HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729613 Hitova
*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16665 : 17. Listopad, 2014., 17:17 »
od zadnjeg posta xD

22 Jump Street [2014]
najsmješnije sranje ikad, bolje od prvog dijela čak. zaljubio sam se u Channinga Tatuma. 8 / 10

Magic Mike [2012]
dobro je dok se sve postavlja, ali kad krene RADNJA smor naravno kao i uvijek u svakom filmu. Matthew McConaughey je meme. Olivia Munn je pica. Alex Pettyfer je govno kao i uvijek. Cody Horn prekawaii. da sam bar striper. 6 / 10

As Above, So Below [2014]
film strave u užasa u teatru bez egzorcizma KAJ?!??!? automacki bolji od svih ali i fkt bolji od svih trudi se svaka SOBA nešto drugo, onda naravno treba rasplet pa postane malo smor ali nije da se može drugačije pa odlično. nije prestrašan, samo onak spooky kako treba. da bar glavna likica ne siše jaja niel degrasse tysonu. 7 / 10

Teenage Mutant Ninja Turtles [2014]
jedan od najgorih mainstream filmova ikad vjerojatno, sve je govno osim Megan Fox koja je toliko jebeno retardirana da moja kornjača pruži glavu iz oklopa uvijek kad je ona na ekranu. Will Arnett je nečiji tata drvo u srednjoškolskoj predstavi. premalo Whoopi Goldberg. :_( mecha shredder potencijal niz govnar, skrillex nigdje biti čun. 2 / 10

L'éden et après [1970]
art s cicama i neispinjenim opbećanjima bdsm-a. Catherine Jourdan ima kratke halji/ene to je dobro. radnja nepostojeća nekakavi snovi droga schoenberg ponavljanja sšs bmk. 4 / 10

Lucy [2014]
jedan od velikih filmova našeg vremena, nismo ovako nešto gledali od savages. Scarlett Johansson je transparent png usb. za znanje! 10 / 10

Hide and Seek [1997]
feminističko lezbijski polu drama polu esejistički dokumentarac. su friedrich <3 bio je bolji sink or swim, to je baš užasno plakanje tri puta sam gledao, ovo je malo lošije ali još uvijek dobro. bio sam preumoran. 7 / 10

11·25 jiketsu no hi: Mishima Yukio to wakamono-tachi [2012]
odvratno plošno kroz prizmu idiotskog ljevičarstva, prikaz yukio mishime koji je bio najveći a ovdje je prikazan ko neki debil. al nebi nisko ocjenio zbog toga, i inače je glupo govno od filma, japanski history channel produkcija i izgled i sve. 3 / 10

dosta!!1
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2014., 17:20 [proGABBEing] Richard »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16666 : 17. Listopad, 2014., 19:34 »
Teenage Mutant Ninja Turtles [2014]
jedan od najgorih mainstream filmova ikad vjerojatno, sve je govno osim Megan Fox koja je toliko jebeno retardirana da moja kornjača pruži glavu iz oklopa uvijek kad je ona na ekranu. Will Arnett je nečiji tata drvo u srednjoškolskoj predstavi. premalo Whoopi Goldberg. :_( mecha shredder potencijal niz govnar, skrillex nigdje biti čun. 2 / 10

Lucy [2014]
jedan od velikih filmova našeg vremena, nismo ovako nešto gledali od savages. Scarlett Johansson je transparent png usb. za znanje! 10 / 10

 :bonk:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16667 : 18. Listopad, 2014., 19:08 »
loool za Lucy
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16668 : 19. Listopad, 2014., 10:33 »
Æon Flux (2005)
Na papiru je ovo izgledalo veoma zanimljivo, uz dodatak odlične Charlize Theron očekivao sam film uz koji ću se lijepo provesti. Međutim, realizacija nije bila na očekivanom nivou. Film nije loš ali nije ništa posebno, ono čisti prosjek. Znao sam da o ovo neće biti neki dubokouman film ali sam barem očekivao kvalitetnu akciju, međutim ni to nisu odradili kako treba. Šteta zbog neiskorištenog potencijala.
6

Gone Girl (2014)
Film koji će vas oboriti s nogu, zanimljiva radnja, inteligentno napisan scenario, te vrhunska režija i besprijekorna gluma Afflecka, Pikeice i društva. Mračan a na momente komičan, dosta kompliciran film u kome dosta vremena nećete biti sigurni šta je istina a šta obmana. Dok vas šokira radnjom na ekranu u isto vrijeme će vas natjerati da se zapitate o ljudskom ponašanju i današnjem životu modernog čovjeka. Film koji jednostavno morate odgledati.
9

