HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707134 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18540 : 06. Svibanj, 2018., 09:22 »
Za razliku od većine drugih "tu sam da budem zao, grrr" plošnih negativaca, Thanos je itekako dobro okarakteriziran.
Tako da u konačnici, sve što uradi ili kaže- imaju itekakav smisao.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18541 : 07. Svibanj, 2018., 02:35 »
99 Homes (2014)

R | 1h 52min | Drama | 9 October 2015 (USA)



★★★

Poprilično dobar film. No kako je samo predložak filma po istinitom događaju o krizi u americi iz 2008. smatram da su kraj filma mogli puno pametnije izrežirat. Andrew Garfield je fantastično odglumio cijeli film. Prvih 15 minuta filma je stvarno mučno, jer se jako povežeš u toj situaciji i stvarno mi je jako nelagodno bilo to gledat. Twist zaposljenje za Rick Carvera je sasvim normalan, no fakat je zadnjih tih 5-10 minuta moralo biti bolje s ozbirom na ton filma i kamo je sve od starta otišlo. Drama je bila odlična; Michael Shannonova faca mi se gadi, iako mi se kao glumac zapravo sviđa, jer fenomenalno glumi ljigavce. Čak bi volio pogledat film gdje je full pozitivan lik, ako uopće i postoji. Laura Dern je grozno ostarila; mislim nije da sam zadnjih 15-20 godina pogledao nešto s njom, al baš sam se iznenadio. Šteta što je film usporio u zadnjoj dionici, bilo je tu još mesa za dramu.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18542 : 07. Svibanj, 2018., 08:24 »
Pogledao Avengerse, ukratko - najbolji MCU film do sada. Napokon su se izdigli iz prosječnosti 5-7 ocjena, ovom mogu mirne duše dati 8.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18543 : 07. Svibanj, 2018., 09:52 »
Hangman

Triler s Al Pacinom i Karl Urbanom koji se na prvu cinio ok za pogledat,film je odron,prica,gluma te zaplet totalna katastrofa,nemam blage zasto Al snima ovakva sranja.
Klisej do kliseja,uspio sam odgledati do kraja i ono sat i pol zivota nepovratno izgubljen u glupost.Zaobici u sirokom luku je preporuka za svakoga.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18544 : 07. Svibanj, 2018., 11:00 »
Jurassic Park (1993)

PG-13 | 2h 7min | Adventure, Sci-Fi, Thriller | 11 June 1993 (USA)



★★★

Gledao ga prvi i jedini put tamo negdje 1994. i sjećam se da mi je bio super kao klincu iako jako strašan. Sada pogledao remastered izdanje i jako dobro se drži film i vizualno, što me zapanjilo stvarno je za to vrijeme to bio impresivan CGI; audio je isto impresivan kao i napete situacije. No prvi dio filma ima nepodnošljivog klinca i Wayne Knighta kojeg nikad nisam mogao smislit. Iako u nekim trenucima djeluje totačno dječje, dobro stari film. Vjerujem da je tada bio spektakl.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18545 : 09. Svibanj, 2018., 08:26 »
Pogledao Black Panther i ne kužim što ljudi vide u tom filmu, čisti prosjek, bio mi je čak i mrvu naporan, dragoj se svidio.
Pogledao i zadnjeg Thora i masu mi je bolji od Pantere. Draga kaže da su tu negdje :(
Pogledali smo i nahvaljeni Game Night i isto OK film, ali ne baš toliko dobar. Bolji od Pantere :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18546 : 09. Svibanj, 2018., 20:39 »
The Lost World: Jurassic Park (1997)

PG-13 | 2h 9min | Action, Adventure, Sci-Fi | 23 May 1997 (USA)



★★

Nije mi ni izbliza toliko dobar i gledljiv kao original. No ajde priznam mu drugu polovicu filma. I dalje ima tu napetost jedinice te me i dalje oduševljava zvuk, koji je u jako bitan u ključnim napetim situacijama. Čak nije pomogla ni činjenica da obožavam Julianne Moore, no ovdje mi je čak i iritantna. Nevolim baš kad nastavci se riješe svih mogućih likova iz originala. Valjda je jedini Jeff Goldblum ostao.

Jurassic Park III (2001)

PG-13 | 1h 32min | Action, Adventure, Sci-Fi | 18 July 2001 (USA)



★★★

Moram priznat da mi je u globalu tu negdje kao i jedinica. Prvu polovicu filma jedna podnio zbog iritantnosti William H. Macya i Téa Leonie; ja neznam kako sam to preživio. Kasnije se unormale i nakon djela kada sjebu avion film počinje ličit na nešto, sve do tog djela je lobotomija. Čak bi rekao da sam od tada nadalje samo uživao u filmu. Mislim da tim filmovima fali samo bolja gluma i ništa više. Jer audio vizualno za ono vrijeme to je bio spektakl i revolucija.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18547 : 10. Svibanj, 2018., 06:56 »
Equilibrium (2002)

R | 1h 47min | Action, Drama, Sci-Fi | 6 December 2002 (USA)



