HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729758 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4860 : 17. Prosinac, 2008., 20:41 »
or else!!!!!  :b_ljutko:

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4861 : 17. Prosinac, 2008., 23:26 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 10:07 dooks »

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4862 : 18. Prosinac, 2008., 00:12 »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4863 : 18. Prosinac, 2008., 08:40 »
super je što? :S

u cijelom filmu se ne dogodi apsolutno ništa.  :wildboy:

Pa upravo to sam i rekao.....2 i pol sata bačeno u vjetar.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4864 : 18. Prosinac, 2008., 09:37 »
Dužni su bar izbaciti neko uncut DVD izdanje  :b_wildy:

Da, najavljena je Raw and Uncut DVD verzija za 6.1.2009. Jedini problem je sto to 'sirovo' i 'nerezano' izdanje traje 101 minutu umjesto 161 minuta. Jeboimpasmater. Ali, dobro, mozda jos ima nade, jer je to europska verzija, mozda Ameri dobiju duzu verziju, pa mozda i ispluta nekako ta famozna verzja od 161 minutu.
... what a tragic mess you fools have made of this.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4865 : 19. Prosinac, 2008., 16:38 »
God of delusion - Richard Dawkin, Russell Barnes.

Malo zadrto i ne otkriva ništa novo, uglavnom lupanje po već poznatim stvarima. Očekivao sam više.  :b_ae:

EDIT:

Virus of faith - drugi dio ovoga. Zanimljivije, ali i dalje mi djeluje kao za osnovnoškolce il tu negdje. Sve u svemu, razočaravajuće.
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2008., 17:31 n00b »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4866 : 19. Prosinac, 2008., 17:36 »
God of delusion - Richard Dawkin,

Čitao sam knjigu The God Delusion ali prvi put čujem da ima film. To dokumentarac ili šta...?  :b_wildy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4867 : 19. Prosinac, 2008., 17:48 »
Nagledo se zadnja 2 dana  :D

The Invisible Man (1933)
Dobar fim vjeran predlošku H.G. Wellsa..režirao James Whale (Frankenstein (1931), Bride of Frankenstein (1935), Green Hell (1940))..zanimljivost (!): glumi Gloria Stuart koja je 60 godina kasnije glumila staru preživjerlu u titanicu, i kao mlada je bila jako sexy..inače film je meni jako dobar, sve uloge, osim landlady koja je prokleto iritantna..za ono vrijeme jako zanimljivi efekti 7 / 10

The Invisible Man Returns (1940)
Kako sam se i odlučio gledati ovu seriju, osim zbog tog što obožavam predložak, Vincent Price..nažalost on je invisible man, pa ga ne vidimo prevše (hou hou), ali još uvijek vidimo kretnje i čujemo govor, što daje ovom filmu, kao i svim njegovim, onaj genijalan hej-ja-se-uvijek-napola-zajebavam ton..jako, jako dobri efekti za ono vrijeme, gotovo usavršena nevidljivost, nema gotovp nikakavog pomaka u kasnijim nastavcima.. 7 / 10

The Invisible Woman (1940)
Najedanput se u Universalu okreću komediji, što je jako glup izbor..iako možete smislit 200.000 komičnih situacija, oni ne uspijavaju..jedina stvar kul u filmu je, što iako iz 1940, to što je mnogo sexy ideja da je ona cijelo vrijeme gola i ne vidljiva i tako..al to vjerojatno samo meni jer sam nedojabana geekčina.. 5 / 10

Invisible Agent (1942)
U prvi mah čovjek pomisli da su se odmakli od komedije, ovaj nastavak ima prilično zaniumljivu scenu, da bi odjednom ubacili komičnu scenu, koja je više manje pokvarila cijeli film..treba notat da glumi Peter Lorre.. 6 / 10

The Invisible Man's Revenge (1944)
Zadnji u seriji Universalvoih filmova..jako dobra izvedba Jona Halla, koji je glumio i u prošlom nastavku, al nema nikakve veze šta se likova tiče..radnje zanimljiva, gluma dobra.. 7 / 10

   
Shrek the Halls (2007) (TV)
Naravno da je dobro, ima veze sa shrekom! Polusatni Božični specijal!! I kul je..jednostavno.. 7 / 10

Suspiria (1977)
Remek djelo legendarnog Daria Argenta koje meni nije baš remek djelasto, osim izbora boja, genijalan Technicolor tri strip osnovne, pre jebeno..to treba re-masterat, i savršeno..glumi i legendarni trešer Udo Kier.. 6 / 10

Escape from Alcatraz (1979)
Don Siegel i (mladi) Clint Eastwood..kako može ne bit savršeno..po pectoti put, i opet zaboravio kaj se događa,i bilo mi preuzbudljivo.. 9 / 10

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4868 : 19. Prosinac, 2008., 18:21 »
Escape from Alcatraz (1979)
Don Siegel i (mladi) Clint Eastwood..kako može ne bit savršeno..po pectoti put, i opet zaboravio kaj se događa,i bilo mi preuzbudljivo.. 9 / 10

ane...prejak film
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4869 : 19. Prosinac, 2008., 18:24 »
God of delusion - Richard Dawkin,

Čitao sam knjigu The God Delusion ali prvi put čujem da ima film. To dokumentarac ili šta...?  :b_wildy:

A ko neki TV dokumentarac, RD je narator i većim dijelom autor. Djeluje dosta proizvoljno i amaterski, ali ne ono 'u fušu', već jednostavno se vidi da je prof. Dawkins odlučio napraviti kratki dokumentarac o tome s neoprevelikim produkcijskim zahvatom. Koliko sam uspio skužiti, na IMDB je stavljen kao ''Root of all evil'', Russell Barnes http://www.imdb.com/title/tt0774118/, i ima dva dijela-God Delusion i Virus of faith (cca 50 min svaki).

Ne znam kakva je knjiga, ali na tu tematiku ''God who wasn't there'' mi je puno bolji.  :b_ae:

Pogledao opet Taxidermia sinoć i zaključujem kako je taj film prejeben, iz više razloga.  :syzygy:


*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4870 : 19. Prosinac, 2008., 18:32 »
@noob : meni je knjiga bila odlična (eng verzija)

@Gringo : pogledaj još Cigarette Burns i pogledao si 3 najbolje epizode. Ali stvarno....taj serijal je mogao bit tako dobar da je to čudo. Ne sjećam se kako se zove jedna epizoda ali znam da sam se pitao jeli ovo komedija ili horror ("jelen" ubojica i te pizdarije).
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4871 : 19. Prosinac, 2008., 18:55 »
Escape from Alcatraz (1979)
Don Siegel i (mladi) Clint Eastwood..kako može ne bit savršeno..po pectoti put, i opet zaboravio kaj se događa,i bilo mi preuzbudljivo.. 9 / 10
Predobar film, gledao više puta.
Atmosfera fantastična, ali Shawshank Redemption mi je bolji zatvorski film.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4872 : 19. Prosinac, 2008., 19:00 »
Najbolji je Green Mile  :b_dodo: i alcatraz je bolji..

al naravno da su izvan konkurancije woman in cages, caged heat i to  :mrgreen:

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4873 : 19. Prosinac, 2008., 19:03 »
Green Mile ne računam, zbog te paranormalne tematike, ali je isto genijalan film. Dođe mi da pustim suzu na kraju filma,e :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #4874 : 19. Prosinac, 2008., 19:25 »
''Låt den rätte komma in'' sam gledao zamućen, al taj dio nije vidljiv kroz cijeli film već samo na dva dijela ako se ne varam. :b_dodo:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9