The Rock (1996)
Usudio bih se reći da je ovo možda i najbolji film Michaela Baya. Početak filma je bio za čistu 10-ku a onda se Bay potpisao u vidu par krajnje nepotrebni scena ispunjenih eksplozijama i automobilskim potjerama i time umanjio vrijednost filmu za 1-2 ocjene. Razumijem ja da gledaoci (posebno oni američki) zahtjevaju ovakve scene od akcijskog filma ali ovdje sam ipak očekivao mnogo ozbiljniji film koji će odskakati od standardnih ljetnih kino hitove na koje nas je Bay navikao. Iako je premisa filma klišej o razočaranom generalu koji sa skupinom plaćenika zaprijeti terorističkim napadom iz bivšeg zatvora Alcatraz ukoliko mu ne isplate traženu svotu. Ali ovdje je to sve mnogo uvjerljivije, valjda zbog maestralnog Eda Harrisa koji je tako dobro utjelovio ovu ulogu i uspio nas uvjeriti u svoje motive i čak nas natjerati da saosjećajmo sa njim. Sean Connery i Nicolas Cage su također vrhunski odigrali onako kako to oni najbolje umiju ali ipak ovaj film vezujem isključivo za Harrisa. Film je stilom nekako između onih "dobrih starih" filmova i ovih novih akcijskih hitova i zbog toga bi se trebao dopasti obima kategorijama gledaoca. Preporuka.

Vrijedi odgledati uvodnih par minuta filma, ova muzika u pozadini, Ed Harris... savršeno:
The Rock (1996) - Opening Scene (HD)
8,5

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16669 : 19. Listopad, 2014., 11:30 »
The Fault in Our Stars (2014) ★★★★½

Lijep i jako emotivan. Sviđa mi se što ide u neobičajenu dubinu takvih okolnosti u životu i što toliko secira emociju i ljubav. Pošto je knjiga napisana prije filma logično je da se drži tekstualnog predloška, no kako nisam čitao knjigu nevjerovatno mi je bilo gledat kako prihvaćaju neke stvari i žive s time. Vidljiva kemija među glumcima i Willem Dafoe je savršen iako ima totalno sporednu ulogu, to ne umanjuje savršenu glumu. Zadnjih pola sata bilo je užasno teško gledat i naravno da sam plakao. No uz jedan od tužnijih filmova, ima tu dosta i smjeha te zabavnih trenutaka. Svakako preporuka.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16670 : 19. Listopad, 2014., 12:41 »
Quarantine 2: Terminal (2010) - nakon prosječnog remakea nisam imao neka posebna očekivanja od nastavka, no na koncu se pokazao boljim filmom. Ugodno iznenađenje. Preporuka.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16671 : 19. Listopad, 2014., 18:11 »
Nakon duge pauze pogledah:

A Nightmare On Elm Street (nepočešljana Heather Langenkamp, mljac - 6/10)
A Nightmare on Elm Street II - Freddy's Revenge (najbolji dio u serijalu, ako se mene pita - 8/10)
A Nightmare on Elm Street III - Dream Warriors (Heather Langenkamp se barem trudi glumiti, za razliku od onoga u jedinici - 5/10)
A Nightmare on Elm Street IV - The Dream Master (vidi vraga, pa ovaj film ima i soundtrack - 6/10)
A Nightmare on Elm Street V - The Dream Child (sprdačina - 2/10)

...ali ovaj put u 16:9 formatu, fak jea!


Može se reći da mi je mozak otupio. Sad još treba pogledati Wes Craven's New Nightmare i onaj ''remake'' iz 2010. (šesti dio i Freddy vs Jason ću preskočiti), potom sve Puppet Mastere i ako to preživim spreman sam za ultimativni treš test - The Hobbit: The Desolation of Smaug.
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2014., 18:25 Emperor Ghaleon »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16672 : 19. Listopad, 2014., 18:27 »
haha!
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16673 : 19. Listopad, 2014., 19:40 »
gone girl

Malo mi je spojlan film bio, al dosta dobro iskustvo generalno gledano. Moram priznat da se je bilo teško fokusirat nakon onakve magične Rosamund Pike. Žena u svakoj sceni odvlači poznornost 100%. Ima te neke kurvanjske izraze lica, a opet ženstvena do bola. Iako nezz, kurve su ženstvene, pa to nema puno smisla?!  Teško mi je zamisliti sada ikoga drugog u njenoj ulozi, a da to bude ovo što sam pogledao. Totalano je volim <3
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2014., 19:43 Seengeer »