★★★

Dugo sam odgađao gledanje iako sam ga dvaput već gledao od pola negdje, no sad prvi put u cijelosti. Znači film je odvratan! Film kao da su radili srednjoškolci iz Montane s budžetom za gablec. Izuzev tog odvratnog izgleda; ima jebenu atmosferu i neki svoj surovi sivi šarm. Ima scena koje su toliko glupe i besmislene da na kraju ispada -  toliko loše da je odlično. Techno rock kung fu šamaranje pištoljima. Izgled kao full low budget sedamdesetih, no ima i taj duh i atmosferu na koju valjda i drugi osim mene padaju. Jedan od onih filmova koji ostanu u cijelosti u sjećanju.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18548 : 10. Svibanj, 2018., 18:47 »
Jurassic World (2015)

PG-13 | 2h 4min | Action, Adventure, Sci-Fi | 11 June 2015 (Croatia)



★★★★

Kako obožavam kada ovako ne očekujem ništa i onda me film obori s nogu! Da sam ga gledao u kinu možda bi bila i pola zvijezdice ili čak maksimalna ocjena. Čak i kada bih tražio mane, možda bi je našao u slow burnu, no i to mi se svidjelo. CGI je brutalan! Čak sada još više cijenim prva tri filma, jer mi možda čak i uvjerljiviji zvuk imaju; Cast je vrhunski. Chris Prattova možda meni i najbolja uloga dosad što sam ga gledao. Od humora, do badass scena; ma ubio je film lik. Nisam baš gledao do sada Bryce Dallas Howard, no kupila me. Klinci su isto odlično odglumili. Ma film je stvarno odličan. Odlična priprema, poznata lokacija 20 godina kasnije, ma nemam nigdje zamjerke. Čini mi se da mu dajem premalu ocjenu. Mislim da ću pogledat opet uskoro...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18549 : 13. Svibanj, 2018., 08:24 »
Black Hawk Down (2001)

R | 2h 24min | Drama, History, War | 18 January 2002 (USA)



★★★★½

Mislim da sam ga prvi put gledao prije 15 godina. Pamtim da je dobar, no sad na drugo gledanje me osvojila glazbena podloga i cast koji ima plejadu stvarno odličnih i popularnih glumaca. Tada valjda nisam znao ni 20% tih likova. Odličan u svakom pogledu. Nije mi među najboljim ratnim filmova iako sam veliki fan, ali je stvarno dobar. Od odličnih scena, do napetosti i atmosfere. Sviđa mi se što Ridley cilja na zajedništvo, a ne na nekog vodećeg protagonistu, tako da nijedan lik nije u fokusu. Nema neke sentimentalne drame, osim normalnih ratnih scena bez kojih nebi bilo ni zamislivo snimit ovakav film.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18550 : 13. Svibanj, 2018., 10:55 »
The Delta Force (1986)

2h 5min | Action, Adventure, Drama | 14 February 1986 (USA)



★½

Objektivno gledajući ovo je smeće nulte kategorije, ali smeće koje je lutrijom dobilo ulaznicu u sastav trash filmova, koji su toliko loši da su savršeni. Pa nisam ni sam znao da mu dam jedan i pol, ili četiri i pol zvijezdice. Ta catchy tune tokom cijelog filma ide u korak sa svom besmislenošću svih scena. Pazi, oni imaju rakete na motorima, hej rakete! Pa bogami ovo jebe mamu James Bondovima. Naravno da nisam do sad spomenuo da je ovo TOP10 mog djetinjstva, film kojeg sam valjda od najranijih devedesetih gledao na tjednoj bazi. Jadan taj WHS koliko je radio. Mislim da je onaj drugi film iza tog bio American Ninja. Hajlajt filma je definitivno Robert Forster koji je apsolutno savršen taliban  Abdul Rafai. Genijalno odglumljena uloga i vjerojatno sve što vrijedi iz ovog savršenog govneta. Strah me gledat nastavke. Volim ovako ić gledat filmove koje sam gledao prije više od dvadeset godina; rula.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18551 : 13. Svibanj, 2018., 12:32 »
Hahahahahahaha ali ovo mi je ko klincu bilo VRH,Lorenzo Lamas,Rody Piper,Steven Seagal,Mario Van Peebles,Michael Jai White,Michael Dudikof i masa drugih...

Da li se danas uopće snimaju ovi smetlje akcici...

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18552 : 13. Svibanj, 2018., 13:51 »
Naravno da da, pa Stevan je još uvijek aktivan glumac :D
Cole, dobro da si me podsjetio, nisam dugo pogledao svoj najdraži akcijski film kad sam bio klinac (ok, drugi najdraži, prvi je Komandos) - Wheels on meals. Jackie Chan i Sammo Hung imaju food truck :D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18553 : 13. Svibanj, 2018., 21:00 »
Black panther (2018)
-Dobar film. Malo atipičan za Marvelove filmove na koje sam navikao, no dobro došla promjena. :)

8/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18554 : 16. Svibanj, 2018., 17:54 »
Deadpool 2 i bome me jako ugodno iznenadio :)


http://youtu.be/63Waog5_pcc

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9