HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1722742 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3735 : 19. Travanj, 2008., 12:28 »
neki film o fifti sentu i kako je prezivio 9 metaka  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3736 : 19. Travanj, 2008., 13:47 »
Citat:
odlican film, pun campy humora, s uber sexy junakinjom.. 6 / 10

 :loludara: :ave:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3737 : 19. Travanj, 2008., 14:12 »
Darkness Falls iliti Zubić Vila

mene je film nasmijao dovoljno

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3738 : 20. Travanj, 2008., 10:16 »
The Mist (2007)

Ukratko. Smeće.

Produženo. Pa, film je došao u 2007., kad su precjenjena blockbuster smeća bila poprilično česta (Grindhouse, Die Hard 4), pa ne čudi što je film prošao dobro. Da je film samo loš, još bi prešao preko toga, ali film je baš ono glup, i jedan je od rijetkih koje kad sam pogledao, da mi je baš bilo žao potrošenog vremena. Kraj o kojem svi pričaju kao o nečem savršenom, isto tako je nedorečen i bezvezan.

Kad sam u kritikama pročitao da ga uspoređuju s amerikom nakon 9/11, tolika mi se povraćotina našla u grlu da ću jednostavno film pokušati što prije zaboraviti i svima ga preporučiti za negledanje.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3739 : 20. Travanj, 2008., 11:28 »
prokleti hipi..sve vas pobit treba..

Helsinki Napoli All Night Long (1987)
Alex je Finac oženjen Talijankom koji radi kao taksist u Berlinu. Jedne večeri u auto mu ulaze dva muškarca s kovčegom punim novca. Nesrećom po Alexa, počnu ih proganjati gangsteri čiji novac je ukraden. Tijekom pucnjave oba njegova putnika bivaju ubijena, a on biva prisiljen riješiti se njihovih tijela i obračunati s kriminalcima.

Krimi komedija Mika-e Kaurismäki-a..s cameo-ima Wima Wendersa i Jima Jarmuscha..dobar film, bila bi i osmica, al kraj previse komedija.. 7 / 10

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3740 : 20. Travanj, 2008., 21:37 »
American Gangster

Taman pogledao. Nije loš film, dao bi mu ocjenu 7.5/10

*

Lich

  • ***
  • 636
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3741 : 21. Travanj, 2008., 20:56 »
Darkness Falls iliti Zubić Vila

mene je film nasmijao dovoljno

Glup horor s još glupljim negativcem.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3742 : 22. Travanj, 2008., 12:13 »
Darkness Falls iliti Zubić Vila

mene je film nasmijao dovoljno

Glup horor s još glupljim negativcem.
nisam ni primjetio.. bio sam prebizi sa smijanjem na goofove filma

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3743 : 22. Travanj, 2008., 17:17 »
[Rec] (2007)

Jede Kloverfild za međuobrok. Bolji mi je i od Bler Vič. Zadnjih 15 minuta filma je zbilja sjebano.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3744 : 22. Travanj, 2008., 17:45 »
Paperitähti (1989) aka Paper Star (1989)
Glavni lik filma je Anna, bivši top model čija je karijera u silaznoj putanji zbog loših osobnih odluka. Njezin ljubavnik Ulf svodnik je i diler koji ju ostavlja da se skrasi u Stockholmu. Sredovječni modni fotograf Ilja pokazat će se kao novi loš izbor, a nakon što je policija pritvori preko noći, ona će krenuti u ponovnu potragu za Ulfom.

Mika Kaurismäki je napravio film lošiji nego inače..predug i dosadan.. 6 / 10

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3745 : 25. Travanj, 2008., 15:23 »
Amazon (1990)
Nakon što mu supruga pogine u automobilskoj nesreći, finski bankar Kari s dvije kćeri seli u Brazil. Na ulicama Rija De Janeira ostane i bez novca te s kćerima odlazi u unutrašnjost zemlje. Na putovanju upoznaje pilota koji mu govori o rudnicima zlata, školsku učiteljicu koja se zalaže za očuvanje prašuma te pleme Indijanaca koji žive u skladu s prirodom.

Mika Kaurismäki-iev američki film..glumi genijalni Robert Davi..jako dobar, topli film.. 7.5 / 10

Cha Cha Cha (1989)
Dva bratića, Kari i Matti, zamijenit će nakratko svoje živote da bi potonji dobio novac na temelju uvjeta koje je zadala tetka iz Amerike. Iako živi poput propalice ispod nekog helsinškog mosta, Matti će na nagovor Karija pokušati postati pravi gospodin. Kari će pak za to vrijeme morati zauzeti Mattijevo mjesto pod mostom.