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16674 : 20. Listopad, 2014., 08:53 »
...ali ovaj put u 16:9 formatu, fak jea!
pleb. :-(

ako to preživim spreman sam za ultimativni treš test - The Hobbit: The Desolation of Smaug.
HAHA LOL :D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16675 : 20. Listopad, 2014., 19:01 »
neznam ako sam napisao prije, ali svejedno

pogledao sam planet of apes 1 i 2 (nove dijelove jel) i guardians of galaxy. preporucam svima koji vole takav zanr :)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16676 : 20. Listopad, 2014., 20:35 »
Nakon duge pauze pogledah:

A Nightmare On Elm Street (nepočešljana Heather Langenkamp, mljac - 6/10)
A Nightmare on Elm Street II - Freddy's Revenge (najbolji dio u serijalu, ako se mene pita - 8/10)
A Nightmare on Elm Street III - Dream Warriors (Heather Langenkamp se barem trudi glumiti, za razliku od onoga u jedinici - 5/10)
A Nightmare on Elm Street IV - The Dream Master (vidi vraga, pa ovaj film ima i soundtrack - 6/10)
A Nightmare on Elm Street V - The Dream Child (sprdačina - 2/10)

...ali ovaj put u 16:9 formatu, fak jea!


Može se reći da mi je mozak otupio. Sad još treba pogledati Wes Craven's New Nightmare i onaj ''remake'' iz 2010. (šesti dio i Freddy vs Jason ću preskočiti), potom sve Puppet Mastere i ako to preživim spreman sam za ultimativni treš test - The Hobbit: The Desolation of Smaug.
Možeš i preskočiti i remake jer je napravljen u copy-paste stilu(by the way,meni se najviše sviđa jedinica).

X-Men Days of Future Past
Ovaj film je bio više puta na forumu.Svi su ga hvalili,tako i ja.Jednostavno ne želiš da film završi.\:D/Ne možeš vjerovat da ovo nije kraj serijala.I na kraju su se riješili svog glavnog problema,odnosno zloglasne Ratnerove trojke.:piva:.Zasad najbolji film godine(držim fige za Interstellar).
« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2014., 15:09 CROguys »
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16677 : 21. Listopad, 2014., 21:22 »
Možeš i preskočiti i remake jer je napravljen u copy-paste stilu(by the way,meni se najviše sviđa jedinica).
Nažalost, tek sam sada vidio tvoj post. :wildboy:
Prekasno je.


Pogledah:
Wes Craven's New Nightmare
Davno sam gledao ovaj film (na VHS-u, jea) i nije mi sjeo. Sad, kod drugog gledanja, sam zaključio da ipak nije toliko loš. Ima ''ono nešto''. Ali (uvijek ima ali)... Mogu reći da me uistinu fascinira Wesova sposobnost da svaki film sjebe na kraju. Zadnjih 20 minuta jedinice je zbilja napor za gledati, o trojci da ne pričam (baš me zanima kakav je prvobitni scenarij bio), a ovaj završetak u NN-u kao da mu je pomogao napraviti netko iz Full Moon-a. Šteta.
6/10


A Nightmare on Elm Street (2010)
Ako je točno ovo što piše na Wikipediji, taj film je koštao 35 milijuna dolara. Bio bih zahvalan kada bi mi netko objasnio na što je taj novac utrošen.
« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2014., 21:25 Emperor Ghaleon »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16678 : 23. Listopad, 2014., 18:38 »
22 Jump Street (2014)



Prvi dio mi je odličan i definitivno je jedna od najboljih novijih komedija, to što sam ga odgledao dva puta, iako ne preferiram ovaj žanr, dovoljno govori o tome. 22 Jump Street se nastavio na oprobanu formulu i donio nam još urnebesne zabave, ovaj put na fakultetu. Čitajući kritike vidim da mnogi smatraju drugi dio bolji od prvog ali ja nisam među njima. 21 Jump Street je ipak za nijansu bolji, i sveukupno gledajući, smisleniji po pitanju radnje.
8

The Shawshank Redemption (1994)



Jedan od najboljih filmova svih vremena, istinsko remek-djelo. Inače, mnogo volim filmove sa zatvorskom tematikom ali ovakvo nešto još nisam gledao, čista umjetnost :ave:.
10

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16679 : 23. Listopad, 2014., 19:38 »
Da bar Tim Robbins ima još neku dobru ulogu osim toga. Doslovno, sve što sam s njim gledao izuzev toga, bilo je nepodnošljivo smeće.

btw, gledao jučer jack reachera (2012). Okej je nezz.  Al pretjerali su malo s ridikulnim scenama :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9