HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1722820 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6330 : 12. Listopad, 2009., 08:57 »
ako je neko gledo užasnih filmova, ja sam.

ovo je potpuno negledljivo, sve, nema ništa, akl ništa dobro u cijelom filmu. Radnje, rendom atmosfera nepogođena, glupi bejl (a i svi ostali) s mega promuklim glasovima, ROBOTI RIBE, i ne zaboravimno najgori i odvratno patetični kraj, na koji sam se smijo dok nisam počeo plakat od užasa.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6331 : 12. Listopad, 2009., 10:25 »
+1

Ae. Jedan od najgorih visokobudžetnih filmeka ikad.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6332 : 12. Listopad, 2009., 10:40 »
to je vjerojatno jer ne jebete.  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6333 : 12. Listopad, 2009., 12:41 »
Silent Venom (2009)

Dosta loše. Treš. Ogromne mutirane zmije u podmornici ubijaju sve redom al kapetan naravno uspjeva istovremeno i borit se sa zmijama i protiv razarača i druge podmornice. Yeah right. 4/10 :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6334 : 12. Listopad, 2009., 15:40 »
+1

Ae. Jedan od najgorih visokobudžetnih filmeka ikad.

napokon kume. stalno ispadam ko forser neki s hejtanjem tog terminatora.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6335 : 12. Listopad, 2009., 15:46 »
A dobro, ne bih baš rekao da je tolko loš.  :wildboy:

Osim prilično loše priče i onog drugog robota, meni je film prilično okej.
Al opet, ni prošli Terminatori nisu imali baš super priču. A ove stvari koje navodite kao loše (tipa ovi vodeni i drugačiji strojevi)... ne znam zašto je to loše. Mislim, zašto ne bi postojali i takvi?  :wildboy:
Jel su trebali stavit samo T modele samo zato jer su ti bili dosad? Meni je zapravo logičnije ovako - T modele su slali u prošlost jer nema smisla da šalju ove vodene i ostale, al u budućnosti su im korisni.  :solidus:

To što vi hejtate Bejla je druga stvar.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6336 : 12. Listopad, 2009., 15:49 »
Dobro, iskreno, ROBOT RIBE su najbolja stvar u filmu :ementaler: bar sam se nasmijo :ementaler:


al film je još uvijek negledljiv. jedino gori blokbaster da se sad mogu sjetit je surogati. cak je i vulverin bolji. sveto trojstvo negljedljivih blokbastera.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6337 : 12. Listopad, 2009., 23:37 »
pogledao surogate.

čak, ČAK je film dobar. nije negledljiv ko što mr. kineski vestern kaže. ima brusa willisa, ok, zanimljivu priču. podosta naivan, al za pogledat neloše. recimo 7/10

uz to, pogledao i ugly truth. klišeiziran do bola. ima par smiješnih scena ali nećete plakat od smijeha. heigelica je slatka, gerard još više. uglavnom, kad izađete iz kina nećete ostat prosvjećeni, ali da ste to htijeli ne biste gledali ovaj film. daje upravo ono što od njega očekujete.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6338 : 13. Listopad, 2009., 00:48 »
 :hihi: :ave: :ave:

edit: zajebavaš se jel?  :D
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6339 : 13. Listopad, 2009., 01:35 »
Igrić čak smo ti dali tračak ukusa. Reko ja di je igrić. Veli Grga gleda Surogate.

Ja reko u kurac. To se ni njemu nemre sviđat, ipak ima tračak ukusa.

Al eto, prevario sam se.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zg
Caché (2005)
Perhaps you will attend Caché to see what all the buzz is about. You will be disappointed. This is not a film to be enjoyed. It is not meant to entertain you. You should at some point in the film be confused, even angered, by what is happening.
:tired:
Baš to. Dosadan je. Mislim nije bio dosadan jerbo ništa nemože bit dosadno uz mog sexy kuma. Al da sam sam gledo. Bojim se pomislit. 5 / 10

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ae, gleda još
Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death (1989)
Neznam zašto tako niska ocjena. Jako kul satira na akademic pederčine. Shannon Tweed izgleda božanstveno, iako je malo previše obučena večinu filma. Adrienne Barbeau naravno owna u svojoj maloj ulozi vođe kanibalskog plemena. Bill Maher je loš doduše.

