HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700771 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18630 : 31. Listopad, 2018., 13:28 »
Incredibles 2 (2018)

-Svašta ponešto, dosta nabacano, ali lijepo i šareno. Okej crtani, ima i boljih.

7/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18631 : 03. Studeni, 2018., 14:35 »


Po prvi put pogledao ovaj film.
Mislio sam da će biti neki šit od filma, ali zapravo mi je bio najzanimljiviji ako ne i ponajbolji Marvelov film uz Iron man 1  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 03. Studeni, 2018., 14:37 darijoman »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18632 : 03. Studeni, 2018., 22:40 »
I am Groot

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18633 : 04. Studeni, 2018., 16:17 »


Odličan film kojeg sam inače propustio

Jamie Foxx  je nagrađen nominacijom za  Oscara za najbolju sporednu ulogu u ovom filmu i stvarno je vrhunski odglumio.
Neobično mi je bilo vidjeti Tom Cruisa u nekoj drugoj ulozi, ali lik rastura kao i uvijek
 :thumbs:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18634 : 04. Studeni, 2018., 21:05 »
Meni je Collateral vrhunski, pogledao ga nekoliko puta, Guadiansi isto top film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18635 : 05. Studeni, 2018., 16:15 »


wtf koja filmčina

 :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18636 : 05. Studeni, 2018., 19:12 »
Someone Marry Barry (2014) - 5/10

- Ima svojih ok trenutaka i smiješnih scena, ali previše je referenci na sex i svega vezanog za njega. Čak i za ovakvu vrstu filma je previše..  Ujedno sam tijekom zadnjih par godina razmazio samog sebe, pa baš i ne gledam raznorazne komedije. Btw od početka filma je više manje očito kako će se stvari razvijat. Jedva sam pogledao do kraja  :bonk:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18637 : 06. Studeni, 2018., 13:14 »
Čim netko spomene ovaj film meni odmah padne na pamet Finding Forrester koji mi je dosta sličan njemu.To bi se moglo vcrs pogledat.

Sličan aliiii Društvo je puno bolji film. Finding je dosta dosadan film.

Zadnje kaj sam gledao je Ready Player One i Ubojstvo u Orient Expressu (nova verzija sa Kennethom Branaghom kao Poirot)

RPO mi je onak...kmeee ništa posebno, čak bi rekao i loš.
Očekivao sam više video games referenci, easter eggova itd
Sve mi je nekako zbrzano i zbrda zdola sve prebrzo završi.
Lik koji je izumio Oracle, Matrix ili kak se vec zove (evo tolko je film uzbudljiv da neam pojma nakon 2 tjedna) je klasično goofy, povučeni, nutty profesor like. Za očekivat. Ali nisam očekivao da ce mi lik tako loše sjest. Iznimno predvidljiv spoj svih mogucih klišeja vezanih za povučene ljude, ljude koje nevole pretjeranu interakciju sa svijetom, introvertne ljude bla bla. Toliko je jak taj spoj da lik jednostavno bude iritantan a uloga je napisana toliko predvidljivo da jednostavno zaboli kad je lik na ekranu. Zapravo kad pogledam, film je za djecu ono max PG-13; imamo neopjevanog hrabrog heroja, imamo main badass chick, imamo ptica trkačica humor, imamo klasičnog zlikovca koji oce svijet i sve ikad za sebe, imamo genijalnog povučenog znanstvenika koji umre i ostavi nasljeđe, imamo happy end, imamo čak malo romance iliti ga lik na kraju pristane igrat u co-opu konačno. Zapravo spoj svih Disney klišeja ikad.
S obzirom kakvu pozadinu (svijet videoigara) film ima i kakav je ovo spoj mračnije i svjetlije strane igara mogao biti ispada da je RPO još jedan (osobno jel) summer blockbuster kid luring monygrabbing piece of shit.
Ne sumnjam da je knjiga (moja mašta) bolja i tu polažem zadnje nade :D

Ubojstvo nije loš film,solidan čak, zanimljiv, intrigantan ali nedovoljno uzbudljiv. Za jedno kišno popodne dobar film, ali više mi dodje kao jedna epizoda klasične mini serija sa Herculom nego kao dugometražni film.
Kenneth je skinuo jebački Hercula ali ostale uloge mi vuku na prenemaganje. Najviše Michelle i Depp.
No, opet dosta zabavan i gledljiv film.
« Zadnja izmjena: 06. Studeni, 2018., 13:27 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18638 : 06. Studeni, 2018., 14:35 »
LORD OF THE RINGS TRILOGY 10/10



Pogledao LOTR trilogiju ponovno, i ovo je zadnji put da je gledam na malom laptopu i tvu, sljedece gledanje ce biti na blue ray kucnom kinu i velikom tvu, da ga pogledam kako spada.



