HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730628 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6990 : 20. Prosinac, 2009., 20:36 »
nisi me zadivio.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6991 : 20. Prosinac, 2009., 20:39 »
kako bi nekog mogo zadivit time što imam dvije knjige o kubricku. to je samo bilo izvlačenje iz tebe "hej karlo ti si pizda neću s tobom raspravljat", jerbo se meni ustvari neda raspravljat :ementaler: jerbo bi fejlo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6992 : 20. Prosinac, 2009., 20:41 »
Fejla ako ja uz film moram pročitati i dvije debele knjige da bih shvatio smisao i po čemu je tolko dobar.
Oke, sad će uletit faca il netko i reć rofl, naravno da moraš čitat da bi shvatio šta je dobro u kadriranju i slično, al ne govorim o tome.

Ja želim znat što je tolko genijalno u tom filmu. Mislim, dobar mi je i vjerojatno sve stvari koje ne kužim imaju smisla i nekakvo ultraduboko značenje povezano sa svim i svačim, al ja to ne mogu vidjet kad gledam film. ;(

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6993 : 20. Prosinac, 2009., 20:47 »
nisam nikad pročito te dvije knjige, ko još čita eloel. rula mi ovako, jerbo mi rula.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6994 : 20. Prosinac, 2009., 20:54 »
Jel znaš reć zašto ti rula il tek tolko?  :hihi:

Nego, Avatar zasad ima prosječnu ocjenu 8.9  :solidus:
23 tisuće glasača nije malo, a i samo je jedna skupina glasača (top 1000 voters - valjda oni koji najviše glasaju, jel) dala u prosjeku ocjenu manju od 8.0. A i od njih tisuću, glasalo ih je 50.

Ne znam, idem sutra to gledat, baš me zanima šta je tolko dobro. Jer se već iz trejlera vidi da je priča govno preloše. ;(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6995 : 20. Prosinac, 2009., 20:59 »
Ja želim znat što je tolko genijalno u tom filmu. Mislim, dobar mi je i vjerojatno sve stvari koje ne kužim imaju smisla i nekakvo ultraduboko značenje povezano sa svim i svačim, al ja to ne mogu vidjet kad gledam film. ;(

nije genijalan film, kubrick je overrated. :(

štajaznam, glupo mi je svodit u jednu rečenicu, al kad bih morao:
film se svodi na to da tehnologije ne mogu promijeniti ljudski mozak tj razmišljanje navike i to.
mislim ima mnogo stvari koje je lik htio reć s tim filmom. (imho ovo mu je najbolji. :( )

mislim, možda je film inspiriran i engleskim huliganstvom, fudbalskim i to. tad je rejđalo po engleskom, nije se znalo kako spriječit i to. tehnologija je bila u razvoju, pranje mozga i šemice su bile IN.

blah. neznam.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6996 : 20. Prosinac, 2009., 22:38 »
Kjubrik možda je overejted u narativnom smislu. Odnosno da želi puno toga pametnoga reći al kaže to na kompliciran i često naporan način.
Al tehnički je lik bog. Jedinstven. Kako god.

Fejla ako ja uz film moram pročitati i dvije debele knjige da bih shvatio smisao i po čemu je tolko dobar.
Oke, sad će uletit faca il netko i reć rofl, naravno da moraš čitat da bi shvatio šta je dobro u kadriranju i slično, al ne govorim o tome.

Neću reć rofl. :wildboy:
Al to mu je plus. Ono, dodatna dimenzija i dubina. Ne vidim zašto bi to bilo loše jebemu.
A bogovanje s tehničke strane je vidljivo na prvi pogled.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6997 : 20. Prosinac, 2009., 22:46 »
Meni taj film prvo boguje zbog atmosfere. Onda ovo ostalo.  :b_dodo:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6998 : 20. Prosinac, 2009., 23:29 »
Film je za mene previše težak. ne volim ga nikako. i nasilan na ružan način.  :wildboy:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6999 : 20. Prosinac, 2009., 23:32 »
nasilan na rijetko ljep način. ona scena silovanja mi tako arauzing, najradije bi ga bacio na nju u svilenoj rukavici.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7000 : 20. Prosinac, 2009., 23:33 »
Koja? Ima nekoliko scena silovanja u filmu?
Tri mislim.  :solidus:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7001 : 20. Prosinac, 2009., 23:35 »
mae. ona kad upadnu onom piscu u stan i njega šuta pjevajuć singin in the rain, i njoj stavi gag ball i reže joj triko na sisama.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7002 : 21. Prosinac, 2009., 03:46 »
Rebel High (1987)
Meh. Možda sam previše očekivo, al ono. Pecto kul ideja koja bi se mogla dobro napravit, al sve na kraju izgleda ko loš skeč komedija. Ništa koherentno, ništa smješno, samo hehe da. 3 / 10 edit: pa naravno da saka, film je kanadski. e, ta filmski smrdljiva zemlja. samo kronenberg ih spašava.

Slaughter High (1986)
3.6? Jesmo ja i ostali korisnici imdba gledali isti film? Briljantno, maštovite i potpuno besmislene smrti, sisice, niz događaja koji se događa bez razloga, najbolja atmosfera ikad. Maestralno. 8 / 10
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2009., 03:49 Zapi »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7003 : 21. Prosinac, 2009., 13:49 »
Eastern Promises (2007) - dobra gluma, pogotovo Viggo, ali meni osobno suviše dosadnjikav film.

Drag Me to Hell (2009) - aupičku blesavu. solidan sve dok se gleda kao crna komedija, a ne kao horor.

Zeitgeist (2007) - intrigantan mindfuck, ali ne i odveć originalan, teme prožvakane milijun puta.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7004 : 21. Prosinac, 2009., 13:51 »
Sam Raimi e. Naravno da nije ozbiljan horor kao.  :b_ae:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9