HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706626 Hitova
*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15495 : 14. Prosinac, 2013., 11:47 »
tipa ona scena kad pčele budu kod beorna.

doduše impresivan 3d,,,,,,ali opet očito 3d scena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15496 : 14. Prosinac, 2013., 14:07 »
Dali bi bolje odgledat Hobbita u IMAX-u ili HFR ?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15497 : 14. Prosinac, 2013., 15:18 »
4DX HFR
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15498 : 14. Prosinac, 2013., 15:45 »
Oke trebao sam napomenuti da je dvojba isključivo između IMAX 3D-a i običnog 3D hfr ...

E da možda glupo pitanje, kod  rezervacije za 3d hfr-a  može se izabrati i extreme dvorana, zar ima 3d projekcija u extremu ??

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15499 : 14. Prosinac, 2013., 20:11 »
Evo jucer sam gledao Hobbita 4DX u Areni IMAX,  bilo je pre dobro!! Sjedala se tresu, onda npr kad trce ili kad je neka akcija, onda sa strane kao da vjetar puse u tebe, i imaju neka svjetla koja ti u oci sjvetle :D ugl, pre dobro. ulaznica je malo skuplja, ali je vrijedilo ;) preporucujem svima da ga pogledaju

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15500 : 14. Prosinac, 2013., 20:51 »
The Hunter (2011)



Dobar film, nadao sam se da će se cjelokupna radnja vrtiti oko lova na Tasmanskog tigra negdje u divljini, pri tome se boriti oko preživljavanja. Međutim nije to bilo u potpunosti tako jer je radnja bila malčice dublja pa se nisam nagledao lova u divljini u mjeri kojoj sam se nadao. Ipak nisam razočaran, film je laganog tempa, na momente dobre hunting atmosfere, obiluje lijepim prirodnim pejzažima, i sam epilog filma je zadovoljavajući. Willem Dafoe je očekivano dobro odradio ulogu, dok Sam Neill-a sam viđao i u boljim ulogama. Nije ništa vanserijsko ali vrijedi pogledati ako ste ljubitelj ovakve tematike.

7

Looper (2012)



Ovo je trebao biti zanimljiv film. Radnja je smještena u budućnosti, vrti se oko putovanja kroz vrijeme i plaćenih ubojica (Loopera) koji u sadašnjosti ubijaju mete koje im stižu iz budućnosti a sve se iskomplikuje kada glavnom liku pošalju njega iz budućnosti da ga/se eliminira. I tada počinje radnja proper. Inače volim filmove o putovanju kroz vrijeme (Back to the Future mi je očekivano najbolji takav film), ali mi se Looper i nije previše svidio. Vidi se da filmu nije cilj da se bavi teorijama putovanja kroz vrijeme nego je ovo prije svega akcijski film, tako da je samo putovanje kroz vrijeme i uzročno-posljedični efekti su dosta nelogični. Obzirom na imdb ocjenu (7,5) i Brucea Willisa, očekivao sam mnogo bolji film a ovako sam dobio samo jedan solidan film.

6,5

Inače, planirao sam odgledati Resolution (2012), međutim nakon 15 minuta neviđene dosade i jednog iritirajućeg lika kojem riječ "fuck" ne prestaje izlaziti iz usta (a uopšte nije karizmatičan kao Vaas), jednostavno sam ispreskakao radnju i zaključio da se i u nastavku neće ništa popraviti i da bih to vrijeme mogao pametnije iskoristiti da odgledam nešto drugo (a odgledao sam Loopera, a život bi mi bio potpun da sam i njega preskočio). Negdje sam (možda čak u ovoj temi) pročitao preporuke za ovaj film, tipa da je odličan horror, drugačij od drugih itd. Nažalost horror je žanr koji izumire, odavno nisam odgledao neki dobar :wildboy:.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15501 : 14. Prosinac, 2013., 22:11 »
Pogledao Hobbita i iskreno, razočaran sam nakon toliko hvale i govora da je bolji od prvog dijela. Znam da će se sad 95% vas protiviti ovom, ali prvi mi je bolji bez ikakve dvojbe. Iako nisam fantasy fan nikada bio, LOTR sam štovao bez obzira na to jer su to jednostavno fenomenalno složeni filmovi. Bili su veliki, epski, a istovremeno i osobni te vrlo emocionalni. U oba Hobbita mi se to gubi, a posebno u ovom drugom. Prvi mi je imao tu neku veličinu, epicness, definitivno bolji soundtrack i ukupno bolju atmosferu. Nije mi bio savršen, ali jednostavno bolji od ovog. Pre dug mi je i bilo mi je na nekim dijelovima čak i malo dosadno, htio sam da više završi to i da nastave dalje sa putom. Razumijem da cijela Tolkien mitologija hrpetine likova ima, i svi oni zahtijevaju screen time određeni, i treba stvarno imati talenta za izbalansirati sve njih, ali moglo je i to malo krače biti.

Al nemojte me krivo shvatiti, nije ovo loš film, uživao sam u njemu zbog mnogih zanimljivosti, ali mi nije niti nešto specijalno. E da, Cumberbatchov glas za Smauga je 10/10. I scena sa bačvama isto.

7/10
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15502 : 15. Prosinac, 2013., 20:17 »
4D?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15503 : 15. Prosinac, 2013., 20:19 »
Ne, hvala. :winknkiss:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15504 : 15. Prosinac, 2013., 20:27 »
ne hvala, zadržat ću potpuno u 100 postotnoj točnosti ličnost najdosadnije osobe koja je hodala ovom zemljom :faca:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15505 : 15. Prosinac, 2013., 21:07 »
Jadrane, ipak si ti najzanimljivija osoba koja je ikad hodala zemljom :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15506 : 15. Prosinac, 2013., 21:11 »
da, 4DX. pre dobro je. ulaznica je 80kn bila.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15507 : 15. Prosinac, 2013., 21:18 »
Jadrane, ipak si ti najzanimljivija osoba koja je ikad hodala zemljom :hiha:

tnx :winknkiss:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15508 : 15. Prosinac, 2013., 21:39 »
da, 4DX. pre dobro je. ulaznica je 80kn bila.
Vidi na koji način on to kaže! Kao da je sretan!

...a mene bilo sram priznati da sam kartu platio (jednom prilikom) 50 kuna zato jer:
- pa, ono, 50 kuna
- Gravity :wildboy:



ontopic: pogledao sam Buntovnik bez razloga bez ikakvog posebnog razloga.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15509 : 15. Prosinac, 2013., 21:43 »
a je, skupa je karta, ali ja sam lud za Tolkienovim djelima. Film se dosta razlikuje od knjige, ali me ugodno iznenadio. A bio sam spreman na tu cijenu xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9