Ovo je vjerojatno barem 20to gledanje trilogije i sada sam siguran kako je prvi dio savrsen i kako je to najbolji dio trilogije. Ima nekih stvari koje su me ovaj put zasmetale vise nego prije, neke scene koje su malo previse over the top, al ostalo sve je doslovno za najezit se. Epske scene gdje nemamo samo jedan brz prelet preko necega, nego Jackson uzme vremena i napravi scenu tako da doslovno oduzima dah, lijep primjer toga je scena sa Argonautsima, snimi ih od vrha do dna, iz daljine i blizine i svu prirodu oko njih tako da se divimo svoj toj lijepoti, bas predivno.

U nekim scnenama se vec vide godine i dobro im dosao neki remaster u buducnosti :), al one bitnije scene gdje gledamo Minas Tirith i druge bitne stvari, tesko da se moze vidit ikakav CGI i to mi je predrago. Zvukovi truba, bitke i sve ostalo je napravljeno savrseno, svaki put se najezim na govor Theodena, Death, death, deathhhh i takve scene su bas ajme. Stvarno je Jackson pogodio izgled svijeta i razumio ga je savrseno, od Shirea, Rivendela i svih ostalih mjesta, sve se savrseno uklapa i knjige su stvarno dobile film kakav su zasluzile.

Savrsen soundtrack necu ni spominjat, svaka pjesma je top, bas sam negdje procitao da je trilogija ponjela dosta pobjeda za najbolji soundtrack u filmovima, svakako zasluzeno.

Glumci su odradili savrsen posao, nebi htio nikoga izdvajat, al Ian McKellen kao Gandalf je briljirao i usudio bi se reci napravio ulogu zivota, covjek je odradio brutalan posao. Mada ponavljam svi su glumci stvarno odlicni i nebi mogao spomenut nijednog koji je lose odradio svoju ulogu.

Eto, neki kratki osvrt na ovo filmsko remek djelo, meni svakako najdraza trilogija ikad i jedno od najlijepsih filmskih iskustava koje sam imao u zivotu.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18639 : 06. Studeni, 2018., 15:01 »
Trebao bih i ja obnoviti gradivo međuzemlja.

Prošlo je jako puno vremena od zadnjeg gledanja

Zaboravio sam neke stvari

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18640 : 06. Studeni, 2018., 15:06 »
Svakako bi preporucio, odvoji vremena navecer, lijepo se pripremi i uzivaj.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18641 : 06. Studeni, 2018., 15:13 »
Da to već planiram još od prošle godine

Nadam se da ću ubrzo  :kava:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18642 : 06. Studeni, 2018., 16:44 »
Ja planiram Star Wars maraton već par godina, ali još ništa od toga.  :kava:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18643 : 06. Studeni, 2018., 22:01 »
Rich Kids Asia (2018) https://www.imdb.com/title/tt3104988


Inače nisam od romantičnih filmova jer su uvijek 2 vrste filma, prekinu onda su opet skupa ili obitelj ima nešto protiv njega/nje, ali ovo me stvarno iznenadilo, ima humora, nekako je drugačije snimano i kladio bi se da engleski koji govore u filmu (99.99%) je netko uradio voice over, ali nije, sve u svemu 8/10.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18644 : 07. Studeni, 2018., 07:39 »


Ovaj film sam gledao još prije sto godina ali ga nisam tada doživio kao što sam sada

Kad Steven Spilberg ukomponira klasičnu bajku u jedan futurističan svijet dobijemo ono nešto  kad ostaneš bez daha

Meni ovaj film zauzima visoko pozicionirano mjesto na ljestvici filmova

 :thumbs:








 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9