HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706920 Hitova
*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15480 : 13. Prosinac, 2013., 11:32 »
da hoće bar nekako gravity napravit u tom 4d sranju da lebdiš :bonk:
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15481 : 13. Prosinac, 2013., 11:38 »
Ili, još bolje, ugušiš Sandru Bullock.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15482 : 13. Prosinac, 2013., 11:40 »
Ili Georga Clooneya? :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15483 : 13. Prosinac, 2013., 11:41 »
:wildboy: :hihi:

imao sam erekciju čitavo vreme dok je ono "disala"
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15484 : 13. Prosinac, 2013., 18:50 »
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)



Kako se bolje pripremiti za gledanje najočekivanijeg filma godine nego ponoviti gradivo iz prethodnika. A, zanimljivo, više me oduševio nego kada sam ga prvi put gledao.

Prije svega moram pohvaliti predobar dizajn, prije svega dizajn svijeta ali i svega ostalog. Zaista svijet je nevjerovatno prekrasan i detaljan, bilo da su to predivni zeleni pejzaži iz Hobitskog rodnog kraja, šume, planinski vijenci, mračne špilje ili podzemni svijet Goblinskog kraljevstva, sve je savršeno :ave:, sve je po mom ukusu. Posebno mi se dopada što se "kamera" ne boji visine pa smo se često iz ptičije perspektive divili veličanstvenosti svijeta. Radnja je standardno zanimljiva, praćena brojnim komičnim situacijama, film u kome će uživati cjelokupna porodica. Dosta vjerno prati knjigu, uz određena prilagođavanja. Megalomanska produkcija pršti iz svakog aspekta filma: režija, scenario, vrhunska glumačka postavka i još bolji likovi (Thorin mi je najveća faca u filmu, nije kao Aragorn ali je blizu), jedni od najboljih specijalnih efekata koje sam vidio, a to sve prati epic muzika (obavezno poslušajte The Misty Mountains Cold, savršenstvo).

Epski spektakl kakav ne izlazi svake godine, blizu 3h radnje prođu u tren oka. Čak i oni koji nisu ljubitelji ovog žanra i Tolkienove mitologije će uživati (eksperimentalno sam dokazao sa prijateljem ;)). Dostojan sljedbenik fantastičnih LotR filmova.

9,5 (bila bi sigurno i 10-ka da nisam počinio veliki grijeh i prošle godine ga nisam odgledao u 3D-u što ovako nešto i zaslužuje :wildboy:, valjda će Bog razumit situaciju jer imao sam uvjerljiv razlog)


The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)



Nakon svih hvalospjeva na račun prvog Hobita, za nastavak je dovoljno reći samo da je još bolji. Nije slabiji ni u jednom segmentu a u mnogim je iznad njega. Bogatiji je radnjom, ima više akcije (pogotovo je uživanje gledati šumske vilenjake u borbi), a osim toga ovaj put sam gledao u 3D-u tako da mi je ugođaj bio daleko bolji nego kad sam gledao prvi dio. 3D efekti su najbolji koje sam ikada gledao, i dosta su spontani (za razliku od nekih filmova koji "na silu" ubace pokoju takvu scenu kako bi imali razlog da stave 3D u naziv). Možda sam, kao veliki fan Tolkienovog univerzuma, previše subjektivan kada kažem da ovo predstavlja vrh moderne filmske umjetnosti, zaista savršeno. Peter Jackson zna svoj zanat.

P.S. Ako vam je Misty Mountains već završila, možete nastaviti sa ovom.

10
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2013., 19:02 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15485 : 13. Prosinac, 2013., 18:53 »
lol šta

hobit 2 ima baš dosta WHOA 3D scena :(

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15486 : 13. Prosinac, 2013., 19:01 »
lol šta

hobit 2 ima baš dosta WHOA 3D scena :(
Očito nisam gledao te filmove u kojim si ti uživao u kvalitetnijem 3D prikazu, od onih koje sam ja gledao Hobbit 2 je vrh po tom pitanju (zadnjih nekoliko koje sam gledao u 3D-u: Thor 2, Star Trek 2, World War Z su mi svi iza njega po tom pitanju).

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15487 : 13. Prosinac, 2013., 19:41 »
Pa oboje govorite da rula 3D scene. Ne berem. :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15488 : 13. Prosinac, 2013., 20:05 »
Pa oboje govorite da rula 3D scene. Ne berem. :wildboy:
Ne berem ni ja, ali znaš kakvi su gabbeinci više su sarkastični nego ozbiljni pa pošten čo'ek ne može biti siguran šta zapravo misle :tired:.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15489 : 13. Prosinac, 2013., 20:34 »
ixy kaže da 3d efekti često nisu spontani, a jensen kaže da uvijek jesu.

slažem se sa ixyem dakako. :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15490 : 13. Prosinac, 2013., 20:47 »
ixy kaže da 3d efekti često nisu spontani, a jensen kaže da uvijek jesu.

slažem se sa ixyem dakako. :hiha:
Vidiš ti njih, oni jedan drugog razumiju. U tom slučaju za nas "obične smrtnike" morate postat tumačenje u prilogu :mrgreen:

A što se tiče tih (ne)spontanih 3d scena, pa možda nisu spontani (jer logično je da su se trudili da ubace što više takvih scena) ali su napravljeni da izgledaju kao da se prirodno i spontano dešavaju (a ne kao u Thoru 2 kada se baci ona flaša odozgo pa kamera radi 3D efekta se prebaci dole i mi gledamo kako spada na nas, ovo se zna da je nasilno ubačeno kako bi se zadovoljila 3d publika).
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2013., 20:56 Adam Jensen »

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15491 : 13. Prosinac, 2013., 21:26 »
ali kako možeš gledati tako djetinjast film? pa gdje je ozbiljnost, preciznost, opakost? tebi se taj film sviđa jer si star:ne:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15492 : 13. Prosinac, 2013., 21:28 »
:hihi:

Htio sam isto napisati, ali na malo opširniji način. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15493 : 13. Prosinac, 2013., 21:33 »
Ne znam, bilo je očekivano toliko da je bilo neočekivano. :hiha:

It's a Wonderful Life (1946)

Nije. Smeće je. xD

Zadnji put sam gledao prije x godina pa se ovo realno broji kao prvo gledanje.
Okej je, al dosta rendom.
Nisam feel ništa. ;_;


Ja sad pogledao.
Što da ti kažem ixy. Jednog dana, iako se nadam da neće do tog doći, i po tebe će doći anđeo čuvar i proživjet ćeš što i đorđ. Jer si najbolji i nemoj to nikad zaboravit ;___;

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15494 : 13. Prosinac, 2013., 22:07 »
ali kako možeš gledati tako djetinjast film? pa gdje je ozbiljnost, preciznost, opakost? tebi se taj film sviđa jer si star:ne:
Ako neko shvata poentu ovog posta nek prosvijetli ostale :bonk:.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9