HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708952 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16620 : 28. Rujan, 2014., 08:15 »
Ja ga ne hejtam zbbg Real lajfa
ja ga hejtam jer nije izdo dobar film godinama (inače mi je jeben glumac)
Čole jebemu mater :wildboy::wildboy::wildboy:
Edge of tommorow odličan Sf spektakl ?
Odkad je tvoj ukus filmova toliko al toliko nizak nizak ? dolazimo do onog blesavog zida subjektivnih mišljenja gdje naravno svatko ima svoju stranu al Edge je jedva prosječan film, skoro pa bih reko. : SRANJE !

Aj nemoj bit Karlo i glupi Ramza pls.
Svatko će za nekakav dobar proizvod uvijek reć nešto kontra, jer ga njegov ukus ne prihvaća...
Zvučno i vizualno je odličan, priča je dostojna ionako odličnog filma, plus rendom cheesy i komične scene.
Daj se opusti dok gledaš film ono.

 :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16621 : 28. Rujan, 2014., 10:27 »
+1

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16622 : 28. Rujan, 2014., 13:34 »
Citat:
Svatko će za nekakav dobar proizvod uvijek reć nešto kontra, jer ga njegov ukus ne prihvaća...
Zvučno i vizualno je odličan, priča je dostojna ionako odličnog filma, plus rendom cheesy i komične scene.
Daj se opusti dok gledaš film ono.

Apsolutno! :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16623 : 30. Rujan, 2014., 22:52 »
Ne kenjaj Čole.
Opušten sam dok gledam bilo koji film, pa to i je vrijeme opuštanja jel. :D
Radi se jednostavno o ukusima. Meni je osobno edge of tommorow izdrkano govno vrijedno max 5/10 tebi je brutalno dobar sf film. I to je okej.
Al isto imam pravo na mišljenje; i nezz nisam skakao po krevetu i jebo majku Cruseu jer sam opušten dok gledam svaki film lol nezz zaš si to napisao :D

Možda jednostavno volim PAMETNIJE filmove. Edge je miljama daleko od "pametnog" filma.
Shvaćam da se ovaj film ne treba gledati ozbiljno nego kao čistu akciju i zabavu i za to je poslužio.
Al da je priča dostojna.....odličnog filma ?
Molim te ajd daj molim te :wildboy:
Nezz da ga jebeš ja taj film nemrem prožvakat. I Tom kurca loše glumi.

btw kad vidiš da ti Adam Jensen stavlja +1 znaš da si pao stepenicu niže u procjeni kvalitetnih filmova :hihi:

bez uvrede ili usporedbe al imam frenda kojemu su ovakvi filmovi brutalni. Al ono baš brutala lik :hihi:
TAj dečko kad ga pitaš koju konfu ima kaže da nezna da mu je komp crn. NIje retardiran al skoro je xd
i kad mi on pokaže recimo edge i veli: Likec ovu brutalu moraš pogledat! Ja ju pogledam...al onda mi dođe da si propucam oba oka s onom AK-47 me666 zračnicom xd

« Zadnja izmjena: 30. Rujan, 2014., 22:58 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16624 : 30. Rujan, 2014., 23:14 »
Al vidi, ti imas svoje misljenje o filmu, al su ljudi razliciti i samim tim i ukusi. Meni je Edge onako, nije nesto al za razliku od vecine danasnjih filmova je dobar.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16625 : 01. Listopad, 2014., 05:50 »
Dobro.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16626 : 01. Listopad, 2014., 11:34 »
bez uvrede ili usporedbe al imam frenda kojemu su ovakvi filmovi brutalni. Al ono baš brutala lik :hihi:
TAj dečko kad ga pitaš koju konfu ima kaže da nezna da mu je komp crn. NIje retardiran al skoro je xd
i kad mi on pokaže recimo edge i veli: Likec ovu brutalu moraš pogledat! Ja ju pogledam...al onda mi dođe da si propucam oba oka s onom AK-47 me666 zračnicom xd
Implikacija da je ukus <=> IQ :hiha2:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16627 : 01. Listopad, 2014., 13:20 »
Pa čuj ponekad ukus i IQ imaju veze :hiha:
ili ne ? nezz
htio sam nekak izrazit mišljenje, dojmovi o filmovima su ionako subjektivno područje pa nema ni nekog smisla imat rasprave al ono da držimo temu nabijenu energijom lol
Bilo bi dosadno da svi hvalimo neki film mora doć ponekad neki lapan i popljuvat xd

al moram dodat; neki proizvod (knjiga, film) nije automatski kvalitetan ako ti i Čole kažete da je :hiha2:
to je vaš subjektivan dojam, kao i moj da je loš. Što ne znači da je u konačnici proizvod doista loš ili dobar.
« Zadnja izmjena: 01. Listopad, 2014., 13:25 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16628 : 01. Listopad, 2014., 14:15 »
Dobro.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16629 : 01. Listopad, 2014., 17:44 »
:tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16630 : 01. Listopad, 2014., 22:52 »
Cole de baci jos jedno dobro :P

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16631 : 02. Listopad, 2014., 13:37 »
Dog god ne napišem da Tomo Cruz rula pisat će on dobro :mrgreen:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16632 : 02. Listopad, 2014., 19:30 »
The Raid: Redemption (2011)
Indonežanski film koji je uprkos skromnom budžetu od samo 1 mil. mnogo kvalitetniji od većine i po 100 x budžetnijih Hollywoodskih akcionih filmova. Radnja prati skupinu specijalaca koji moraju sprat-po-sprat "počistiti" zgradu prepunu kriminalaca koji jedva čekaju da proliju policijsku krv. Očekuje vas obilje vrhunski režirane high-octane akcije sa mnogo krvi. Iako su davno prošla vremena kad sam svršavao na bezumne akcijske filmove ali moram priznati da nije loše ovako s vremena na vrijeme malo odmorit mozak uz sočne scene klanja, punjenja olovom, lomljenja ruku, davljenja, bacanja kroz prozor zgrade i ostale, za nas ljude, uobičajene aktivnosti. Film je mnogo bolji nego što bi to iko očekivao.
7

Get the Gringo (2012)
Mel Gibson is back :hug. Get the Gringo je dosta neobičan film, prije svega ovakav koncept zatvora niste vidjeli ni u jednom drugom filmu a i radnja je interesantna i drži pažnju do kraja, Melu inače leže ovakve uloge i podsjetio je na svoje najbolje dane. Ovo je više od običnog zabavnog filma i toplo ga preporučujem.
8

Starred Up (2013)
Jedan od najrealističnijih zatvorskih filmova koje sam ikad pogledao. Autentična atmosfera zloglasnog zatvora, pametan scenarij i uvjerljiva gluma su veliki plusevi filma, a dobro je prikazan sam taj razvoj odnosa između oca i sina, koji se upoznaju u zatvoru, kao osnovni motiv filma. Na momente dosta teška drama za gledati ali koja će vas sigurno ostaviti pod utiskom. Preporuka (za ljubitelje zatvorskih filmova).
7,5

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16633 : 02. Listopad, 2014., 21:31 »
ti si bio u zloglasnom zatvoru?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16634 : 02. Listopad, 2014., 22:16 »
ti si bio u zloglasnom zatvoru?
Aha, bio sam u zloglasnom zatvoru u dokumentarnim filmovima, bio sam u zloglasnom zatvoru na internetu... Halo, pa 21. je stoljeće i nije potrebno biti negdje da bi znao kako je tu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9