Prosječan film Mika Kaurismäki-a..spašava ga još jedna genijalna uloga Kari Väänänen-a..malo previše komedično glupih apsurdnih elemenata i stoput prezvakana tema, ovaj put na malo drugaciji nacin.. 6 / 10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3746 : 25. Travanj, 2008., 17:09 »
Zapi jesil ti pogledao i jedan film iz ovog desteljeca?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3747 : 25. Travanj, 2008., 17:16 »
Planet Earth.
I avaj, teško je riječima opisati..pa ono:
http://www.youtube.com/watch?v=7kBg_LxS9E0

Must see. Prebrutalno.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3748 : 25. Travanj, 2008., 21:25 »
Zapi jesil ti pogledao i jedan film iz ovog desteljeca?

Nisam.  :tired:

Ne, nisam Zapi, al se osjećam prozvanim.

POKUŠAO gledati ovaj novi dokumentarac o Tesli, nisam stigao, i računam aj pogledat ću reprizu koje naravno nema i sad moram čekati godinu dana ili opet njegovu obljetnicu rođenja/smrti da ga puste.
:(
Bar oni imaju kad reprizu puknut, ne kužim zašto nisu kad skoro uvijek dokumentarce repriziraju...

Vincent 1982-od Tim Burtona, dok je još radio u Walt Disneyu. Tipično burtonovski:), samo maybe prekratko (svega 6 min)

Frankenweenie 1984-Burton again, 1984. Ful se može vidjeti formula koju Burton uvijek koristi u svojim filmovima, samo me kraj malo iznenadio.
Ugl bazirano na Frankenstein filmovima pa ne treba puno filozofirati, samo što je ulogu big F.-a preuzeo-pas. Zabavno, a i traje samo 30 min. Navodno, ovo je njegov prvi film (dakle ne animirani)

Night of the living dead 1968-Imam prerađenu verziju doma (iz 99', kao 30 anniversary edition) s digitaliziranim zvukom i videom te jednom scenom (početnom) gdje radnici ukrcavaju lijes iz kojeg kasnije izlazi prvi zombi. Ovog uvoda u originalu nema.

Zanimljivo je kako su tog istog zombija (dok je bio u lijesu) okarakterizirali kao 'nastranog pedofila', dok se u originalu iz 68' nigdje ne naznačuje kakvu je osobnost isti imao tijekom života. Također, na groblju dolaze svećenik i roditelji djevojčice koju je 'manijak napastovao' i tu otac pljune na njega.
Nakon što par sa svećenikom ode, mrtvac se probudi, napadne radnike i ovi pobjegnu.

Sad, sumnjam da ima nekakve veze s pričom, ali ono, riječ je o zanimljivom detalju ili možda čak grešci. Ne znam je li scena naknadno snimljena ili što, al ono, baca malo drugačiju sliku na priču.(ako bi se išlo u detalje, jel)

Anyway, odličan film.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3749 : 25. Travanj, 2008., 21:53 »
Zapi jesil ti pogledao i jedan film iz ovog desteljeca?

Ko si ti bog te jebo?

Ilsa, She Wolf of the SS (1975)
Ilsa is an evil Nazi warden at a death camp that conducts "medical experiments". Ilsa's goal is to prove that woman can withstand more pain and suffering than men and therefore should be allowed to fight on the front lines.

Manje nego sto sam ocekivao, s obzirom na kultnu reputaciju ovog filma..ali svakako must-see..ako volite exploitation..ako ne, nebitan film potpuno.. 6 / 10

Frontière(s) (2007)
A gang of young thieves flee Paris during the violent aftermath of a political election, only to hole up at an Inn run by neo-Nazis.

Kulan franscuski horror..ubiti kombinacija Texas Chainsaw Masacra, Wesa Cravena i Heute Tensiona..al ne smeta.. 7 / 10

Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks (1976)
Finding a new employer, and looking not a day older since the end of World War II, Ilsa works for an Arab sheik who enjoys importing females to use as sex slaves. An American millionaire's daughter, a movie star, and an attractive equestrian are among his latest victims.

Ilsa je back..bolja nego ikad!!! Puno bolji nego prvi film..ima brutalnih stvari..ukljucujuci i gay pedofiliju..najozbiljnije.. 7 / 10

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9