HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691448 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1620 : 03. Prosinac, 2006., 10:40 »
LOTR: FOTR...

Bio na TVu pa nisam mogao ne-gledati :((((

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1621 : 03. Prosinac, 2006., 12:32 »
šaman king

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1622 : 03. Prosinac, 2006., 14:57 »
Dead Or Alive :ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave:
jel dobar  :naughty:

OT: Dječja Eurovizija  :?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1623 : 03. Prosinac, 2006., 16:06 »
Ne :dancing:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1624 : 03. Prosinac, 2006., 16:29 »
jel dobar  :naughty:
Jel dobra se kaze :dancing:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1625 : 03. Prosinac, 2006., 19:00 »
neki DBZ spešl muvi

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1626 : 08. Prosinac, 2006., 07:35 »
Malo animea u zadnje vrijeme:

Spirited Away - prekrasna bajka koja je više namijenjena mlađoj publici, no opet ju definitivno treba pogledati. nemojte imati predrasude, ipak se radi o legendarnom Miyazaki-u (Princess Mononoke). A i njegov stil crtanja je dosta upečatljiv i drukčiji od ostalih animea.

Outlaw Star - opet skidao anime na blef, i opet pun pogodak. Od prve epizode napet SF anime u kojem pratite plaćenika Gene Starwinda i njegove kolege. Sve započinje kad se pridružite jednoj "odmetnici" u potrazi za legendarnim brodom... Sve u svemu, 26. epizoda mi se činilo prekratko, i mislim da bi se od ovoga bez problema moglo napraviti barem još toliko epizoda.

Trigun
- o ovome animeu sam čuo dosta stvari, tako da sam i očekivao dobru zabavu i kvalitetu. U prvim epizodama sam se samo smijao i mislio sam da anime neće krenuti na ozbilju, no grdno sam se zahebao. Kasnije stvari postanu smrtno ozbiljne i ima dosta moralnih dvojbi nekih likova, a tako i potpune "nevinosti" glavnog lika. Sve u svemu odlično, tople preporuke svima.

Hellsing OVA I-II - pošto orginalna TV anime saga nije doslovno pratila radnju mange, krenula se raditi nova Orginal Video Animation koja će ispraviti nepravdu i razveseliti sve fanove. Serije izlaze jako rijetko, svakih 6-12mj i epizode traju po 50 min, što je više nego duplo od starog animea. Crtež je daleko superiorniji i koristi CGI, a ponekad i 3D modele (po meni potpuno nepotrebno). Za sada sam zadovoljan, no primjetio sam da je u nekim dijelovima prva anime serija bila vjernija mangi, te da koliko god da je dobar ovaj soundtrack jednostavno se ne može mjeriti sa onim iz orginala koji je daleko atmosferičniji i uhu ugodniji. Sve u svemu, ovdje su fajtovi daleko luđi, krvi ima posvuda i tako to. Sad pokušavam nabaviti III epizodu.

Final Fantasy: Advent Children - iako je ovo više CGI film, ipak spada pod anime zbog izgleda likova i tako to. Nisam igrao FF7, ali igrajući druge FF naslove očekivao sam bolju priču, što nisam dobio. Koliko sam se informirao (a što se može shvatiti i iz samog filma) ovo je samo nastavak i razrađivanje jednog malog dijela i više je za fanove. U tehničkom dijelu je savršen u svakom pogledu, ali voice-acting mi nekako saka, a i borbe koliko god da su spektakularne nekad znaju biti pretjerane. Gledljivo, no ništa posebno.

Naruto Movie II - iako vidim da se ovdje naveliko raspravlja o anime seriji, osobno baš i nisam bio zainteresiran za njega. Imao sam i predrasuda, najviše zbog broja epizodi, no sudeći po filmu ima potencijala. Jeste da se ne kužim previše u one ninđa-minđa fore i fazone, sve izgleda lijepo i na razini početnog DB-a (kasnije je DBZ nakon Friezera postao naporan i isforsiran), a i sviđa mi se sentimetalnost i priče o prijateljstvu i sl. Jedino što je film predvidljiv pa su razvoj radnje i njen kraj baš onakavi kakve očekujete.

Howl´s Moving Castle - nije mi se dalo spavati, a taman mi se skinuo anime, pa rekoh da pogledam. Šta drugo reći nego opet odlično. Miyazaki je po meni u animeu, ono što je Walt Disney u "običnom" crtanom filmu. Izuzev njegovog posebnog stila crtanja tu je i prekrasni bajkoviti svijet, a stvarno ne znam otkud njemu toliko orginalne i maštovite ideje. Likovi su odlično okarakterizirani, imaju svoju posebnu osobnost i toplinu. Ma šta ja tu pametujem, ko nije gledao, MORA!!!
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Gery

  • ***
  • 617
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1627 : 08. Prosinac, 2006., 11:45 »
reskve me

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1628 : 08. Prosinac, 2006., 14:27 »
Star Wars: Clone Wars vol.1

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1629 : 08. Prosinac, 2006., 22:17 »
@bleki
nabavi i prvi muvi i epizode
ma ja ću ti sve poslat jednom :winknkiss:

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1630 : 10. Prosinac, 2006., 18:03 »
http://www.youtube.com/watch?v=nHiS5bbIex4

ne owna ko dosadašnje, al ima dobrih forica :dancing:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1631 : 10. Prosinac, 2006., 18:04 »
svetac  :dancing:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1632 : 10. Prosinac, 2006., 18:05 »
Keč mi if ju ken
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1633 : 10. Prosinac, 2006., 19:29 »
"The Big Fish" :ave:

Najbolji film kojeg sam pogledao u zadnje vrijeme. Najbolji.

Prije toga "X-Men 2", sad u 8 "Braca Grim".

Eh, HBO... + TV1000 :dancing:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1634 : 10. Prosinac, 2006., 20:16 »
Keč mi if ju ken
owna :rockout3:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9