HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707449 Hitova
*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13890 : 31. Ožujak, 2013., 23:24 »
Meni je cast promasen u tom filmu. Ne volim onog celavog glavnog glumca.
Gluma mi nekako nije na mjestu.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13891 : 31. Ožujak, 2013., 23:31 »
O čemu ti pričaš, kralju?

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13892 : 31. Ožujak, 2013., 23:32 »
O čemu ti pričaš, kralju?

O step up 2.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13893 : 31. Ožujak, 2013., 23:37 »
Nitko tamo nije ćelav, nez.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13894 : 31. Ožujak, 2013., 23:46 »
Silver Linings Playbook (2012)

Lijep i romantičan uz dosta drame. Nebih rekao da je materijal za oscara i ni blizu jednom The Notebooku, ali dojmljivi Bradley Cooper i Jennifer Lawrence pobrinuli su se sjajnom izvedbom da sve to bude dosta zanimljivije i romantičnije nego što to zvuči na papiru klišejasto i pomalo dosadno. Glupost sa nogometom mi je nekako isforsirana iako rula dio gdje De Niro (Pat Sr.) ima motivacijski monolog tata-sin pred Pat Juniorom te scena u kojoj nastanu neredi. Tek na kraju filma kada sam pogledao listu glumaca koji glume sam sam skužio da je crnac Chris Tucker. Naravno da je totalno nepotreban u ovom filmu i da je svaka scena s njim glupa. Solidan.



6.7

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13895 : 31. Ožujak, 2013., 23:48 »
Channing Tatum aka Tyler Gage, na njega sam mislio:fpalm:
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13896 : 01. Travanj, 2013., 00:06 »
Frajer u niti jednom filmu nije ćelav. Sozz

Ured: Dobro možda je :hihi:

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13897 : 01. Travanj, 2013., 00:10 »
Frajer u niti jednom filmu nije ćelav. Sozz

Ured: Dobro možda je :hihi:

Tako je. U svakom filmu je obrijan na skoro celavost.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13898 : 01. Travanj, 2013., 03:03 »
Toliko ste me lijepo nasmijali sa novim postovima u zadnja dva dana da sam to morao napisati. Hvala vam jebači :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13899 : 01. Travanj, 2013., 03:43 »
Mala je komad i pol! :ave:

Magic Mike

Pred samo gledanje ovog filma sam bio jako skeptičan. Ne znam zašto. Nisam vjerovao da ovo može biti dobro. Ali hej, koji zajeb. Prvo i osnovno: Onaj pravi mamojebač u filmu je Matthew McConaughey. Taj lik je apsolutni zakon u skoro svakom filmu u kojem se pojavi. Nije on toliko bitan za samu radnju. Ali frajer krade svaku scenu u kojoj se pojavljuje. Tatum mu nije ni do koljena.
Zabava je u ovom filmu najveći plus. Ok, mora se uzeti u obzir da sam ga gledao u društvu. A to uvijek digne dojam o filmu. Ako bar malo vrijedi.
Mjuza je isto na razini. Mada je u početku bilo malo čudno gledati frajere stripere(hej, pa ipak sam ja muško...), s vremenom sam se prilagodio i uživao u ženama u publici koje su sve redom bile za prste polizat! :ementaler:
A tek sisterka od najmlađeg plesača koji igrom slučaja upadne u biznis i napravi pravi mali šou sebi, sestri i svima koji ga okružuju. Mala je mrnjau!!!
Ljudovi, ovo je baš za pogledati. Ono, nije da nagovaram. Ali mogli biste, ako vam je gušt. Mislim, nije da morate... Ali mogli biste. Ako vam je gušt!
I sad se mora naći i pokoja mana filmu. Da, ta prokleta predvidljivost. I još k tome Tatum u glavnoj ulozi. Ne znam. Nikako mi taj lik ne sjeda. Ni u kojem žanru, niti filmu. Ajde, u Vow-u mi je čak bio podnošljiv.

