12:45 »
Generalno epizode 4,5,6 su mnogo losije od 1,2,3 previse su likovi losi,neuvjerljivi i djetinjasti.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #5 : 19. Travanj, 2010., 17:54 »
Generalno epizode 4,5,6 su mnogo losije od 1,2,3 previse su likovi losi,neuvjerljivi i djetinjasti.

ovo je vjerovatno najgluplja izjava na temu "star wars" ikada napisana.....nitko pri zdravom umu nemože reći da je novija trilogija bolja od stare

vidim većina vas idu sa trećom epizodom, ona je daleko najbolja u novoj trilogiji, ali niti blizu četvorci, petici ili šestici.....

moj izbor je Epizoda IV, prvi susret sa silom, prvi susret sa Vaderom i nabolje režirana....

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #6 : 19. Travanj, 2010., 19:02 »
Ovi stariji su mi bolji, iako su puno lošiji što se tiče kul spešl efekata, al jako davno sam gledao tako da nemogu točno reć koji dio mi je naj. Morao bi ih ponovo pogledat. Kul ideja zapravo. Baš bi mogo jedan SW maraton nabacit, samo moram filmove nabavit.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #7 : 19. Travanj, 2010., 20:47 »
Generalno epizode 4,5,6 su mnogo losije od 1,2,3 previse su likovi losi,neuvjerljivi i djetinjasti.

ovo je vjerovatno najgluplja izjava na temu "star wars" ikada napisana.....nitko pri zdravom umu nemože reći da je novija trilogija bolja od stare

vidim većina vas idu sa trećom epizodom, ona je daleko najbolja u novoj trilogiji, ali niti blizu četvorci, petici ili šestici.....

moj izbor je Epizoda IV, prvi susret sa silom, prvi susret sa Vaderom i nabolje režirana....

Uuu pomjesao sam loncice mislio sam na stara 3 djela ona iz 80tih oni mi ownaju ova 3 nova djela da su losija.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #8 : 20. Travanj, 2010., 09:03 »
baš sam prije nekih 2 mjeseca imao maraton sa svojom ekipom da obnovimo znanje... krenuli smo s 1,2,3 u jednom danu pa za par dana 4,5,6 (remasterizirane verzije, neke scene su nanovo napravljene i dodane) ...

1, 2, 3 imaju svojih prednosti, ali i mana.... efekti su neusporedivi, ipak je tu previše godina razlike, pa se ne može ni uspoređivat... ali opčenito su mi u napetiji, borbe mačevima su stvarno puno kreativnije napravljenje... baš mi izgledaju ko da su Masteri baratanja mačevima... dok u 4, 5 , 6 ponekad djeluju smiješno
ali mi definitvno najviše smeta Holywoodizacija filmova... glavna priča prvog mi je ko da gledam Harry Pottera... opčenito su filmovi rađeni za široke mase, pomalo ko sapunice... napravljeni su da ih svaki tip gledatelja može gledat.. što definitivno nije slučaj s 4, 5, 6

tak da stvarno ne znam kaj bi odabrao... možda ih ni ne treba uspoređivat.. previše je tu godina razlike :)

« Zadnja izmjena: 20. Travanj, 2010., 09:13 Laxx »
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #9 : 05. Srpanj, 2010., 13:56 »
Meni je naj 5.!Najviše mi se dojmio,zanimljiv je i ima mnogo akcije!

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #10 : 05. Srpanj, 2010., 14:49 »
<3 IV <3
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #11 : 05. Srpanj, 2010., 14:51 »
v
COOL

Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #12 : 09. Srpanj, 2010., 15:50 »
VI

jer mi je to bio prvi star wars film koji sam gledao i gledao bi ga stalno dok sam bio bolestan ko klinac : D

EDIT: ko se slaže da bi cinematic traileri za TOR trebali napravit u jedan cijeli film?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #13 : 05. Siječanj, 2011., 20:58 »
Tema premještena u ovaj podforum zbog (vjerojatno privremenog) zatvaranja SWTOR podforuma.

Slobodno nastavite raspravu i ostavite koji post o omiljenim vam Star Wars filmovima  :piva:

Odg: Star Wars filmovi (Anketa)
« Odgovori #14 : 05. Siječanj, 2011., 21:05 »
Generalno epizode 4,5,6 su mnogo losije od 1,2,3 previse su likovi losi,neuvjerljivi i djetinjasti.

Kriste.  :hihi: :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9