Jako lajkam film, iako je PG-13 pa nema golotinje osim malo topless kupanja na početku. I da, film nije ka horror. 8 / 10

P.S.
Ko bi uopće manje očekivo od scenarista Under Siegea i creatora "V.I.P."-a s Pamelom Anderson.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Silent Venom (2009)

Dosta loše. Treš. Ogromne mutirane zmije u podmornici ubijaju sve redom al kapetan naravno uspjeva istovremeno i borit se sa zmijama i protiv razarača i druge podmornice. Yeah right. 4/10 :(

Bar na tvu nisu prikazali film Fred Olen Raya :ave: Svaka im čast :ave:

Mislim vjerujem da neznate za legendarnu i kultnu lošost tog čovjeka. Al ono, nije za tv.

I da, ne vjerujem ti da film nije zabavan. Prvo to je Fred Olen Ray. Možda je loš objektivno, al nije izronio kao kultni redatelj bez razloga, ima stil u svojoj lošosti. Drugo, glumi Tom Berenger. Taj čovjek je takav over-actor, skoro ko William Shatner. On je onak Shatner novog doba. Treće Krista Allen je dobra pička, i čak ako i nije gola, sumnjam da je pokrivena previše. Žao mi je šta ga nisam gledo.
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2009., 02:07 Zapi »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6340 : 13. Listopad, 2009., 09:20 »
:hihi: :ave: :ave:

edit: zajebavaš se jel?  :D

ma ne. fakat je film gledljiv.  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6341 : 13. Listopad, 2009., 13:05 »
Silent Venom (2009)

Dosta loše. Treš. Ogromne mutirane zmije u podmornici ubijaju sve redom al kapetan naravno uspjeva istovremeno i borit se sa zmijama i protiv razarača i druge podmornice. Yeah right. 4/10 :(

Bar na tvu nisu prikazali film Fred Olen Raya :ave: Svaka im čast :ave:

Mislim vjerujem da neznate za legendarnu i kultnu lošost tog čovjeka. Al ono, nije za tv.

I da, ne vjerujem ti da film nije zabavan. Prvo to je Fred Olen Ray. Možda je loš objektivno, al nije izronio kao kultni redatelj bez razloga, ima stil u svojoj lošosti. Drugo, glumi Tom Berenger. Taj čovjek je takav over-actor, skoro ko William Shatner. On je onak Shatner novog doba. Treće Krista Allen je dobra pička, i čak ako i nije gola, sumnjam da je pokrivena previše. Žao mi je šta ga nisam gledo.

Pa je, zabavan je, nisam reko da nije al jednostavno osjeti se ta kako kažeš lošost kroz cijeli film. Da, Krista Allen je jebob al nema ni približno nikakvih sexy scena u ovom filmu tako da ono... a i ima neki piskutavi glasić koji malo živcira. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6342 : 13. Listopad, 2009., 16:37 »
District 9.

Deprimiralo me. Ne radnja i to, nego film koji tako izgleda...

'Bem ti Balkan.  :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6343 : 14. Listopad, 2009., 00:23 »
Per un pugno di dollari (1964)
Gledo nakon pecto godina, koda sam i prvi put. Radnje je sjebana nekak, i to ne lajkam. I neznam što bi film bio bez muzike koju ima. Gian Maria Volontè rula užasno. 8 / 10

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6344 : 14. Listopad, 2009., 22:36 »
The Final Destination (2009)
Moje nježne oči se ne mogu priviknut na jebene 3D naočale. Rijeke su mi tekle niz lice prvih pol sata filma.

Film je glup ko i svi nastavci prije, al lajko sam relativno. Pičke su dobre, relativno je gory za final destionation u tri dimenzije. Al jebeni moramo prekinut lanac smrti scenarij nemrem probavit više. Pecto ih ima. 5 / 10


The Prestige (2006)
Pogledo napokon. Nemam riječi. 10 / 10
« Zadnja izmjena: 15. Listopad, 2009., 02:59 Zapi »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9