HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730173 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6660 : 14. Studeni, 2009., 00:02 »
ja obožavam bastrdse. smatram da je to nešto najbolje što je filmska industrija izbacila zadnjih par godina.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6661 : 14. Studeni, 2009., 00:28 »
jesi.

al ozbiljno, ko lajka te mrtve bastardse*? niko jebote. osim možda rođera egberta.

i nemoj mi kvoutat imdb ocjenu, jerbo ono istu ocjenu imaju i oko njega na top250 listi su filmovi ko što su memento i leon, tak da ono, imdb ništa ne znači.

 :tired:

U pravu je Ixy, Gamer je okej, a IB sakaju?
Koji kruac? Objasni se...


imdb ocjene.  :tired:
I nisi li hejto memento do neki dan?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6662 : 14. Studeni, 2009., 00:29 »
pa jesam. zato i kažem da loši filmovi dobivaju dobre ocjene.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6663 : 14. Studeni, 2009., 00:48 »
al ozbiljno, ko lajka te mrtve bastardse*?
i nemoj mi kvoutat imdb ocjenu

Ne kužim. Zašt ti na to pitanje ne bi mogo odgovorit IMDB-om?
84.085 ljudi je izglasalo prosječnu ocjenu 8.6

Ak, recimo, kažemo da ljudi lajkaju film ako ga ocijene sa 8 i više, to je minimalno 70032 ljudi. I to samo koji su glasali na imdb-u.

Okej, Karlo, super, tebi se basterdsi ne sviđaju. Sakaju ti čak. Jej, briga me.
Al onak, ne možeš reć da je Gamer bolji film. Il tak nešt.  :tired:

A i ti grga.  :wildboy:
Prije nego što je izišo film, ti si prejzo tarantina i govorio da ni jedan film loš nije napravio. A sad basterdsi toliko sakaju? Kak to sad?  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6664 : 14. Studeni, 2009., 00:52 »
Bilder i ledi gaga fen.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6665 : 14. Studeni, 2009., 00:54 »
Prije nego što je izišo film, ti si prejzo tarantina i govorio da ni jedan film loš nije napravio. A sad basterdsi toliko sakaju? Kak to sad?  :wildboy:

ja to isto kažem, i baš zato sakaju basterdsi. da je to narpavio neko tipa tony scott, rekob najbolji film tonya scotta. al ono, od tarantivna očekujem dobar film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6666 : 14. Studeni, 2009., 01:23 »

A i ti grga.  :wildboy:
Prije nego što je izišo film, ti si prejzo tarantina i govorio da ni jedan film loš nije napravio. A sad basterdsi toliko sakaju? Kak to sad?  :wildboy:

čovjek je toliko otišao u apsurdnost i glupost da mi je tužno više. Filmu toliko fali eros. Poanta. Žar. Čovjek je došo i napravio zajebanciju. Kill Bill je isto zajebancija - al film sa srcem jebemu.  :wildboy: Ovo je ništa. na ničemu se čovjek nije zadržao, film bez početka ni kraja, nit važnih likova nit ikakve karakterizacije.

jebemu mater, pa pogledajte mrtvi jackie brown. pogledajte ga opet pa ćete shvatit. suzu sam pustio na kraju tih besterdsa.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6667 : 14. Studeni, 2009., 01:27 »
Night and the city

Savršen film. Scenarij, gluma...skill.  :(     
9/10
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6668 : 14. Studeni, 2009., 01:27 »
film blood and bone(street fight) predobar film,ko voli takve filmove..:))

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6669 : 14. Studeni, 2009., 01:37 »


zašto ja njemu preporučam dobre filmove, a sam gledam mrtva smeća ;( [edit: grgi, ne ovom nepostojećem čovjeku gore dakako]

npr
Colin (2008)
Film je kao kul i super jerbo je snimljen za 45 funti i zato što kao prikazuje zombije sa njihove strane, ono njegovu bol kad se preobrazava i to. Prvo, boli me mrtvi kurac, mislim koda ću snimat kak tip bez ruku i nogu snima s kamerom u šupku i onda reć to je najbolje što je mogo. Ok, to je najbolje što je mogo, al budimo realni, on nije ni trebo metat kameru u šupak in the first place. Drugo, nije prvi koji prikazuje, nego je prvi za ovih 5 ljudi, a to su ljudi koji su vidli ovaj film po festivalima. A svi znamo kakvi prljavi alternativci idu po festivalima. 4 / 10

Pathogen (2006)
Još jedan film sa posebnim uvjetima. Naime, ovaj film je napisala, snimila i režirala djevojčica od 12 godina. Ok, boli me mrtvi kurac. Kaj onda? Film saka košto sakaju..pa filmovi 12godišnjaka na ytu. 2 / 10

znam da sam si sam kriv i da sam mogo znat da će takvi bit. al eto, dok ovo pišem mi se skida tajlandsski film s gusarima. nepopravljiv sam. retardiran. zovite to kak oćete.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6670 : 14. Studeni, 2009., 01:43 »
mazohist  :hug

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6671 : 14. Studeni, 2009., 02:23 »
Night Train - 6/10

Jedan od onih "mystery" filmova, fora atmosfera za gledat po noći (u biti jako fora atmosfera općenito, baš lajkam), onako sčilano, nisam očekivao previše niti sam dobio, al ne mogu reći da mi je žao što sam pogledao

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6672 : 14. Studeni, 2009., 10:39 »
na top250 listi su filmovi ko što su memento i leon, tak da ono, imdb ništa ne znači.

Oba filma su predobra.  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6673 : 14. Studeni, 2009., 12:09 »
Počeo gledat jučer onaj neki policijski film sa Fordom i onim likom iz black hawk down-a i zaspao. Kad sam se probudio film već završio. :wildboy:

Nadam se da ništa dobro nisam propustio i da je vrijedilo zaspat. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6674 : 14. Studeni, 2009., 14:48 »
Evo upravo ti je repriza na Novoj. Ok film za ubit sat i pol.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9