HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1690929 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2040 : 01. Travanj, 2007., 09:51 »
batman početak je najbolji betmen do sada. ma u biti svi su dobri osim onog sa švarcijem.

jer se pojavljuje robin, koji je jako gej lik.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2041 : 01. Travanj, 2007., 13:33 »
Kraljica - odlican, prodoran film obiljezen odlicnom glumackom ekipom i maestralno odradenim poslom istih.
Uglavnom, Fraers je vjestim potezima rekonstruirao tjedan dana nakon tragicne smrti princeze Diane 1977. godine. Interijeri, vecinom izgled palace i okolice te Blaireov dom uvjerljivi su i bez upadljivih detalja. Ali, dakako, film je najvise obiljezen Helen Mirren koja utjelovljuje kraljicu te pokazuje da ispod takve javne osobe lezi i osjecajan karakter. Odbijanje javnog pogreba princeze Diane od strane Elizabete nije zbog toga jer ona ne mari nego iskljucivo zato jer kraljica misli da je tako najbolje.
Tony Blair kao nesiguran i novo izabran premijer, divi se kraljici kao osobi ali kao i osobi koja vodi monarhiju. Osobno, u filmu je napravljen pre"andeoski". Tj. ispada da je replika americkog filma di je uvjek neko heroj i to... Tome svjedoce i laskavi epiteti kojima je nazvan - "spasitelj monarhije"...
Moram priznat da nisam bas pazio na kvalitetu glazbe u filmu ali prema onim slabim sjecanjima zakljucio bi da je solidna. Nije kao glazba u jednom Kumu ili pak LOTR-u ali je sasvim zadovoljavajuca.
Osobno mi se jako svidjela kamera. Paronamska gledalista scena voznje automobila, cvjeca pred Buckinghmamovom palacom (kojeg kak film odmice ima sve vise i vise), lova na jelena, imanja ili pak same palace.

Eto, kratki review napisan u 10tak minuta.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2042 : 01. Travanj, 2007., 15:57 »
batman početak je najbolji betmen do sada. ma u biti svi su dobri osim onog sa švarcijem.

jer se pojavljuje robin, koji je jako gej lik.
betmen početak je prepreprejeben :ave: :ave:


ot
death note, ep 22

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2043 : 02. Travanj, 2007., 11:53 »
Lov na hakera

i ja sma ga gledo, dobar flimić  :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2044 : 02. Travanj, 2007., 14:57 »
death note
ep 23 i 24

ane ne owna :ave:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2045 : 02. Travanj, 2007., 19:25 »
policijska patrola  :ementaler: :ementaler:



*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2046 : 02. Travanj, 2007., 19:32 »
gledao noć u muzeju, dobar film
idem ga sad spržit :dancing:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2047 : 02. Travanj, 2007., 19:35 »
Libertas - domaci film, pravljen po zivotu Marina Drzica od njegoav bijega iz Dubrovnika u Firenzu pa iz Firenze u Veneziu. Uglavnom, radnja se dogada u 16. stoljecu, tocnije izmedu 1508. i 1567. godine kada je Marin Drzic zivio. Baca nas u njegov privatan ali najvise i u javan zivot te nam pokazuje kako slavna "sloboda" u tadasnjoj Dubrovackoj republici je bila samo maska. Uglavnom, cenzor drzave, gospar Luka ( :tired: ) zabranjuje predstave koje ismijavaju tadasnju vlast u republici te kasnije ubija jednog mecenu koji mu se suprostavlja. Svi Marinovi prijatelji i obitelj bjeze u Firenzu dok jedino on ostaje u nadi da ce promjenit nesto. Na kraju neuspjeva te putuje u Fireznu po pomoc koju ne dobiva. Tamo pobiju njegove veze i love njega pa on bjezi u Veneciju poznatom duzdu. Ipak kad je dosao ulovili su ga ubojice te bjezeci od njih baca se u vodu, a ne zna plivati. Spasavaju ga ljudi neki al se razboli te na kraju filma umire.
Kostimografija je prelosa. Ono, u rangu je kazalista, plasticna koplja itd... Glavni glumac je isti Vigo Mortensen (iliti Aragorn), pojavljuje se i Nina Badric te ima ubervelikih 3min gdje pjeva i tako... Glasovi su totalno nerazgovjetni pa sam tako vise razumio talijanski sa titlovima dolje nego hrvatski bez njih. Ipak nije sve lose. Radnja se vjesto vodi do kulminacije te cak i stvara napetost i zelju da se sazna kraj. Kraj filma je, ako se mene pita, odlicno izveden. Uglavnom, Marin se oporavlja te se vraca sa pucom u Dubrovnik i tamo zapocinje novi zivot. Ali kasnije ispadne da je to sanjao tik prije nego je umro. Puno puta koristeno ali u ovom slucaju vjesto izvedeno od strane hrvatskog "strucnjaka".
Na kraju ipak dolazi jedan upitan dio: Ono, pisu titlovi kako je tek za 36 godina Marinov necak pohranio njegovo tjelo u crkvi Sv. Stjepana (ispravite me ako sam u krivu) u Veneziji. A ja se pitam kako je nasao tjelo u moru (jer su ga tamo bacili kak nisu znali ko je to) i kak se to tjelo nije raspalo u razdoblju u 36 godina.
Za kraj, mislim da je film cak i ok. Malo iznad prosjeka, iznenadio me posto je domaci i tako... A iso sam ga gledat pod skolom tako da je to jos jedan plus.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2048 : 02. Travanj, 2007., 21:43 »
How High - decki ownaju

