HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1722857 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7035 : 23. Prosinac, 2009., 02:01 »
Malo sam ljubomoran sad, moram priznati. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7036 : 23. Prosinac, 2009., 02:34 »
 :b_ae:

Gledao 2d avatar, ne znam, rulalo mi :( Likovi jesu svi stereotipi, priča nije bogznašto, al rula. :( Ne znam, ići ću i 3d gledati heh3h3 :b_dodo:

Mr. T, nije valjda da ti je Gran Torino toliko loš :b_wildy: Ili to samo radi kraja kažeš ? Mislim, rula film, i kraj je ok,
SPOJLER QWUWUWUWA
ionako ima, ne znam, 90 godina Clint, i tumor ilištoveć, bolje da je umra donekle smisleno, nego da je nekakv drugačiji kraj ;(

KRAJ SPLLJAERA WUNDKapw'dw
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7037 : 23. Prosinac, 2009., 02:37 »
ček, zašto si gledo u 2du? kriste :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7038 : 23. Prosinac, 2009., 02:39 »
Zato jer je jeftinije

 :b_wildy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7039 : 23. Prosinac, 2009., 02:42 »
Da, 3kn.  :b_wildy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7040 : 23. Prosinac, 2009., 03:34 »
mi smo smijeli iznjet naočale van. tak da sam razmišljo da odem doma na pauzi s naočalama.

Koji bi bog doma radio s naočalama za 15 minuta. "Bok mama, ovo su Cinestar 3D naočale. Idem sad ja."?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7041 : 23. Prosinac, 2009., 03:36 »
 :hihi:

ame nemoj bit retaj oept da te bena :( falijo si  :ementaler: :(

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7042 : 23. Prosinac, 2009., 08:48 »
SPOJLERI SU DOLJE :thumbs:

Mr. T, nije valjda da ti je Gran Torino toliko loš :b_wildy: Ili to samo radi kraja kažeš ? Mislim, rula film, i kraj je ok,
Na koji način je ok? Clint sjedi s klincem i govori mu kako se mora smiriti i ne reagirati burno. Ja mislio sad će neka kul lekcija o sazrijevanju, ako ne to, ne znam, klint će ih apsolutno sjebat s nečim. Ka ovo ono. Al ne, on dođe i ubiju ga. I onda policajci razgovaraju. HEJ, NAPOKON ćemo moći uhititi one gnjide. NAPOKON ima svjedoka. Jeej ono, opravdavanje radnje i besmislenog kraja.
IMO, bilo je 500 boljih načina da se taj film završi. :(

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7043 : 23. Prosinac, 2009., 11:00 »
Drive (1997)
Kako megarula, 2 sata filma prođe onak za 15 minuta il nešt. Film je ono šta je bi rush hour bio da chris tucker nije jebeno iritantan i da je đeki čen mator ko dacascos. Dacascos ima sweet muvse, i akcija opštenito ruluje jako. A Brittany Murphy. Bože kako je slatka, e nešto nevjeroajtno. Šteta što je završila na mrtvom methu il čemu već. 8 / 10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7044 : 23. Prosinac, 2009., 12:16 »
OVAJ POST SADRŽI SPOILERE HVALA ;) POZZ

SPOJLERI SU DOLJE :thumbs:

Na koji način je ok? Clint sjedi s klincem i govori mu kako se mora smiriti i ne reagirati burno. Ja mislio sad će neka kul lekcija o sazrijevanju, ako ne to, ne znam, klint će ih apsolutno sjebat s nečim. Ka ovo ono. Al ne, on dođe i ubiju ga. I onda policajci razgovaraju. HEJ, NAPOKON ćemo moći uhititi one gnjide. NAPOKON ima svjedoka. Jeej ono, opravdavanje radnje i besmislenog kraja.
IMO, bilo je 500 boljih načina da se taj film završi. :(


Ne znam, mene je kraj baš oduševio. Ajmo realno, šta je on, starac od 80-ak godina, mogao napravit njima? Oni ne bi prestali dok ne bi završili ili u zatvoru ili mrtvi. On je ionako bio na kraju života, a ovo je bila zadnja lekcija klincu. Nasilje je loše, jel. Završili su u zatvoru. A i tako si klinac ne može uništiti život osvetom. A njegov mladi život je puno važniji od clintovog. ;D

Daj primjer boljeg završetka.  :solidus:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7045 : 23. Prosinac, 2009., 12:17 »
SPOJLERI WUWUWUUA

SPOJLERI SU DOLJE :thumbs:

Na koji način je ok? Clint sjedi s klincem i govori mu kako se mora smiriti i ne reagirati burno. Ja mislio sad će neka kul lekcija o sazrijevanju, ako ne to, ne znam, klint će ih apsolutno sjebat s nečim. Ka ovo ono. Al ne, on dođe i ubiju ga. I onda policajci razgovaraju. HEJ, NAPOKON ćemo moći uhititi one gnjide. NAPOKON ima svjedoka. Jeej ono, opravdavanje radnje i besmislenog kraja.
IMO, bilo je 500 boljih načina da se taj film završi. :(

Pa ne baš, ono, klinjo ih je tija pobiti, a Clint je bio sposoban za to. Ali ne, išao je putem LJUBAVI I MIRA, iskupio se za grijehe koje je nosio ne prljajući više ruke :( Nešto tako jel :( A ono, što bi moglo biti drugačije ? Da ih i je sve pobio, ionako bi umra u roku od 3 miseca, al nebi ništa konkretno razriješio nego bi sjeba klinju i sebe i bla bla. Dobio je svoju lekciju o sazrijevanju :(

Al ono, osobni doživljaj filma, možda malo pilam, meni je skroz dobar bio. :b_dodo:


Ixy, odi u kurac ;) :mrgreen:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7046 : 23. Prosinac, 2009., 12:19 »
mi smo smijeli iznjet naočale van. tak da sam razmišljo da odem doma na pauzi s naočalama.

Koji bi bog doma radio s naočalama za 15 minuta. "Bok mama, ovo su Cinestar 3D naočale. Idem sad ja."?

 :loludara: :loludara:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7047 : 23. Prosinac, 2009., 14:49 »
waka i ixy - daj ono koji ste estrogenaši jebo vas  :wildboy:

trebo ih je sve nokautirat jbt, kraj je gej da nemože bit više gej.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7048 : 23. Prosinac, 2009., 15:21 »
SPOJLER BE DOWN






Kraj je čisti rasizam, poručuje da samo bijeli čovjek može riješiti sve probleme među rasama. Baš baš rasizam. Mislim ono. Ubili curu i silovali je i nikog nije briga, ubili nekog ko je bio u Vijetnamu i eto ti frke.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7049 : 23. Prosinac, 2009., 15:26 »
Ako su je prvo ubili pa silovali, onda je to OK.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9