Ocjena: 7.5/10


The Holy mountain


Ovo je tolika psihodelija od filma da to prelazi granice psihodelije. Ne znam da li je itko od vas gledao išta od Yodorowskog (ja jesam El Topa prije cca 5 godina), ali taj lik je uistinu radio totalno friki, poprilično neshvatljive, ali opet jako intrigante i zanimljive filmove koje čovjeka drže budnim i tjeraju ga da prati svaku sekundu radnje jer inače dolazi do totalnog gubljenja u priči. Uf, koja je ovo sastavno-proširena rečenica bila. :hiha:
Dakle, imamo glavnog junaka (glumi ga Yodorowski kao i u svakom njegovom filmu) koji vođen još frikastijim likom od sebe upoznaje sedam različitih persona od kojih svaka predstavlja jedan planet Sunčevog sustava...
Film ima toliko poruka, kritiziranja društva, religije, ma apsolutno svega... Ali ne, nije to film za svačiji ukus.
Mene je ostavio paf (kao i El Topo), mada ga kritika i publika smatraju najslabijim filmom od majstora Yodorowskog.
Sad još moram pogledat Santa Sangre (koji već imam skinut)...
P.s. Cole, nemoj ovo gledat. Ubit češ prvo mene pa sebe. :approve

Ocjena: 9/10


Gladijajator

A što uopće reći? Kakvu posluku porati? Milsim da mi je ovo četvrto gledanje ovog filam. Coletovu oduševljenost ste već svi pročitali. Ja ću samo dodati: Najbolji spektakl ikad snimljen. O ukusima se ne raspravlja.
Genijalna glazba mastera Hansa. Gluma senzacionalno savršena... Ma sve je kul u ovom filmu.

Ocjena: 10/10


The snake pit

Dobri stari filmovi sa odličnom pričom, karakterizacijom likova i jednostavnim pristupom koji donosi vrlo dobar film. Da, i ovaj spada među te. Malo poznati filmski uradak, ali meni je fino sjeo.
Olivia De Havilland fenomenalna u ulozi žene koja se nalazi u umobolnici i ima totalni gubitak pamćenja unazad pola godine. Najgore od svega je to što se ne sjeća ni vlastitog muža.
I dok s jedne strane imamo doktora koji je maksimalno predan svom poslu i pomoći svim pacijentima, sestre su te koje unose nervozu i negativnost među pacijente. A posebno glavna sestra.
Film ipak ima dosta neke naivnosti u sebi. Pritom mislim na neka riješenja problema u samoj ranji itd...(no to je jedan od prvih filmova koji se bave ovom teškom temom na ovako otvoren i detaljan način i zato je ta naivnost lako probavljiva).
Šteta što tako vrsna glumica kao Olivia nije napravila veću i dojmljiviju karijeru.

Ocjena: 7.5/10



« Zadnja izmjena: 01. Travanj, 2013., 03:48 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13900 : 01. Travanj, 2013., 23:57 »
Thomas Crown Affair (1999)

Volim ovaj film. :hug
John McTierman i Pierce Brosnan. :hiha: jedino smeće je gnjusna Rene Russo al pregrmi se.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13901 : 02. Travanj, 2013., 01:11 »
esam!

btw dobio sam tumor od korisničko ime posta u listi.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13902 : 02. Travanj, 2013., 01:38 »
Šta?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13903 : 02. Travanj, 2013., 02:01 »
al ovo što vi neki pišete, tipa "jodorowski radi prelude friki bla bla filmove" nakon što napišeš da si gledo samo jedan. TO NEMA SMISLA.

al da, santa sangre je smeće pozz.

Pogledo sam njegova dva filma. I po svemu što su mnogi koji su pogledali dosta njegovih filmova rekli očito je da je lik jako friki. :approve

Pogledam santa sangre pa napišem dojmove.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13904 : 03. Travanj, 2013., 17:59 »
Trollhunter

Ovo je film koji sam baš želio pogledati, ali nikako da ga skinem. i napokon sam to i učinio. Lijeni Niska rasta man... :hiha2:
Jedan od onih filmova koje se svakako isplati pogledati. Zbog prekrasnih krajolika zemlje nam norveške, zanimljive i dobro ispričane priče te naglašene napetosti u pojedinim dijelovima filma. Baš se čovjek zapita kako bi bilo raditi onakav posao i živjeti svaki dan sa očitim suočavanjem sa smrću. Intrigantno, zaista.
A ovi studenti koji prate i snimaju goniča trolova su baš nekako simpa sa svojim šokiranjem i nevjericom u početku.
I još kad je i krščanstvo umješano u cijelu priču na krajnje surov način. Lolčina na kvadrat.
Ono, ovo je baš gušt bilo gledati. Preporuka svima.

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9