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2049 : 02. Travanj, 2007., 21:53 »
Libertas - domaci film, pravljen po zivotu Marina Drzica od njegoav bijega iz Dubrovnika u Firenzu pa iz Firenze u Veneziu. Uglavnom, radnja se dogada u 16. stoljecu, tocnije izmedu 1508. i 1567. godine kada je Marin Drzic zivio. Baca nas u njegov privatan ali najvise i u javan zivot te nam pokazuje kako slavna "sloboda" u tadasnjoj Dubrovackoj republici je bila samo maska. Uglavnom, cenzor drzave, gospar Luka ( :tired: ) zabranjuje predstave koje ismijavaju tadasnju vlast u republici te kasnije ubija jednog mecenu koji mu se suprostavlja. Svi Marinovi prijatelji i obitelj bjeze u Firenzu dok jedino on ostaje u nadi da ce promjenit nesto. Na kraju neuspjeva te putuje u Fireznu po pomoc koju ne dobiva. Tamo pobiju njegove veze i love njega pa on bjezi u Veneciju poznatom duzdu. Ipak kad je dosao ulovili su ga ubojice te bjezeci od njih baca se u vodu, a ne zna plivati. Spasavaju ga ljudi neki al se razboli te na kraju filma umire.
Kostimografija je prelosa. Ono, u rangu je kazalista, plasticna koplja itd... Glavni glumac je isti Vigo Mortensen (iliti Aragorn), pojavljuje se i Nina Badric te ima ubervelikih 3min gdje pjeva i tako... Glasovi su totalno nerazgovjetni pa sam tako vise razumio talijanski sa titlovima dolje nego hrvatski bez njih. Ipak nije sve lose. Radnja se vjesto vodi do kulminacije te cak i stvara napetost i zelju da se sazna kraj. Kraj filma je, ako se mene pita, odlicno izveden. Uglavnom, Marin se oporavlja te se vraca sa pucom u Dubrovnik i tamo zapocinje novi zivot. Ali kasnije ispadne da je to sanjao tik prije nego je umro. Puno puta koristeno ali u ovom slucaju vjesto izvedeno od strane hrvatskog "strucnjaka".
Na kraju ipak dolazi jedan upitan dio: Ono, pisu titlovi kako je tek za 36 godina Marinov necak pohranio njegovo tjelo u crkvi Sv. Stjepana (ispravite me ako sam u krivu) u Veneziji. A ja se pitam kako je nasao tjelo u moru (jer su ga tamo bacili kak nisu znali ko je to) i kak se to tjelo nije raspalo u razdoblju u 36 godina.
Za kraj, mislim da je film cak i ok. Malo iznad prosjeka, iznenadio me posto je domaci i tako... A iso sam ga gledat pod skolom tako da je to jos jedan plus.

ma super si.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2050 : 03. Travanj, 2007., 06:53 »
Vrag nosi pradu

Ultrapredvidljiv šablonski film o karijeristima u velikom gradu. Glumci valjaju, film je šaren, radnja je okej i bez praznog hoda. Sve u svemu, solidnih sat i po zabave, čak i ako vas moda uopće ne zanima.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2051 : 03. Travanj, 2007., 11:08 »
300

zabavno  :dancing:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2052 : 03. Travanj, 2007., 16:43 »
The Lost Room, part 2

Prvi dio je bio kul, ali ovo je :ave: :ave: :ave:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2053 : 03. Travanj, 2007., 19:43 »
Thank you for smokin  :dancing:
owna  :dancing:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2054 : 04. Travanj, 2007., 14:11 »
Nadreality Show - Osnovna Skola Sinan Sakic - ROFL

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9